Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
mahlas

Kılıçdaroğlu Oy Kullanmadı Milletin Diline Düştü :)

Recommended Posts

Twitter'da Kılıçdaroğlu geyikleri!

CHP lideri "Kemal Kılıçdaroğlu" seçmen listesinde adı olmadığı için oy kullanamayınca sanal alemde alay konusu oldu.

İşte Twitter'daki Kılıçdaroğlu geyiklerinden bazıları

- BDP'denson dakikaaçıklaması: Kılıçdaroğlu'na oy kullanmaması yönünde herhangi bir baskıda bulunmadık!!!

- BDP'den yeni açıklama: Kılıçdaroğlu'nun boykot edeceğini bilseydikseçimittifakı yapardık.

-CHPreferandumun iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidecekmiş. "Bizim başkan oy veremedi sayılmaz" diyolarmış..

- Kemalin dediğini yap yaptığını yapma :)

- Şimdi Recep Bey demez mi, "daha oy kullanmayı bile beceremeyen adam ülke yönetimine talip oluyo" diye... haksız mı yani?

- Sayın Kılıçdaroğlu ne yapıp yapın sandığa gidin deyip de, kendin sandığa gidemeyişini hangi mizah dergisine havale edeceksin?

- Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasını CHP Hayır diyerek yalanladı,Kemal Kılıçdaroğluise "bu konuyu arkadaşlarım araştırıyor rapor hazırlanacak, çözeriz" dedi.

- Acaba Kemal Kılıçdaroğlu dünkü maçtan çok etkilenip son salisede oy kullanarak kahraman olacağını mı sanıyor? (favorim)

* Kemal Kılıçdaroğlu'na gelsin bu şarkı: oy oy oy oy oyyy oyy aman!

* Kılıçdaroğlu hayırsız çıktı! Madem oy kullanmayacaktın niye meydanlarda nutuk attın o zaman?

* Oyuna sahıp çıkamayan Kılıçdaroğlu, bir ülkeye nasil sahip çıkabilir Allah aşkına!

* İyi güzel de bu Kılıçdaroğlu oy kullanamadığını bugün mü keşfetti? Nerde benim seçmen kağıdım demedi mi?

Onun da zamanı doldu o koltukta. Kasetle gelen ne ile gider bilmiyorum ama gitmesi çok yakın. Sarıgül zorlar koltuğu bundan böyle.

Bu duruma çoğ üzülüyorum reyiz, gözlerimde yaş kalmadı :)

Onun da zamanı doldu o koltukta. Kasetle gelen ne ile gider bilmiyorum ama gitmesi çok yakın. Sarıgül zorlar koltuğu bundan böyle.

Bu duruma çoğ üzülüyorum reyiz, gözlerimde yaş kalmadı smile.gif

Bence bu giderse Süheyl Batum gelecek veya Baykal geri deönecek

Bay Kemal: Referandumda herkesin hayır oyu kullanmasını istiyorum ama, ben oy kullanmak istemiyorum...

Hani yönetmenliğini yaptığım sinemanın gişe rekorlarını kırmasını istiyorum ama, kimsenin sinemamı seyretmesini istemiyorum gibi bir şey olmuş...