Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
isyanlı sükut

Doğduğunuz Aya Göre Kişiliğiniz

Recommended Posts

OCAK

Hirsli ve ciddi kisilik, Ogrenmeyi ve ogretmeyi sever, Insanlarin zaaflarini ortaya cikarmayi sever, Cok elestirir, Akilli ve planli programlidir, Cok calisir ve uretkendir, Duyarli ve derin hisleri olan biridir, Insani nasil mutlu edecegini bilir Asiri dikkatlidir, Bunyesi kuvvetlidir, Zor heyecanlanir, Romantiktir ama askini ifade etmekte zorlanir, Cocuklari sever, Evcil ve sadik bir es olur, Kolayca kiskanir, Sosyal yonden zayiftir.

SUBAT

Somut seylere onem verir, Degiskendir, Sessiz utangac ve agirkanlidir, Kendine guveni pek yoktur, Durusttur, Ozgurlugune duskundur, Bazen saldirganlasir, Kesin olmayan islerden hoslanmaz, Inatcidir, Hayallerinin pesinden gider, Batil inanclara egilimlidir.

MART

Cekici kisilik, Utangac ve tutucu, Esrarengiz, Comert ve sempatik, Rahatina duskun, Duyarli, Hizmet etmekten zevk alir, Kolay sinirlenmez, Guvenilir, Nezakete onem verir, Iyi bir gozlemcidir, Intikamcidir, Seyahat etmeyi sever, Dikkat cekmeyi sever, Dekorasyona meraklidir, Tempolu muzikleri sever, Cok degiskendir.

NISAN

Aktif ve enerji doludur, Cabuk karar verip cabuk pisman olur, sefkatlidir, Mantigini dinler, Diplomatiktir, Insanlari teselli etmeyi sever, Dostlarinin sorunlariyla yakindan ilgilenir, Cesurdur, Maceraperesttir, Sevgisini ve ilgisini belli eder, Hafizasi gucludur, Bas ve gogus hastaliklarina egilimlidir.

MAYIS

Sert yapili, Kolay sinirlenir, Kolay ilgi ceker, Fiziksel guzellige onem verir, Motivasyona ihtiyaci yoktur, sistematik calisir, Hayal kurmayi sever, Ileri gorusludur, Kolay sakinlestirilir, Anlayislidir, Kulak ve boyun bolgesi hassastir, Edebiyat ve sanatla ilgilidir, Evde oturmayi sevmez, Cocuklari çok sever.

HAZIRAN

Ayni anda birden fazla sey dusunur, Nazik ve tatli dillidir, Hassastir, Kararsizdir, Komik ve eglencelidir, Konuskandir, Kolay arkadas edinir, Kolay incinir, Gribe yatkin bunyesi vardir, Cok inatcidir.

TEMMUZ

Iyi bir sirdastir, Anlasilmasi guc biridir, Asiri gururlu, Baskalarinin dusuncelerine asiri onem verir, Sokulgandir, Kin tutmaz, Sempatiktir, Yanliz olmayi sever, Kolay ogrenir, Arkadas sikintisi cekmez, Mide sorunlari olabilir, Zor ikna olur, Agir isleri sever.

AGUSTOS

sakalasmayi sever, Duyarli ve ilgilidir, Korkusuzdur, Liderlik ozellikleri vardir, Ruhbilimle ilgilenir, Kolay provoke edilir, Dikkatli ve tedbirlidir, Bagimsizligina duskundur, Yol gostermeyi sever, Romantiktir.

EYLUL

Iyi bir konusmacidir, Sadik ve guvenilirdir, Detaylarla ugrasir, Sorumluluk almayi sever, Bilgi ve kulture onem verir, Insanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever, Spor ve seyahati sever, Iliskilerinde secicidir, Hislerini kendine saklar.

EKIM

Herkesle sohbet etmeyi sever, Ilgi odagi olmak ister, Yalanciligi yapmacikligi sevmez, Arkadaslarina cok onem verir, Cabuk kirilip cabuk toparlanir, Bencildir, Kendiliginden yardim teklif etmez, Baskalarinin dusuncelerine onem verir, Duygusaldir, Kendine kolay guvenmez, Etrafindan cabuk etkilenir.

KASIM

Eglenceli kisilik, Insanlari kolay etkiler, Caliskan ve sorumluluk sahibi, Kontrolu ele almayi sever, Enerjik ve cevresini motive eden biridir, Iyi bir liderdir, Icten ve yardimseverdir, Adil davranir, Surprizleri sever, Hatalari affetmez, Iradesi gucludur, Derin duygularla sever, Herkesi oldugu gibi kabul eder, Sir saklamayi bilir.

ARALIK

sadik ve comert, Sabirsiz, Birlikte vakit gecirmesi eglenceli kisilik, Azimli, Sosyal yonu kuvvetli, Dostlarini

kendinden fazla dusunur, Kizginligi uzun surmez, Sevildigini hissetmek ister, Espri anlayisi gelismistir.

alıntıdır...

KASIM

Eglenceli kisilik, Insanlari kolay etkiler, Caliskan ve sorumluluk sahibi, Kontrolu ele almayi sever, Enerjik ve cevresini motive eden biridir, Iyi bir liderdir, Icten ve yardimseverdir, Adil davranir, Surprizleri sever, Hatalari affetmez, Iradesi gucludur, Derin duygularla sever, Herkesi oldugu gibi kabul eder, Sir saklamayi bilir.

kasım bayanı olmak güzel ya:)

ama kıskanç olduğumuz yazılmamış oraya:) orayı da ben ekliyorum, KASIM DOĞUMLULARI ÇOK KISKANÇ OLUR..

Ekim (ya arkadaşlar renge göre kişilik,aya göre kişilik....Kişiliğimi böyle şeylerin yorumuna teslim etmek korkunç bir şey bence ya)

Gene de yazdım neyse :lol:

EYLUL

Iyi bir konusmacidir, Sadik ve guvenilirdir, Detaylarla ugrasir, Sorumluluk almayi sever, Bilgi ve kulture onem verir, Insanlarin hatalarini yuzune vurmayi sever, Spor ve seyahati sever, Iliskilerinde secicidir, Hislerini kendine saklar.

Birtek insanların hataları ile olan kısım bana uymuyor.. :D

Al bir eylül de ben..

Yok arkadaş, bunlar bizi tanıyor mu ne? :D

Şu burçlar ,aylar meselesini merak ederim tutturdukları doğru çünkü,bilen varsa anlatsın yani psikoloji ilminin bir ürünü olursa bende kabul görür yoksa astrolojiye pek bel bağlamam ,nemelazım falcılık gibi geliyor bana.(nokta ve virgül kullanmayı öğreneceğim arkadaşlar en kısa zamanda inş.)

ya arkadaşlar bunlara inanmayın..saçma sapan şeyler bunlar..hepsi herkese uyan,oturan şeyler..benimki mayıs değilde ocak olsaydı veya haziran veya başka bir ay olsaydı ben yine aaa bu ben diyecektim..bundan dolayı bunlara inanmak doğru değil kanaatimce

Selamlar

Yani yine muhabbetin içine limon suyu sıktın ya çilekeş :) Artık bi şey demiyorum :D Yalnızca tebrik ediyorum :)

Bir ağız tadıyla deşarj amaçlı gayr-i ciddileşemeyeceğiz yani şurda, öyle mi? :P

Mesela mart bana pek uymuyor, ekim de öyle.. temmuz da.. Aralık da.. :P

Başlığa yazan arkadaşlar da zaten olayın gırgırında, buna inanmışların fikri de böyle limonlarla değişmez arkadaşım.. Yapma nolur.. :) Tuz, biber.. Fazla kaçarsa Demokles'in Kılıcı tepede..

Saygı ve selamlarımla

Selamlar

Yani yine muhabbetin içine limon suyu sıktın ya çilekeş :) Artık bi şey demiyorum :D Yalnızca tebrik ediyorum :)

Bir ağız tadıyla deşarj amaçlı gayr-i ciddileşemeyeceğiz yani şurda, öyle mi? :(

Mesela mart bana pek uymuyor, ekim de öyle.. temmuz da.. Aralık da.. :P

Başlığa yazan arkadaşlar da zaten olayın gırgırında, buna inanmışların fikri de böyle limonlarla değişmez arkadaşım.. Yapma nolur.. :) Tuz, biber.. Fazla kaçarsa Demokles'in Kılıcı tepede..

Saygı ve selamlarımla

Herzamanki gibi patrondan son nokda :( Kizdirmayin patronu kilicla geziyormus :P

Elbeteki isin girgirindayiz buda lazim arada(en azindan bana :P ) bunlara inanmayacak kadar bilincli kardeslerimiz Allaha cok sukur :P

Selam ve dua ile...

EYLUL

Acaba diyorum denekler üzerinde yapılan araştırmaların sonucumu bunlar. Örneğin, 100 tane Eylül doğumlu kişiye yöneltilen ve alınan cevapların neticesi midir? Şimdi bakıyorum: Evet iyi bir konuşmacı sayılırım, detaycıyım, gezmekten asla vazgeçmem, hisleri saklamak falan... smile.gif

Neyse her halde vardır bir mantığı.