Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
MReSiD

Üstadı Rüyamda Gördüm...

Recommended Posts

Esselamu aleyküm,

Çok sıkıntılı bir dönemimde almam gereken önemli kararlar arefesinde Üstad vesilesiyle rahatlatıcı işaret...

Rüya buya,Akşama doğru şehrimin üzerinde geziniyorum,hava rüzgarlı ve yavasşa mahalleme yaklaşıp evimin sokağına iniveriyorum.Heryer kasvetli,yıkık dökük görünüyorve bir ışık ne başka bir şey.Yıldızların bile feri sönmüş...Evimi bile tanımıyorum rüyamda.ve sokağın sonuna doğru ilerliyorum köşeyi döndüğümde öyle bi site görüyorumki tüm tanıdıklarımı istiflemişler adeta.akrabalarım,arkadaşlarım vs.Teker teker yüzlerce evin ziline bakıyorum ve içimden "Gördünmü Reşid bu koskoca şehirde evinde kalabileceğin bir tek dostun bile yok" diye geçirdim.Hiçbir eve giresim yoktu.Yine yürürken birden bire bir çatışmanın ortasında buluverdim kendimi.Sağdan ve soldan mermiler yağıyor.Ateş edenler ne vuruluyor ne de sakınıyorlar yağan kurşunlardan ama ben o can havliyle açık bir kapıdan içeri atlıyorum yere kapaklanıyorum.Başımı kaldırdığımda Üstad gülümseyerek bana bakıyor.tablasında sigara kahverengi bir ceket ve artık iyice yaşlanmış...Beni nazikçe içeri davet ediyor "gel otur" diyor.Olanlardan hiç korku duymadan öylece beni seyrediyor ve çatışma dinene kadar beni saklıyor....

Rüyadaki keramet kendimce şu idi: dediğim gibi önemli kararlar arefesindeydik ve üstadın bana görünerek beni gizleyip davet ettiği mekan bir ticaret haneydi tam da üzerinde sürekli kafa patlattığım ticaret hane.

Selamlar

Hayırdır inşallah... İnşallah istediğiniz, beklediğiniz işaret budur.

Saygı ve selamlarımla

Güzel bir rüyaya benziyor ...Allah c.c Rüyanızı hayırlı mubarek etsin..Her işte bir hayır vardır. İnşallah işlerinizde de başarılı olursunuz. Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin.

Selametle..

rabbiyessir velatassir rabbitemmim bil hayr.

Rüyada mübarek bir zatı görmek hayırlara dalettir. ne mutlu size.

ben 2 güzel rüya gördüm.. seninkinden daha güzel:) gerçekten seninkinden daha güzeldi:) enaniyet oluyor ama . .

ben 2 güzel rüya gördüm.. seninkinden daha güzel:) gerçekten seninkinden daha güzeldi:) enaniyet oluyor ama . .

Anlat da biz de bilelim güzelim :),öyle daha güzel demekle olmaz değil mi?

Allah muvaffak etsin kardeşim.Bis rüya yarıştırmıyoruz burda.enaniyet e de sebeb olmak istemeyiz inşallah...

esselamu aleyküm

Ricam şudur ki

KaPaTıLSIN İSTERİM BU Konu da!

Bu konu arkadaşa enaniyet hissettirmiş.

Ne Hissetmek isteriz, ne de Hissettirmek...

Allah a emanetsinis

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...