Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
birnida

Öss Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Recommended Posts

"Yarımağan, ÖSS tercih formlarını teslim süresinin 4 Ağustos 2008'de sona erdiğini anımsattı.

Tercih formu değerlendirme işlemlerinin sürdüğünü kaydeden Yarımağan, bu arada adaylardan tercih değişikliği de dahil birçok konuda dilekçe geldiğini, bunların incelendiğini belirtti.

Tercih formunu teslim süresinin tamamlandığına işaret eden Yarımağan, bu nedenle adayların tercih değişikliği taleplerinin kesinlikle işleme konulmadığını ifade etti..."

Sonuçları bekleyen arkadaşlar inşallah hayırlı haberle karşılaşmışlardır.

Müjdeyi bana babam verdi...Sevinmeli miyim üzülmeli miyim bilemedim ilk önce(hayalimde başka bir üniversite vardı) ama en azından istediğim bölüm olduğu için buna da şükür dedim...

(AfyonKocatepe Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümü....)

Hadi herkese geçmiş olsun.

Kardeşim yerleşemedi. O yüzden başımın etini yiyor. Hep benim yüzümdenmiş. Ben dedim tercihini bana yaptırma diye:D

Hayırlı olsun, Allah (c.c) devamını getirsin :shiny: Güzeldir üniversite okumak, hele de sevdiğin bölümü okumak. Biz, bu kısmı becerememiş olsakta smile.gif

hayırlısı olsun inşAllah, üniversitede okumanın güzelliği bir başkadır.. :shiny:

bende söleyeyim bari bu siteye yakışmadı yerleşmem ama ısparta eğirdir insan kaynakları

Neden böyle söyledin demedik mi herşeyde vardır bir hayır diye..Herşey Allahtan sonuçta...

Teşekkürler buyukdoğu...Aslında ben kendimi bildim bileli psikoloji sayıklayıp duruyordum ama malum puanları yüksek bir bölüm.benim de sınavım kötü geçmişti..Ama olsun dedik sosyoloji de olur.toplumbilimi..ihtiyacımız var millet olarak...inşallah vatanıma milletime faydalı olabilirim..amacım gayem hedefim inşallah buı doğrultuda olacak...

Neden böyle söyledin demedik mi herşeyde vardır bir hayır diye..Herşey Allahtan sonuçta...

Teşekkürler buyukdoğu...Aslında ben kendimi bildim bileli psikoloji sayıklayıp duruyordum ama malum puanları yüksek bir bölü.benim de sınavım kötü geçmişti..Ama olsun dedik sosyoloji de olur.toplumbilimi..ihtiyacımız var millet olarak...inşallah vatanıma milletime faydalı olabilirim..amacım gayem hedefim inşallah buı doğrultuda olacak...

evet her şeyde bir hayır vardır .hayırlısı olacaksa ALLAH herkese üni nasip etsin .yaşanılması gereken bir yer . :shiny: bizim gibilerede ihtiyaç var ayrıca :)

Tamam bir yandan seviniyorum ama bu dillerde epey yer etmiş bir konuya takılıyor benimde aklım...

Keşke başörtüsü sorunu gerçekten olmasa...

ÖZ vatanımda böyle bir zulümü yaşamak çok acı....

arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olmuştur inş...

ben de marmara üniversitesi tarih bölümünü kazandım sizlerin de duasını aladım ALLAH hepimizden razı olsun selamunaleyküm

arkadaşlar geçmiş olsun ve hayırlı olsun bende çok sevinçliyim istediğim yere gidiyorum çünkü.

Boğaziçi üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği

Birde başımı açmadan özgürce okuyabilseydim sevincim katlanacaktı :shiny:

bizden sonrakiler özgür olurlar inşallah ne diyeyim??

Maşallah, bizim Büyük Doğucuların yaptığına bak hele (!) Üniversiteye yerleşemeyen yok her halde, Allah (c.c) azminizi artırsın ve hedefinize yakınlaştırsın sizleri.

Evet birnida, başörtüsünü bir sorun haline getirenler olsada, sizlerin idealleri bununda üstesinde gelir umarım. Yeter ki yılmayın, tökezlemeyin, bırakmayın. Millet olarak cidden ihtiyacımız var anlaşılmaya, katılıyorum.

Ayşe kardeş senle de arasıra paslaşalım tamam mı? Tarih ilmini çok severim :) Hem bilgi/fikir alışverişi de yapmış oluruz.

Edited by buyukdogu

arkadaşlar hepinizi tebrik ediorum,,

inş fakültelerinzi dereceyle bitirmek nasip olur,, :shiny:

sakın yılmayın,,

siz elinizden geleni yapın inş,,

Rabbim size en güzel sonucu verir merak etmein,, :)

Allah üniversiteyi kazananları da,diğerlerini de muvaffak etsin inşaallah...

(Bakalım biz şimdiden başladık şehri araştırmaya. :shiny:

Afyon'un meşhurları:kaymak,sucuk,haşhaş,kaymaklı şeker,lokum,kiraz......: )

arkadaşlar hepimiz için hayırlısı olmuştur inş...

ben de marmara üniversitesi tarih bölümünü kazandım sizlerin de duasını aladım ALLAH hepimizden razı olsun selamunaleyküm

Öncelikle hayırlı olsun...İnşallah gönlünüzdeki yeri kazanmışsınızdır .Bu arada aynı fakültedeyiz :shiny: İnşallah tanışmak nasip olur kardeşim. Ben de Marmara İngilizce tercümanlıktayım .....Tarih de ilgi alanım olur. Tekrar hayırlı olsun...

Kazanan arkadaşları tebrik ederim :shiny: ALLAH yar ve yardımcınız (cımız) olur inş.

ALLAH ÜNİVERSİTEYE GİDEN ARKADAŞLARIMIZIN ORANIN HAKKINI VERMEYİ NASİP ETSİN.ORALARI GERÇEKTEN KURTARILMAYI BEKLEYEN KARDEŞLERİMİZLE DOLU.4 SENE 2 SENE FARKETMEZ.DOLU DLOU GEÇİRMELERİ DİLEĞİYLE İNŞAALLAH.

KAZANAMAYAN ARKADAŞLAR İÇİNDE HAKK LARINDA HAYIRLISI.SONUNDA ÖLÜM YOK.OLGUN GİTMEK DAHA GÜZEL.DAHA DOĞRUSU BİŞEYLERİN BİLİNCİNDE GİTMEK NE OLDUM OLMAMAK YAŞAMAK ÇOK DAHA GÜZEL.

GÜZEL YAŞASINLAR.GERÇEK HAYAT ORDAN SONRA BAŞLIYOR GERÇEKTEN...

Öncelikle hayırlı olsun...İnşallah gönlünüzdeki yeri kazanmışsınızdır .Bu arada aynı fakültedeyiz :shiny: İnşallah tanışmak nasip olur kardeşim. Ben de Marmara İngilizce tercümanlıktayım .....Tarih de ilgi alanım olur. Tekrar hayırlı olsun...

Allah razı olsun... sonunda aynı fakülteden birisiyle tanışmak nasip oldu :)

Maşallah, bizim Büyük Doğu'cuların yaptığına bak hele (!) Üniversiteye yerleşemeyen yok her halde, Allah (c.c) azminizi artırsın ve hedefinize yakınlaştırsın sizleri.

Evet Birnida, başörtüsünü bir sorun haline getirenler olsada, sizlerin idealleri bununda üstesinde gelir umarım. Yeter ki yılmayın, tökezlemeyin, bırakmayın. Millet olarak cidden ihtiyacımız var anlaşılmaya, katılıyorum.

Ayşe kardeş senle de arasıra paslaşalım tamam mı? Tarih ilmini severim ve okurum :shiny: Hem bilgi/fikir alışverişi de yapmış oluruz.

...

ALİ

ne demek tabikide paslaşırız :) .... Allah razı olsun.....

ne demek tabikide paslaşırız smile.gif .... Allah razı olsun.....

Tamam, fırsat buldukça tarih hasbihâli yaparız inşallah kardeşim..

Gazi üni.deki adamlarımızın araştırmalarına göre adınız Ahmet Elmas, Tarih bölümünü kazanmışsınız, tebrik ediyoruz :) Maşallah herkes Gazi'de.. Yakın takipteyim, herkes ayağını denk alsın :)

Gazi üni.deki adamlarımızın araştırmalarına göre adınız Ahmet Elmas, Tarih bölümünü kazanmışsınız, tebrik ediyoruz :) Maşallah herkes Gazi'de.. Yakın takipteyim, herkes ayağını denk alsın :)

Hayır ben burdayım Marmara da :)...