Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
EŞREF

Zaman Dursun! Herşeyi Bırakın Beni Dinleyin!

Recommended Posts

"Hak namına, rızasına!" diyen kim varsa özür dilesin.

Özür dile!

Irakta namusunu yitiren kadın conilerden özür dile, belki yormuşsundur onları. Filistinde yavrusunu havaya kaldırıp feryat eden baba, İsrailden özür dile. Siz dağlılar, Çeçenler! Rusyadan özür dileyin. Hele Kosava... Ah Kosova Sırp katillerinden özür dile. Şehitler kalkın ve özür dileyin, size kıyanlardan. Türkistanlılar, Çin bombalarından özür dileyin. Üstadım, çilekeş babam kalkabiliyorsan sende kalk! ÖZÜR DİLE KÜFFARDAN. Hz. Fatih, özür dile İslambol için. Özür dileyin cinnet geçiren beyinlerinizle, TÜRK doğduğunuz için bütün milletlerden. Koca Seyit, ne suçu vardı o binlerce masum insanı taşıyan geminin? Kurtuluş savaşını yapan kahramanlar; özür dileyin. Sütçü İmam, sen sebep oldun Fransızların ölümüne. Bu toprağın altında yatan bütün şehitler! Özür dileyin toprağı kanla suladığınız için. Belimize kadar kana buladınız bizi, hepsi sizin kanınız. Azeriler, Karabağda yer işgal ettikleri için özür dilesinler. Özür dileyin nefslerinizden.Niye her dediklerini yapmadınız. Hani o lanet ettiğiniz şeytan varya ondan da özür dileyin(haşa).

"Yeter senden çektiğim, ey tersi dönmüş ahmak!

Bir saman kâğıdından, bütün iş kopya almak;"

Uğradığı haksızlığın büyüklüğünden, diliyle değil hıçkırıklarıyla size cevap veren çocuğun haliyle diyorum ki:

Özür diliyorum!!!

Haktan, vicdandan, insaftan, teraziden, akıldan, tarihten, fikirden, insanlığımdan, cümlelerden, kelimelerden ve göz yaşlarımdan ÖZÜR DİLİYORUM!!!