Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
sark

Ve 12 Dev Fİnalde!

Recommended Posts

Abi o nasıl maçtı!? Sen maç boyu 7-8 fark geriden gel son 4 saniye olayı kotar! Bu ancak himmet-i hüda ve Türk halkının inancı-duasıdır.. Yerimde oturamadım, hop otur kalk valla sesimin yerinde yeller esiyor:) Ağlamak bir yandan dua bir yandan mahvoldum. İnşaallah yarın ABD'yi de yener ve tarihe adımızı yazdırırız... TÜRKİYE HERŞEYE LAYIKSINN!! Ve Rabbime şükürler olsun müslümanın, Türk'ün yüzü kara çıkmadı.....

turk_bayragi.jpg

Maçı izlerken aklım birincilikde değil hep Bosna ve aziz şehidlerindeydi.Korkaklıktan olsa gerek oyuncularımızın hiçbiri adını anmadı Bosna'nın...Oysa oyuncusundan seyircisine sırplar çetnik işareti yapıyordu.

tek kelimeyle harikaydı.teşekkürler.

Tek kelimeyle helal olsun. Şu Sırpları bu şekilde yendik ya şampiyon olmasak da harika oldu. Helal olsun...

çift kelime mi demeliydin acaba :)

ehm şaka bi yana...Türkler uçuyorduu...şahidim bende gerçekten :)

çift kelime mi demeliydin acaba :D

ehm şaka bi yana...Türkler uçuyorduu...şahidim bende gerçekten :)

Kelimesi farketmez :) şahidim derken sizde mi maçtaydınız yoksa???

Kelimesi farketmez :) şahidim derken sizde mi maçtaydınız yoksa???

ruhum ordaydı azizim yetmez mii ?? :) tv başında izleyicydim .d

ruhum ordaydı azizim yetmez mii ?? :) tv başında izleyicydim .d

O kadarını bizde yaptık mirim ben daha fazlasını beklerdim :)

O kadarını bizde yaptık mirim ben daha fazlasını beklerdim :)

izlemeye giderdimde baktım başbakan ricamı kırmayıp benim yerime gitmiş...dedim artık bana gerek yok :)

töbe yaf :D

izlemeye giderdimde baktım başbakan ricamı kırmayıp benim yerime gitmiş...dedim artık bana gerek yok :)

töbe yaf :D

Çok haklısın gitmediğine iyi etmişsin ne de olsa yerine giden bi başbakan yani :)

başarı güzel ama verilen ödül düşündürücü...

yardıma muhtaç yüzbinler dururken(pakistan gözümüzün önünde) böyle hoyratça para dağıtmak insanı üzüyor.

Allah bunun hesabını sorar!...

başarı güzel ama verilen ödül düşündürücü...

yardıma muhtaç yüzbinler dururken(pakistan gözümüzün önünde) böyle hoyratça para dağıtmak insanı üzüyor.

Allah bunun hesabını sorar!...

Kesinlikle haklısın kardeş.Sanki adamlar vatan millet uğruna savaşıyorlar.Altı üstü bi spor mücadelesi aslına bakarsan.Tamam başarılı oldular tebrikler destekledim de düşünüyorum bize ne kattılar ne kazandırdılar.Pakistan bir örnek.O çok efendi, mükemmel oyuncu hidayete de bi sözüm var sen NBA de yılda 11 milyon doların üstünde kazanıyon hala doymuyosun pişkin pişkin gülerek yardımlarınızı bekliyoruz diyosun yazık sana

Kesinlikle haklısın kardeş.Sanki adamlar vatan millet uğruna savaşıyorlar.Altı üstü bi spor mücadelesi aslına bakarsan.Tamam başarılı oldular tebrikler destekledim de düşünüyorum bize ne kattılar ne kazandırdılar.Pakistan bir örnek.O çok efendi, mükemmel oyuncu hidayete de bi sözüm var sen NBA de yılda 11 milyon doların üstünde kazanıyon hala doymuyosun pişkin pişkin gülerek yardımlarınızı bekliyoruz diyosun yazık sana

verilen parayı duyunca inanamadım. ne demek 28 trilyon + 500 cumhuriyet altını,bu nasıl iş,aklım almıyor,üzüldüm uzun lafın kısası.

altı üstü bir spor mücadelesi dediğin gibi kardeşim ama futbolu da basketboluda öyle altın tepsilerde sunuluyor ki herşeyden geçiyoruz adeta bir maç için,sokaklara dökülüyoruz,insan yaralanıyor veya hayatını kaybdiyor ne için koskoca bir hiç. "zehiri altın kapta sunarlar" diye bir söz duymuştum bu durum da böyle maalesef.