Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
şiraze

Marmara'da Birlik/Marmara Birlik :)

Recommended Posts

Marmara Üniversitesi'nde okuyan arkadaşlar birbirimizi tanımak anlamında "burdayım" deyip fakülte ve bölümlerinin ismini söyleyebilirler mi acaba?

BURDAYIM :) Marmara Fen-Edebiyat Fakültesi / Tarih Bölümü

Bende potansiyel bir marmara ünili adayım :)

Öncelik Gazi'de tabiki.

Bütün ünilerin potansiyel dervişiyim. Hayırlısı.

bir zamanlar marmara takıntılıydım desem:)

ama olmadı desem:)

sağlık olsun arkadaşım :)...

sağlık oldu:)hayırlısı oldu:)ve aradan beş yıl geçti:)hala takıntılıyım...ama marmara da değil....takıntılarım genell..obsesif kompulsif bozukluk :) :)

Olsun Marmara'da olmak bir ayrıcalık değil zaten :) Bu başlığı açmaktaki amacımız, ruhsuz bir okul olan Marmara'ya biraz ruh katmak...

Olsun Marmara'da olmak bir ayrıcalık değil zaten :) Bu başlığı açmaktaki amacımız, ruhsuz bir okul olan Marmara'ya biraz ruh katmak...

:P Sende de bu beklenir Şiraze kardeşim.

Allah yolunuzu açık etsin. Başlığı açtığın için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu meseleler hafife alıncak işler değil, çok önemli işler.

DOĞsUN BÜYÜK DOĞU MARMARADAN DOĞARAK. :)

Allaha ısmarladık. Selametle...

Allah razı olsun Harun kardeşim :)Üniversiteye hazırlanan bir ÖSS adayı olarak seneye senide bu ruhsuz olan Marmara'ya bekleriz.Ama tabi o zamana kadar artık Marmara'ya bir ruh gelmiş olacak :)

İnşallah Esma kardeşim inşallah.

Gün gece bunun için dua ediyoruz. Allah kabul etsin dualarımızı.

Başlığı ilk gördüğümde (Marmara Birlik) içimden ''Acaba zeytin markasının reklamınımı yapacak'' dedim.:)

Öyle bir şey çağrıştırdı bende. Eh biraz tebessüm diyelim ve geçelim.

Zaten o niyetle başlamıştık :) zeytin reklamı yapacaktık fakat sonradan fikir değiştirip üniversite reklamı yapalım dedik :)İnşallah kardeşim Rabbim gönlüne göre versin inşallah...

yok mu başka birliğe üye olacak :P ? Avrupa Birliği gibi kriterler yok , korkmayın :) (bu arada ingilizce tercümanlık, dil edebiyat ,kültür edebiyat ya da karşılaştırmalı edebiyat okuyan kardeşlerimizin benle bağlantıya geçmelerini rica edeceğim, bir konuda yardımlarına ihtiyacım var da :) )

Mihrimahh ablam nerede?

Şiddetlegörsün bu başlığı.

Vallahi karıştırıyor da olabilirim. yoksa ü.y miydi. :)

Mihrimahh ablam nerede?

Şiddetlegörsün bu başlığı.

Vallahi karıştırıyor da olabilirim. yoksa ü.y miydi. :)

mihrimahh evet doğru diyorsun kardeş, ama o zaten kafadan birlikte :)...

:) e iyi ozaman. Bende kazanırsam artık Malcolm Harun yaparsınız beni he.

Selametle kardeşler. Allaha emanet bana müsade.

Okulda aynı sınıfta olduğum bir şahsiyet vardı onu göremiyorum:) nerelerde acep?Yoksa Marmaradan ayrıldı mı?Oysa yeni başlamıştık :) Edebiyat sevdasına kapılıp gittin mi? Ayşe bacım nerelerdesin?Bi tarihci eksik burda yahu :) :P

burdayım şiraze kardeşim sorma ya hu başıma neler geldi... :P hemen vakit kaybetmeden yazmaya başlıyim.... :)

Rabbim hangisini nasip gördü ise onda bir hayır vardır inşallah....

ben de şiraze kardeşimle aynı fakülte aynı bölüm ve aynı sıradayız bak gönül dostum... varmış bir hayır... :P

bizlerin olduğu bir üniversite nasıl ruhsuz olur şirazecim... bari bizlerin gelmesiyle ruh geldi dese idin... üniversite adaylarına buruk bi izlenim bırakmayalım....

((( ulusa sesleniş değil... :) FORUMA SESLENİŞ.... :P))

gerçek şu ki kardeşlerim.. iş üni de değil zihinde bitiyo... bizim marmara üni hakkında ruhsuz dememizin arkasında profcükleriimizin bizde bıraktığı olumsuz izlenimlerdir... ee bir de gayesi olmayan insancıkları görünce neyse...

büyük doğu marmaradan doğmak üzere inşallah.. selametle...

Hele şükür yazabilmişsin :) Burda olduğuna sevindim.Napalım kardeşim alışık olmadığın bir ortam ve alışık olmadığın tipler... Marmaraya o kadar ruh kattığımız doğru mu yahu :) Şurda toplam üç kişi olduk.Olsun yeterde artar bile :P Artık arkamız kuvvetli mütercim bir tanıdığımız oldu daha ne olsun.Proflara gelince hepsi değil-arada müstesna insanlar var-ama bir kaçına eğitim hayatım boyunca ısınamayacağım malum.Sen kadar iyimser olamıyorum kusuruma bakma :P İlerleyen zamanlarda görücez bakalım neler olucak...Şurda pazartesine ne kaldı?

Selam ve duayla....