Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
SİDOMA

“Şerefsizlik” Mertebesine Bile Yükselemeyenler ...

Recommended Posts

Kardeşim!

Biliyorum bana hem dargın hemde kızgınsın… O kalleş O namussuz kurşunlar tepene inerken ben ülkemde senin o çaresiz halini görmezden gelerek sokaklarımda dolandım durdum, okuldan dönecek evladımı bekledim, ekmek parası için dedim çalıştım ama senin ekmeksiz kaldığını hiç hatrıma getiremedim..

Kardeşim!

Biliyorum ahirette öyle manidar bakacaksın ki bana o kalbindeki kurşun yaraları ile ben senin karşında kurşundan beter vurulmuşa döneceğim… Sen bombalanırken benim Ülkemde bira tokuşturanlara neden hizmet ettiğimi soracaksın! Nasıl cevap vereceğim bilmiyorum…

Kardeşim!

Az evvel haberini aldım ölmüşsün!

Hemde ölümüde öldürerek ölmüşsün!

Ama ben senin kadar olamıyorum… Öyle ki “ölemiyorum” bile…!

Kardeşim!

Bu gün senin için o başıboş o kendini bilmez taksim caddelerinde ağladık! Haykırdık! Camlardan bize baktılar ne oluyor diye! Elimdeki senin bana gönderdiğin o mektubu gösterdim onlara “İsrail, Filistini Yakıyor”!

Kardeşim…

Nasıl sabır bu bizdeki bilmiyorum amma… Sende öldün ya bu bardak taşmaya gebe demektir… Az daha sabır diyorum ve sana Binler Selam Ve Dua gönderiyorum…

Kardeşime, Kardeşlerime… El-Fatiha…

mes'ud..

'Zalımlerin yaptıklarından ALLAHI cc habersiz sanma onları gözlerin yerlerinden dehşetle fırlayacağı o güne erteliyor’ayetı kerıme…

mevlam bılıyorum kı çok dehşetlı olacak cezaları, ölümü isteyecekler o ateşin içinde yanarlarken…ama ölüm bıle o gün öldüğü için kurtuluş yok bu zalimlere…ama ne olur rabbım! yanıyor fılıstınım ve kardeşlerım yardım et..senden baska kımselerı yok,cep telefonu ışıklarında amelıyat oluyormus yaralılar..cesetlerın akıbetını dıyemıyorum bıle…onlar sana kuş gıbı şehıtler olarak uçarken,UTANIYORUM rabbım…bu kadar rahatlığın içinde hala rahatsızlıklarım olduğu için utanıyorum…en büyük silahım dua ve bu silah dokunur senın gayretullahına bılırım…sen ,gözü yaşlar içinde elleri semada yalvaran hiç bir kuluna dayanamazsın ..bu sefer yıne gözlerimiz yaşlarla ; ellerımız ve dillerımız karıncalanmış,semaya doğru uzanmış..

hayır nefsımız adına değil; bu kez kardeşlerım adına yalvarıyorum;DURDUR BU YANGINI MEVLAM….KAHREYLE BU İSRAİL NEMRUTUNU RABBIM…VE ONUN GIBI OLANLARIN CÜMLESINI..

benım yürekli kardeşim ALLAH senden ve cümlemizden razı olsun…ençok da ölümü öldüren kardeşlerımden…

:D

Duygularımıza tercüman oldun. Nasıl etsem de içimi döksem diye düşünüyordum. Ben yapamadım ama sen tüm müslümanların yerine yaptın.

Zalımlerin yaptıklarından ALLAHI cc habersiz sanma onları gözlerin yerlerinden dehşetle fırlayacağı o güne erteliyor!!!

:D

aynı şekilde benimde duygularıma tercüman oldunuz utancımdan yazacak kelime bulamıyordum çok üzgünüm nasıl hesap vereceğiz bilmiyorum :D sözün bittiği yerdeyim :D

yazıyı okudum çok üzgünüm napıcaz bilmiyorum rabbim onlara melek ordularıyla yardım edecektir buna çok inanıyorum 4 milyon fetih okuyoruz filistin için allah cc fetih süresinin hürmetine kardeşlerimize fetih nasip etsin lütfen herkes bu fetihlerin bitmesi için yardımcı olsun 3 gün içinde bitmeli hepinizden allah razı olsun KAFİRLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM.....