Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

Bir Üyemizin Vefat Eden Yakını İçin Ortak Hatim

Recommended Posts

Selamlar,

Değerli arkadaşlar, sevabı aktif bir üyemizin 6 ocak 2010 tarihinde vefaat eden bir yakınının ruhuna bağışlanmak üzere bir ortak hatim organize etmenin yerinde olacağını düşünüyorum. Burada bir aileysek, özellikle böyle zor zamanlarda topluluğumuzu teşkil eden kimselere desteğimizi göstermemiz gerekiyor. Site olarak da uzun bir süredir bir hatim düzenlemedik. Mütemadi bir polemik havası esmeye başlayan sitemizde ortak bir amaç için çalışma ihtiyacına, böyle zamanlarda birbirimizin yanında en doğru şekilde bulunmak lüzumuna ve enerjimizi biraz da bu gibi işlere ayırmak gereğine binaen hatmi başlatıyor; 23. cüzü alarak siftahı yapıyorum. Daha önceden defalarca başardığımız bu işi şimdi de muvaffakiyetle tamamlayacağımıza inanıyorum. Şimdiden, "Allah kabul etsin"...

Saygı ve selamlarımla

Böyle bir organizasyon düzenlediğiniz için tebrik ederim öncelikle.Allah-ü teala vefat eden kişiye rahmet, ailesine sabır ihsan eylesin.Ben de 22.cüzü alayım eğer tamamlanmazsa bir tane daha alabilirim

24.cüzü alıyorum inşaAllah.. Rabbim şimdiden kabul buyursun.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah. Hepimizin gideceği ve gittiği anda arkadan okunan, hediye edilen Kuran'a ihtiyaç duyacağı bir yer kabir.

1. 2. ve 3. cüzleri okuyacağım inşallah. Allah kabul eylesin.

Ben ve ev ahalisi içinde 4. ve 5. cüzü alıyorum Allah gani gani rahmet eylesin inş.

Başlatandan Allah razı olsun.. Ölüm karşısında metanet gerek.. Gidenin arkasından ağlamaktan ziyade rahmeti için dua edip okumak gerek..

nedamet 8. cüzü ben 9. cüzü aldık..

Allah kabul etsin,yakınlarına sabır,sıhhat versin..

Arkadaşlar koca site olarak bir hatim tamamlayamıyorsak yazıklar olsun bize lütfen biraz daha gayret... ayrıca 4. ve 5. cüzde bitmiştir... Tekrardan Allah rahmet eylesin...mekanı cennet olsun inş..

Selamlar,

Katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, Allah her birinizden razı olsun. Bu faaliyette, biraz geç kalmış da olsak muvaffakiyete yaklaşmak sevindirici. Bizi bir arada tutan çatının böyle bir hayra vesile olması da ayrı bir huzur kaynağı bizler için. Allah her birimize, ardımızdan sevap hanemizi açık tutacak insanlarla karşılaşmayı nasip eylesin. Son durum şu şekildedir:

1-2-3: Reyhan (okundu)

4-5: Yunuscoskun

6-7: ibniss

8: Nedamet..

9: Nevbahar

10: Aybüke92

11: Görünmez

12-13-14-15-16-17-18-19: Oktay

21: thelordofthebaron

22: Aybüke92

23: NFK-Fan (Okundu)

24: rabia BDG

25: görünmez (okundu)

30: NFK-Fan

Alınması beklenen cüzler: 20, 26, 27, 28, 29

Katılan arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Son durumu takip edebilmemiz için, tamamlanan cüzlerin başlıkta ilan edilmesi isabetli olacaktır.

Saygı ve selamlarımla

paşam aldığım cüzler bitmiştir bilgin olsun...Allah kabul etsin inş.

Selamlar,

Cüzlerin dağıtımı tamamlanmıştır, bu hayra karşı müstağni davranmayan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

30. cüz de okunmuştur. Okunması beklenen cüzlerin dağılımı şu şekildedir:

8: Nedamet..

9: Nevbahar

21: thelordofthebaron

24: rabia BDG

20-26-27-28-29: Ab-ı Hayat

Katılan arkadaşlardan; hem güzel ibadetlerinin zatı, hem de yüzümüzü kara çıkarmamaları sebebiyle Allah razı olsun.

Saygı ve selamlarımla

^İnna lillahi veinna ileyhi raciun^ yakını vefat eden arkadaşımıza geç de olsa baş sağlığı dilerim.

Rabbim bu vesile ile tüm ölmüşlerimize ve merhuma rahmet eylesin. yapılan bu güzel işe ben dahil olamıyorum malesef ! vazife alan arkadaşlarımdan Allah razı olsun. ALLAH KABUL EYLESİN İNŞALLAH. sevgiyle kalın