Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
-gölgeler-

N-f-k.com. Üyelerinin Yaş Ortalaması

Recommended Posts

89 doğumluyum. Ama buna ne insanlar inanıyor ne de ben inanıyorum :) Bir piyes için, çocuk lazımmış. Beni bulmuşlardı. "Ümran oyna be n'olur zor durumdayız" dediler. Kabul ettik.. Artık rolü çok iyi oynadığımdan mı yoksa boyum-posumdan mı bilmiyorum ama beni harbi harbi orta okul çocuğu falan sanmışlar:D

Bundan çıkarttığım sonuç ise, Allah ömür verirse ellimde otuz gibi görüneceğim:D :crying_anim:

ayrıca iletilerin üstünde hangi yıl, ne zaman, kaçta yazdığımız belli sayın dervish

bir zahmet bakıversinler artık :crying_anim:

89 doğumluyum. Ama buna ne insanlar inanıyor ne de ben inanıyorum :) Bir piyes için, çocuk lazımmış. Beni bulmuşlardı. "Ümran oyna be n'olur zor durumdayız" dediler. Kabul ettik.. Artık rolü çok iyi oynadığımdan mı yoksa boyum-posumdan mı bilmiyorum ama beni harbi harbi orta okul çocuğu falan sanmışlar:D

Bundan çıkarttığım sonuç ise, Allah ömür verirse ellimde otuz gibi görüneceğim:D :crying_anim:

Hanfendi zaten bu 18 yaş fln olayı tamamen batılı uydurmasıdır iklime göre değişir, bünyeye göre değişir, ırka göre değişir, değişirde değişir.Mesela Ekvatora yakın Latin Amerika ülkelerinde 12 yaşındaki kızlar 18 yaşındakilerin tıpkısı.Bizde farklı tabi.Almanlardada ırki olarak farklı 10 yaşındaki bir alman cocuguyla bir türkü koydugunuzda anlıyorsunuz.15 yaşında gibi oluyorlar.

hani şair demiş ya.. yaş otuz beş yolun yarısı eder... sonra aynı şair 46 yaşında vefat edr.. yani aslında onun için yolun yarısı 23tür..

acaba benim yolumun yarısı kaç.. yolu yarıladım mı? daha var mı?.... ne tuhaf.... doğmak ve ölmek...

ben de 26 yaşımdayım... maşallah sitemizin (yani N-F-K sevenlerin) üyeleri kafakağıdında epey genç ama fikir kağıdında epey yol almış...

Esselamü Aleyküm.

Değerli Arkadaşlar.

Kafa kağıdımda 1972 doğumlu olduğum yazıyorsa da, şahsıma sorduklarında yaşım henüz; 6 diyorum... :crying_anim:

Kafa kağıdım bana da 25 olduğumu söylüyor ama eğer bakış açınız tahmin ettiğim gibi ise ben de 4 yaşında olduğumu söylemeliyim.

Kafa kağıdım bana da 25 olduğumu söylüyor ama eğer bakış açınız tahmin ettiğim gibi ise ben de 4 yaşında olduğumu söylemeliyim.

Esselamü Aleyküm değerli kardeşim,

Rabbim yürümekte olduğun bu yolda; Şahsına daha nice yaşlar ve güzellikler nasip eylesin İnşaallah...