Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
A.Rahman

Doğu Türkistanda Soykırım! (urumçi Ayaklanması) Temmuz 2009

Recommended Posts

...

Uzar gider, bir sessizlik içinde

Bir uçtan, bir uca, Türkistan, toprakları

Beyaz altın dediğimiz, pamuk tarlalarına

Çöreklenir, yedi başlı kızıl yılan,

Baş kaldırsa esarete, yeni bir, Osman, Batur Han

Bebekler bile vurulur, beşiklerinde

Kana boyanır,

Kana boyanır Türkistan.

...

''konu başlığı Doğu Türkistanda Soykırım! (urumçi Ayaklanması) Temmuz 2009'' ama birileri içinde kalmış olan ,ülkücüye kinini kusuyor her zaman ki gibi. ne kutlu davaymış bizimkisi İlayı kelimetullah için nizam-ı alem davası,büyük türk islam birliği ülküsü.bu bizim ucuz edebiyatımızmış :) ya sizin ki ?

herkesi bu ucuz edebiyata davet ediyorum !!! tıpkı necip fazılın mukaddesatçılar birleşin dediği gibi....

onlar(küfr) zulm etme altında birleşti, biz birbirimizi yemeye devam edelim daha çok doğu türkistan gibi nicesi soykırıma uğrar neticesinde...

Sen Ülkücülüğe,kelimeye yükletilmek istenen anlama göre bakma,gerçek manada nedir,ona bak.Ülküsüz bir ülkücü gençlik!

Tek bildikleri,kavga,döğüş,gençlik aksiyonundan öte geçmeyen fikirsiz kuvvetten başka ne?

Nizam-ı Alem'i,Türk-İslam birliğini,şuan ki Ülkünüz ile gerçekleştirebileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Devam birader,seni davandan alıkoymayayım ben,kim tutar seni/sizi...

Haydi kurtarın Dünya'yı..Önce bir Tekbir çekin ama...

Ucuz ülkücü edebiyatıyla,Irkçı-Şovenist havalarla Türkistan'ı kurtarabilen kurtarsın...

Selam ile...

kafir herdaim yaptığı gibi müslümana karşı meydan okuyor. katliam yapıyor.müslüman topluluğundaki meydanın boşluğu zaten ortada!! ümmet bilincimiz yazıkki sıfır!! kur an elden bırakılmış! sünnetullaha ittiba sıfır diyebiliriz. mevla müsübeti veriyor illaki!...... Rabbim ayıktırsın, uyandırsın bizleri. bu işten bizede hesap sorulacak ahirette!. (doğutürkistandaki kardeşlerimize, ve tüm zulüm gören müslümanlara ve yolunda savaşan mücahidlee yardım et Allahım . vefat edenlere rahmet ve mağfiret..... )

''konu başlığı Doğu Türkistanda Soykırım! (urumçi Ayaklanması) Temmuz 2009'' ama birileri içinde kalmış olan ,ülkücüye kinini kusuyor her zaman ki gibi. ne kutlu davaymış bizimkisi İlayı kelimetullah için nizam-ı alem davası,büyük türk islam birliği ülküsü.bu bizim ucuz edebiyatımızmış :) ya sizin ki ?

herkesi bu ucuz edebiyata davet ediyorum !!! tıpkı necip fazılın mukaddesatçılar birleşin dediği gibi....

onlar(küfr) zulm etme altında birleşti, biz birbirimizi yemeye devam edelim daha çok doğu türkistan gibi nicesi soykırıma uğrar neticesinde...

Benim amacım ülkücülerin halini anlatmaktı.Bugün den bir örnek vereyim.

Yer; Fatih Camii

Cuma Namazı sonrası gyabi cenaze namazı kılınacak!

Allah razı olsun bir sürü teşkilat vardı.

El açılmış dua ediliyor, ülkücü tayfa tabire slogan; Doğu Türkistan dernek başkanı konuşuyor habire slogan!

Sürekli ikaz "susalım konuşmalar bitene kadar". Yok! Habire slogan!

Bitti dağılın denildi.Bir baktım ülkücüler ile bir grup kavga ediyor(sanırım agd)

Kavga kimle bilmiyorum ama haksız kesin ülkücü taraftı.

Bağırıyor yaşlı ağabeyler "Yapmayın, Çinlileri sevindirmeyin". Takan kim!

Bu imaj değişmeli!!

Birlik olma vakti ayrı düşmeyelim!Tüm bunları söylerken de Halil Esendağ gibi şehitleri, Mustaf Yıldızdoğan gibi türkücüleri, Yusuf Ziya Arpacık'ı unutmamak gerek!

a.rahman kardesım hangı okuldasın bılmıyorum ama soyledıklerın konusunda butun ulkuculerı genelleme,ben de ülkücüyüm. sen ulkuculerı sevdıgını soyluyorsun ama kendını de ayırmayı ıhmal etmıyorsun senın ulkuculuk tanımın nedır bılmıyorum ama yazdıklarından sunu anlıyorum ,sen de ulkuculugu bılmıyorsun ulkuculuk bır hayat nızamıdır ıslam ahlak ve edebıyle edeplenmektır ulkucu İSLAMla bırlıkte yasabılen ınsandır. yanlıs anlama ben slogan edebiyatı yapmıyorum ben dusunerek ,anlayarak , ınanarak konusuyorum... yanı fatıh sultan mehmet han da ulkucuydu,abdulhamıd han da,seyyıd abdulhakım arvası hz. lerıde ustad necip fazıl da... sunu anlamamız gerek her musluman ulkucu olmak zorundadır... olmazsa işte bu hale gelırız...nızamı alem ilayı kelımetullah bu ulkuyu bılıyorsundur bu ulku her muslumanın uzerıne dusen bır gorevdır.akıllarımız hep iğdiş edilmiş biraz düşünüp bu gorevimizi gecmısten bu yana yerıne getırebılseydık su an dogu turkıstan boyle olamzdı ALLAH BİZE HİDAYET VERSİN VE BİZİ MERHAMETİNDEN YOKSUN BIRAKMASIN...kalbını kırdıysanm sımdıden hakkını helal et...

günümüz ülkücülüğünü Allah tez zamanda inşallah bu gencliğin zihninden def etsin..Amin...

genelleme değil benimkisi...muhsin yazıcıoğuluna, osman öztunç a kurban olayım...ama ülkücü genclerin halinden, baskan diye seçtikleri insanın neye hizmet ettiği belirsiz söylemlerinden olumlu bir sonuç çıkaramıyorum...

a.rahman kardesım hangı okuldasın bılmıyorum ama soyledıklerın konusunda butun ulkuculerı genelleme,ben de ülkücüyüm. sen ulkuculerı sevdıgını soyluyorsun ama kendını de ayırmayı ıhmal etmıyorsun senın ulkuculuk tanımın nedır bılmıyorum ama yazdıklarından sunu anlıyorum ,sen de ulkuculugu bılmıyorsun ulkuculuk bır hayat nızamıdır ıslam ahlak ve edebıyle edeplenmektır ulkucu İSLAMla bırlıkte yasabılen ınsandır. yanlıs anlama ben slogan edebiyatı yapmıyorum ben dusunerek ,anlayarak , ınanarak konusuyorum... yanı fatıh sultan mehmet han da ulkucuydu,abdulhamıd han da,seyyıd abdulhakım arvası hz. lerıde ustad necip fazıl da... sunu anlamamız gerek her musluman ulkucu olmak zorundadır... olmazsa işte bu hale gelırız...nızamı alem ilayı kelımetullah bu ulkuyu bılıyorsundur bu ulku her muslumanın uzerıne dusen bır gorevdır.akıllarımız hep iğdiş edilmiş biraz düşünüp bu gorevimizi gecmısten bu yana yerıne getırebılseydık su an dogu turkıstan boyle olamzdı ALLAH BİZE HİDAYET VERSİN VE BİZİ MERHAMETİNDEN YOKSUN BIRAKMASIN...kalbını kırdıysanm sımdıden hakkını helal et...

Yahu ne genellemesi; tüm ülkücü genellemesi yapmıyorum.Daha önceki mesajlarıma baksaydınız anlardınız.Ben diyorum ki;

-Yeni ülkücü gençlik berbat.YENİ.YENİ.

13-14-15-16 yaşında İslamla, Türklükle alakası olmayan şopar, hırsız, katil, bira alemi yapan giriyor ocağa.TEMİZLESİNLER, diyorum.

Nasıl li ogün samastın, yasin hayalin bir b.ku tüm alperenlere yansıdı.

Aynı pislik medya önünde olmasada bazılarınız tarafından size bulaştı şu son dönemlerde.

Bakın genelleme yok!(13-17 yaş arasında olan bunlar)

mostarında dediği gibi Alparslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu, Osman Öztunç hepsini severiz-sayarız-anarız.

inşallah herkes bu yazğımı okur... şunu herkes iyi biliyor ki mehdi a.s zuhur ettiği zaman ilayı kelimetullah gerçekleşecektir Allah bunu söylüyor inandım itaat ettim...ben ülkücüyüm islama karşı olan ithal kalıplar içerisinde oluşturlmuş bütün ideolojilere karşıyım...'Irkçı-Şovenist havalarla' yazmış bi arkadaş ben buna da karşıyım ve bu söylevleri söyleyenlerede karşıyım...bir müslüman bir yerde bir sıkıntı bir şeriatsizlik gördüğü zaman onu düzeltmekle mükelleftir. bakın üstad ne diyor 'kim var denildiği zaman sağına soluna bakmadan ben varım dıyen bır genclık' bu şiarda olma gereklılığini biliyoruz ... bazıları gıbı koseye cekılmemek gerekliliğini de. siz begenmesenızde islama turkluge karsı herhangı bır harekette yıne onlara karsı dıkılecek olan ülkücülerdır bunun ornegını 80 lerde goruruz...her ne kadar, sıze hak vererek soluyorum bozulma olmussada bu boyledır... mehdı a.s zuhur ettıgı zaman ilayı kelımetullah gerceklesecek, bızımkısı sadece saf belırleme agzında su tasıyan karınca mısalı...

eyvallah ben yanlıos anlamısım kusura bakma bı de daha oncekı yazılanları okumustum o yuzden boyle oldu arastırmadan,bılmedın, anlamadan, irdelemeden konusanlar var ya benımsozlerım onlaraydı ama neyse ,ustadı hıc anlamamıslar.sadece tv den gorduklerı kadarıyla yorum yapıyorlar, bılıyorlar. yazık .......

çok kötü bi durum çinliler sonunda bize de kafa tuttu bişey yapamıyoruz sadece konsolosluk önünde bir avuç insan bi de şunu söylemeden geçmeyeceğim çinden alınan oyuncaklarla ilgilenen şirketler çini 200 milyon dolarla boykot edeceklermiş bu sevindirici az da olsa biraz aklı başlarına gelse de bu eziyeti yapmasalar küçücük çocuklar perperişan olmuş sokaklarda hesapları sorulacak bigün de hadi hayırlısı :)

Rabia Kadir'in artık Türkiye de olması inşAllah işlerini kolaylaştıracak bundan sonra. Bir de var mı yok mu bilmiyorum ama Türk Okulları açılsa Doğu Türkistan'a..

çok kötü bi durum çinliler sonunda bize de kafa tuttu bişey yapamıyoruz sadece konsolosluk önünde bir avuç insan bi de şunu söylemeden geçmeyeceğim çinden alınan oyuncaklarla ilgilenen şirketler çini 200 milyon dolarla boykot edeceklermiş bu sevindirici az da olsa biraz aklı başlarına gelse de bu eziyeti yapmasalar küçücük çocuklar perperişan olmuş sokaklarda hesapları sorulacak bigün de hadi hayırlısı :)

200 milyon dolarlık boykotu Çin,gündemine bile almaz,hatta hissetmez.

Yok,hala gerçek bir tepki yok.

Rabia Kadir'in artık Türkiye de olması inşAllah işlerini kolaylaştıracak bundan sonra. Bir de var mı yok mu bilmiyorum ama Türk Okulları açılsa Doğu Türkistan'a..

Türk Okullarının açılması birçok şeyi birbirine katar.

Fakat bunun yanı sıra olumlu şeylere de sebebiyet verebilir.

Bakış açılarını artırır Türk Okulları.

Söylemek istediklerim çok ama açık konuşmak istemiyorum bu konuda.

Türk Okullarının açılması birçok şeyi birbirine katar.

Fakat bunun yanı sıra olumlu şeylere de sebebiyet verebilir.

Bakış açılarını artırır Türk Okulları.

Söylemek istediklerim çok ama açık konuşmak istemiyorum bu konuda.

YA Rahman Ya Rahıym, O Okulların Doğu Türkistanda açılmasına mani ol!Afganyadaki gibi kaya parçaları duvarı olan, ama her zerresi ihlâsla hakiki doğru Ehli Sünnet itikadıyla dolu ellerce, senin dîninden ta'viz vermemek, kâfirlerle dost olmayın emrine karşı gelmemek için orman içlerinde, dağ tepelerinde kurulmuş medreseler ihsân eyle!

Halka Hakiki İslâm bilinci Ehli Sünnet bilinci Cihâd bilinci ver! Biz bilirizki İslâmda normal zamanda Cihâd farz-ı kifâye İşgaldeyse farz-ı ayndır, biz bilirizki bir taş dahi atmıyan fasık ölümştür, bu farzı yerine getirenlere rahmet eyle, onları bize şefaatçi eyle!40 yıldır yardımlarını Uygur kardeşlerinden zerre eksik etmeyen Afgan kardeşlerinede güçler ver, Biz bilirizki Doğu Türkistana hiçbir devlet-millet grup yardı metmezken seneler önce Molla Muhammed Ömer oraya silâh gönderdi, tebliğci gönderdi,Şu Mücâhidlerin eliyle Doğu Türkistanı Kurtar!

Amin Ya Afüvvü Ya Kerim!

YA Rahman Ya Rahıym, O Okulların Doğu Türkistanda açılmasına mani ol!Afganyadaki gibi kaya parçaları duvarı olan, ama her zerresi ihlâsla hakiki doğru Ehli Sünnet itikadıyla dolu ellerce, senin dîninden ta'viz vermemek, kâfirlerle dost olmayın emrine karşı gelmemek için orman içlerinde, dağ tepelerinde kurulmuş medreseler ihsân eyle!

Halka Hakiki İslâm bilinci Ehli Sünnet bilinci Cihâd bilinci ver! Biz bilirizki İslâmda normal zamanda Cihâd farz-ı kifâye İşgaldeyse farz-ı ayndır, biz bilirizki bir taş dahi atmıyan fasık ölümştür, bu farzı yerine getirenlere rahmet eyle, onları bize şefaatçi eyle!40 yıldır yardımlarını Uygur kardeşlerinden zerre eksik etmeyen Afgan kardeşlerinede güçler ver, Biz bilirizki Doğu Türkistana hiçbir devlet-millet grup yardı metmezken seneler önce Molla Muhammed Ömer oraya silâh gönderdi, tebliğci gönderdi,Şu Mücâhidlerin eliyle Doğu Türkistanı Kurtar!

Amin Ya Afüvvü Ya Kerim!

İyi güzel diyorsun da Afganistanın ovalarında okuyan çocuk büyüdüğünde Ak47den mermi atar.

Belki fen okuyan bir çocuk bomba yapıp cihadda bomba atar.

Bir zamanlar İngilizlerin Müslümanlara yaptıgına benzer senin dediğin; tamamen dünyadan soyutlamak!

Cihadda fen de din dersleri kadar önemlidir, diyorum.

Rabia Kadir sanırım yarın yapılacak olan Çağlayan mitingine katılacakmış bir sorun çıkmazsa. Dün tv'de canlı bağlantı kurdular,kendileri söyledi.

Böyle zamanlarda şu parti,şucu,bucu yapıyor diye miting ayrımı yapmak pek doğru değil. İmkanı olan tüm arkadaşlar gitmeli.