Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
buyukdogu

Akıttığınız Kanda Boğulasınız Kahpe Davalılar ..!

Recommended Posts

Yezid oğlu Yezidler, Nemrut ruhlular, merhametten nasiplenmeyenler, siyonizmin farecikleri, kahpe davalılar, insanlık düşmanları, kan içici vampirler... Kahhar olan Rabbim sizi kahreylesin, dûçar eylesin, yok eylesin mübarek bayram günü...

Gaziantep'te Karşıyaka Polis Merkezi önünde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre patlamada bir halk otobüsü alev aldı. Patlamada 8 kişinin hayatını kaybettiği 50'ye yakın kişinin yaralandığı belirtiliyor.

Çok sayıda yaralı olduğu öğrenildi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Patlamaya bomba yüklü bir aracın yol açtığı belirtiliyor.

Patlamada çok sayıda yaralıların olduğu belirtirilerken ölü olup olmadığı konusunda bir açıklama yok. Patlama nedeni ile iki katlı bir otobüsün tamamiyle yandığı ifade edildi. Karşıyaka Polis Merkezi'nin Gaziantep'in en kalabalık semtlerinden birinde olduğu belirtiliyor.

Gaziantep'in merkez Şehitkâmil ilçesinde yer alan Karşıyaka Polis Karakolu'nun önünde meydana gelen patlamanın ilk belirlemelere göre bir terör saldırısı olduğu öğrenildi.

34 plakalı bomba yüklü bir aracın polis karakolunun önünden geçerken patladığı öğrenildi. 5'in üzerinde sivil vatandaşın hayatını kaybettiği iddia ediliyor.

Olay sonrasında bir halk otobüsü ve onlarca araç patlamanın etkisiyle paramparça olurken, dükkanların da camları kırıldı. Polis, teröristleri yakalamak için geniş çaplı çalışma başlattı.

Gaziantep Valisi Erdal Ata, şehirde meydana gelen patlamanın nedeninin, bomba yüklü bir aracın infilak ettirilmesi olduğunu söyledi.

Gaziantep'in Karşıyaka Mahallesi'nde yer alan Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ve polis karakolunun önünde gerçekleşen patlama sonucunda 7 kişinin hayatını kaybettiğini ifade eden Vali Ata, çok sayıda yaralı olduğunu ve bunların hızlı bir şekilde çevredeki hastanelere kaldırıldığı bilgisini verdi.

Edinilen bilgiye göre ölü sayısının 8'i bulduğu, yaralıların sayısının da yaklaşık 50 kişi olduğu ifade ediliyor.

Gaziantep'te çok sayıda yaralı var, acil kan bağışı isteniyor

Gaziantep'te gerçekleşen patlamada yaralananlar için yetkililer acil kan arayışına girdi.

Bölgeye yakın olan devlet hastanelerine ve özel hastanelere sevk edilen onlarca yaralı için acil kan ihtiyacı doğduğunu ifade eden yetkililer, duyarlı vatandaşlardan acil kan bağışı yapmalarını istiyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Güzelbey: 8 ölü, 60 civarında yaralı var

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Karşıyaka Polis Karakolu'na yönelik bomba yüklü araçla gerçekleştirilen terör saldırısında, 8 ölü, 60 civarında da yaralı olduğunu söyledi.

Şehitkamil ilçesinde Karşıyaka Polis Karakolu önünde saat 19.45 sıralarında büyük bir patlama meydana geldi. Teröristlerin, Karşıyaka Polis Karakolu yakınına getirip otobüs durağında park ettikleri otomobildeki patlayıcıları uzaktan kumandayla infilak ettirmesi sonrası bir halk otobüsü ve çok sayıda otomobil alev alarak yandı. Civardaki binaların camları kırıldı. Aralarında polis memurlarının da olduğu çok sayıda kişi yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılar için kan bağışı duyurusu yapıldı.

haber7.com

Edited by buyukdogu
  • Like 1

Kardeş öyle bir hale geldik ki artık bu haberlere alışır olduk.

-------------Dünya mümine zindan kafire ise cennettir. [Hadis-i Şerif ]----------------

Allah bizi zülme ve zalimlere karşı alıştırmasın ve onlara karşı bizi galip kılsın.Her gün kötü haberler duyuyuruz. Bizim televizyon haberleri insanları üzmek için yapılmış sanırım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Buyukdogu kardeşim sinirlenmekte çok haklısın ama onlara karşı mücadele onların düşüncelerini yıkmaktır ve o zalimleri susturmaktır.Artık ben kötü haberlere karşı tepkisiz kalmış gibi yapıyorum çünkü dünyanın her bir günü mümine cehennem gibi değil midir ? Ama içten içe sinirleniyorum.Eskiden senin gibi bu haberleri duyduğumda sinirleniyordum ve argo laflar diyordum şeref... gibi. Ama gördüm ki demekle bitmiyorlar gördüm ki hiçbirşey değişmiyor gördüm ki kahpe dünya hep böyledir dememeye başladım. Ama elbette isteriz bitsin artık ama bunu ümitsizlikle dediğimi itiraf ederim.Allah'tan ümit kesilmez ama insanlardan kesilir...

Ama şöyle birşey var. Kendini o şehit anne ve babalarının yerine koyarsak yıkılırız ne zor bir durumdur. Allah yardımcıları olsun. Vallahi [p]islik [k]avgacı [k]atilleri durdurmak elimde olsa acımazdım. Belki de o zalimler bizim böyle haberlere alışmamızı istiyorlar hayır onların istedikleri olmayacak size istediğinizi vermiyoruz lan. Defolun gidin. Sizin yüzünüzden Kürt kardeşlerimize düşman oldu tüm Türkiye. Sizin yüzünüzden her Kürt görüldüğünde katil sanılıyor.Eğer okuyorsanız kahrolun.Sizin davanız batsın anarşist emperyalistler.

Tepkisiz kala kala içimde kalmış demek ki :lac:

• Like 2

Rabbim yakınlarına sabrı cemil vere. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Gerçekten artık bıçak kemiğe dayandı. Böyle esef verici durum üzerine elbet politika yapılmaz ama ulu orta o köpeklerle kucaklaşan parti artık o meclis çatısı altında tutulmamalı. Rabbim kurtarsın bizi bu kaostan. Amin.

• Like 3

Rabbim yakınlarına sabrı cemil vere. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Gerçekten artık bıçak kemiğe dayandı. Böyle esef verici durum üzerine elbet politika yapılmaz ama ulu orta o köpeklerle kucaklaşan parti artık o meclis çatısı altında tutulmamalı. Rabbim kurtarsın bizi bu kaostan. Amin.

Aynen.

Şehit sayısı 9'a çıktı :(

:(

Söz meclisten dışarı lakin öncelikle siyasiler olmak üzere bu tarz telin mesajları artık midemi bulandırıyor.

Terörün çözümü basit Allah ın hukukunu uygulayacaksın, demokrasi denen yalan rüzgarından vazgececeksin. Yoksa gerisi boş.

• Like 2

Söz meclisten dışarı lakin öncelikle siyasiler olmak üzere bu tarz telin mesajları artık midemi bulandırıyor.

Terörün çözümü basit Allah ın hukukunu uygulayacaksın, demokrasi denen yalan rüzgarından vazgececeksin. Yoksa gerisi boş.

Zaten demokrasi(sözde) ülkeyi bu kötü hale getiren yegane şey değil midir ?

Demokrasi sadece bu ülkeye mahsus bir şey mi ki, sadece bu ülkeyi bu hale getirir...

Sorun kişilerde, yine açıklama yaptı dünyanın önde gelen lideri, terör er yada geç kaybetmeye mahkumdur diye..

Olur da olur başarırsa, terörü lanetleyerek bitiren ilk lider olarak tarihe geçecek.

Yahu 1984'den beri 40.000 şehit verdik, sizce kaybeden terör mü ?

• Like 2

Demokrasi sadece bu ülkeye mahsus bir şey mi ki, sadece bu ülkeyi bu hale getirir...

Sorun kişilerde, yine açıklama yaptı dünyanın önde gelen lideri, terör er yada geç kaybetmeye mahkumdur diye..

Olur da olur başarırsa, terörü lanetleyerek bitiren ilk lider olarak tarihe geçecek.

Yahu 1984'den beri 40.000 şehit verdik, sizce kaybeden terör mü ?

yani demokrasiyi seviyorum diyorsun.Ama haklı olabilirsin.Eğer demokrasi ile kasdin 4 Halife zamanı gibi olmak ise demokrasiye evet ama demokrasi dediğin şimdikilerin yaptığıysa demokrasiye hayır...

İşte kaybeden biz oluyoruz. Terör ne kadar iğrenç bir şeydir.

Vesselam.

Artık bir şeyler ciddi çığırından çıktı. Rabbim bizi bize düşürmeye çalışanlara fırsat verme :( Resmen memleket cadı kazanı gibi kaynıyor.

Teröristler Diyarbakır'da yine iş başında...

PKK, Diyarbakır'da AK Parti eski Sur İlçe Başkanı Hamit Çelikkanat'ı kaçırdı.

Alınan bilgiye göre geçen yıla kadar AK Parti'nin Diyarbakır Sur İlçe Başkanlığı'nı yapan ve halen partinin çeşitli organlarında gönüllü olarak çalışan makine mühendisi Hamit Çelikkanat, terör örgütü mensupları tarafından kaçırıldı.

Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde ikamet eden akrabalarıyla bayramlaşmaya giden Çelikkanat'ın yolu bir terörist tarafından kesildi. Teröristler, Çelikkanat'ın eşi ve çocuklarını gönderirken kendisini alarak dağlık alana doğru ayrıldı. Ailesinin haber vermesi üzerine araştırma yapan güvenlik güçleri, Çelikkanat'ın bir grup terörist tarafından kaçırıldığını belirledi. Çelikkanat'ın 2011 yılına kadar AK Parti Sur İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde de yapılan AK Parti Sur İlçe Kongresi'nde de divan başkanlığı yaptığı öğrenildi.

ADVAN: PKK'YA GÖRE BDP DIŞINDAKİ HERKES DÜŞMAN

AK Parti'li Çelikkanat'ın kaçırılmasına ilk tepkiyi AK Parti Diyarbakır Başkanı Halit Advan gösterdi. Terör örgütü PKK'ya göre BDP dışındaki herkesin düşman olduğunu anlatan Advan, bu tutumun yanlış olduğunu söyledi. Özgürlüklerden ve demokrasiden bahseden bir oluşumun insanların hak ve özgürlüklerini kısıtlamasının büyük çelişki olduğunu anlatan Advan, sivillerin derhal bırakılması gerektiğini belirtti. Hamit Çelikkanat'ın AK Parti'ye gönül veren binlerce Diyarbakırlıdan biri olduğunu anlatan Advan, kaçırma olayını kınadığını ve bu çağrıyı demokrasi mücadelesi verenlerin de yapmasını beklediğini ifade etti.

vatan