Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
trradomir

Utanç Verici Bir Ricamdır

Recommended Posts

Arkadaşlar, sizlere çok samimi bir itirafım var öncelikle. Ben bu gece şöyle bir içimden düşündüm de şeyi fark ettim. Ben sizi çok seviyorum. Evet evet hepinizi. Yani o kadar çok seviyorum ki emin olun Beril bile Adnan hocasını o kadar sevmiyor. Hani şimdi bak harbi söylüyorum gözlerim dolu dolu böyle, dokunsanız ağlayacağım. Biricik arkadaşlarım benim. İyi ki varsınız. Siz olmasaydınız dünya bir zindan, aldığım nefes hicran, yediğim iki lokma da zıkkımın kökü olur; attığım her adım gurbete çıkardı. Yani buradan gerisini siz anlayın ben daha nasıl diyeyim.

İşte benim güzel arkadaşlarım, siz pırlanta insanlar! Sizleri bu kadar fazla seven biri olarak sizlerden çok minik bir ricam olacak. Ben sizi bu kadar seviyorsam, siz de bana sadece 2 dakikanızı ayırırsınız değil mi? Eşşek değilsiniz ya canım, ayırırsınız elbette. Biliyorum yüz kızartıcı, utanç verici ve insanlık dışı bir şey yapıyorum ama biz de öğrenciyiz be, yazıktır, biz de ilmimizin peşinde koşuyoruz işte. Şu anketçiği sadece 2 dk ayırıp bir doldurabilir misiniz?
https://www.surveymonkey.com/s/sosyal_medya
Mübarek ellerinizden Emine Ülker Tarhan öpsün efendim. Saygılarımla.

• Like 1

Ha bir de bunu doldurmakla kalmayıp çevresiyle paylaşan filan olursa, "öl" desin, "başüstüne" diyeyim. "Döv" desin, gösterdiği yere anında grayderle gireyim. Böl desin şipşak marmara bölgesinde adına cumhuriyet dikeyim. Öyle bi şey yani.

• Like 1

Bütün tarayıcılarımla destekliyorum :)

• Like 1

Emine Ülker Tarhan dedim, adam bendini çiğnedi aştı yemin ederim.
Abi niye bilimimi zehirliyosun, bi tane yeterdi? :) Teşekkür ederim, adettendir :P

• Like 1

Rica ederim beyim :)

Sen söyle Emine Beder'i aşçın yapayım.

alemsiniz trradomir kardeşim :) işaretledik. unutmazsam gönderirim yarın adresimden de insanlara

kolay gelsin

• Like 1

Eyvallah aziz dervişim, Emine veya Tarhan kelimelerinden değil de Ülker kelimesi üstünden gidip Yıldız Holding fabrikalarını istifademe açsanız daha makbule geçer, çikolatayla bisküviyle doyan kanaatkar insanlarız biz. Dondurma dahi yapıyorlar. Daha ne olsun, Allah'tan belamızı mı isteyelim. Ramazanda şaftım kaydı zaten, performans yerlerde. Bilmiyorum bunca işi nasıl kotaracağız. Yahu bu Ramazan eskiden böyle sarsmıyordu be sanki? Siz de kötüsünüz di mi lan arkadaşlar? Bana 'yok yahu mübarek hiç de dokunmuyor, Allah sabrını veriyor, gayet rahatız' diye artistlik yapmadan yalnız olmadığımı söyleyin ki sevineyim.

Çok teşekkür ederim sailornur, Allah razı olsun. Şen olasınız, var olasınız.

• Like 1

arkadaşım anketin açık internet adresini yazabilir misin sana zahmet. anketi bitirdiğimden midir nedir paylaşacak bir link bir adres bulamadım. yukardakini kopyaladığımda açılmayan bir sayfaya yönlendriyor.

Buyrun ben yardımcı olayım. :) surveymonkey.com/ yazdıktan sonra yanına s/sosyal_medya ekliyorsunuz ve link oluyor.
Çok teşekkür ederim.

• Like 1

Otomatiğe bağlamış vaziyette size üçüncü teşekkürümü ediyorum, lüzumu halinde utanmadan ve gocunmadan daha da ederim, sağolasınız. :)