Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
NFK-Fan

Adminlerin 100 Özelliği

Recommended Posts

1-)Adminin yaşı yoktur... öleceği günü kimse bilmez

2-)Admin her zaman her koşulda haklidir.

3-)Admin söylediği sözün arkasındadır

4-)Admin kati ve disiplinlidir.

5-)Admin diğerlerinden farklidir öyle olmak zorundadir.

6-)Admin Onuru ilkeleri ve karizmasi için yaşar

7-)Herkes admine karşida olsa o bildiğini yapar

8-)Admin yalan sölemez sölemişse mutlaka bir bildiği vardır veya yanliş anlaşilmiştir.

9-)Admin haksizlik yapmaz yapsada herkese yapmıştir.

10-)Admin çok iyi çok tatlı bir insan değildir.

11-)Admin polistir hırsızlar oldukça ortaya çıkar.

12-)Adminin amaci hapse atmak değil; dişarda olanları korumaktir.

13-)Admin sivilken en sevdiği arkadaşi olan birine,gerçekten haketmiyorsa görevdeyken ona yetki vermez.

14-)Admin haksiz olduğunu anlasada bunu kabul etmez

15-)Kabul etse bile bunu doğrudan söylemez.

16-)Admin rezil olmaz.Bir şekilde olayı çevirir.

17-)Adminin dediği dediktir asla kararından asla dönmez.

18)Adminin cevaplayamacağı soru olmaz.

19)Bilmediği bir soru varsa boş bırakmaz.Bir şekilde yanitlar.

20-)Admin her durumda lafi çok iyi çeviren lehine döndüren kişidir.

21-)Admin çok konuşmaz.

22-)Admin lüzümsüz muhabbetler içine girmez

23-)Admin karizma sahibidir bunu korumalidir.

24-)Admin kısa ve net konuşur

25-)Admin kurallar dahilindede olsa kendine laf söyletmez

26-)Admin kuralları kendine göre değiştirir.

27-)Adminin bulunduğu yerde kanun o dur.

28-)Admin başka bir yere normal kullanici olarak gitmez.

29-)Admin ona ihtiyaç duyulduğu için vardır.

30-)Admin bir samuray gibi onuru için ve bir asker gibi başkaları için yaşar.

31-)Admin için zaman ve yer kavramı yoktur.

32-)Admin kendi karizmasina yakişmaycak başliklar açmaz

33-)Admin sırnaşmaz gayri ciddi eylemler yapmaz.

34-)Admin kim olursa olsun herkesi kullanici olarak görür

35-)Admin başkaları bir şey istedi diye bir şey yapmaz kendisi istediği için yapar.

36-)Admin asla görevini bırakmaz.Mücadelesini sürdürür.

37-)Admin resmi ve diplomatik bir dil kullanir...

38-)Admin aşik olmayan aşik olunan adamdir.

39-)Admin gizlidir saklidir içini kimse bilmez.

40-)Admin dişarıya kendini anlatmaz.

41-)Gücü otoriteyi simgelediği için Adminin rengi siyahtir.

42-)Admin alay konusu olamaz.Gülünür ve dalgaya alinirsa admin yaptırım uygular.

43-)Admin dün kabul etmediği bir şeyi bugün etmişse o şimdi uygun olduğu içindir.

44-)Admin gerekirse herkesin önünde kullanıcıyı azarlar.

45-)Admin geldiğinde herkes hazır ol vaziyetinde olmalidir

46-)Admin karşisinda laubali olunmaz bacak bacak üstüne atilmaz sakız çiğnenmez.

47-)Adminin resmi,fotografı yoktur o gizlidir.

48-)Admine özel soru sorulmaz

49-)Admin magazinden nefret eden adamdır

50-)Admin güç sahibidir.bunu uygulamaktan çekinmez.

51-)Admin gerekirse pire için yorgan yakar herkesi bir kişi için karsisina alir.

52-)Admin tartişmalarda her zaman üstündür.Ezilir veya sıkışırsa yetkisini kullanır

53-)Admin gizli olarak siteye gelmez.Aleni olarak gelir; herkes onu görür.

54-)Admin varken onun adına kimse konuşamaz.

55-)Admin kardeşini arkadaşini kayırmaz

56-)Admin hiç bilmesede bir bilene danişmaz.

57-)Admin kullanicidan yardim istemez.Soru sormaz.

58-)Admin rica etmez emreder.

59-)Admin harbi insandır doğrudan dobra dobra konuşur.

60-)Admin yetenekleri olanların olduğu bir görevdir yetenek yoksa asla olunmaz.

61-)Adminler özel insanlardır herkes admin olamaz

62-)Gerçek bir admin yetki tutkunu insandır.

63-)Yönetilmeyi sevmeyen yönetmek isteyenler admin olabilir

64-)Adminlik bir sanattır.

65-)Admin herkese yetki vermez.Verirse değeri azalir

66-)Bir modluğu bin kişi ister bir kişi alır.O bir kişide adminin zorlu testinden geçer onayını alır

67-)Admin sevgiliside olsa haketmiyosa ona yetki vermez.

68-)Admin işle arkadaşliği birbirine kariştirmayan insandır

69-)Admin profosyoneldir amatörce hareket etmez

70-)Admin gülmez ağlamaz heyecenlanmaz sakin ve temkinlidir

71-)Admin ileri görüşlüdür.Geleceği düşünür

72-)Admin hazırlıksız yakalanmaz.

73-)Admin stratejiktir her zaman bir B planı vardır.İstisnai durumlarda var gibi davranır.

74-)Adminin haberi olmadığı bir olay veya gelişme yoktur

75-)Admin herşeyi herkesten önce bilendir.

76-)Admin sölenmeden sölenmek istenileni anlayan ve çoktan çözmüş olan insandır

77-)Admin pes etmez.Pes etmeme gibi çabasi olduğunuda belli etmez.

78-)Admin statukocudur.

79-)Admin Yenilik yapsa bile bunu kendi kişiliği için yapmaz.Sadece site için yapar.

80-)Adminin her zaman bir bildiği vardır.

81-)Admin unutmaz sadece hatırlamak istemez.

82-)Admin yanliş anlamaz.Karşi taraf yanliş anlatıyordur.

83-)Admin gürültü kavga sevmez.

84-)Admin herkesin fikrini dinler yine bildiğini yapar.

85-)Admine iki soru sorulmuş ve eğer bir tanesinin yanitini bilmiyosa bildiği soruyu cevaplayıp diğerini unutturur.

86-)Admin sıkışmaz.Sıkıştırılırsa ordan kurtulmayı becerir.

87-)Admin polemiğe girmez.Girdi gibi görünmüşse olayı bitirmek içindir.

88)Admin hep son sözü söyler.

89-)Son gülen hep admindir ama bunun nedeni adminin geç anlamasi değil otoritesidir.

90-)Admin bir gece sessiz sedasiz kimseye sormadan yetkileri alan insandır.

91)Admin duygusal konuşmalar yapmaz.

92-) admin asla bu işaretleri kullanmaz

93-)Admin idealisttir.

94-)Admine göz yaşlarina boğulmuş bir kızın sözleri bile tesir etmez.

95-)Bir admin modunu herkesin içinde azarlamaz.BU MOD için değil kendisi içindir.Bu durum kendisine zarar verir.

96-)Bir admin başka bir adminle herkesin önünde tartişmaz.

97-)Adminin kendisi gibi admin olanlarla girdiği özel bir yönetim odasi vardır.

98-)Admin ani ve radikal kararlar alan insandır.

99-)Admin gelene hoşgeldin gidene güle güle der.Kimseye taviz vermez

100-)Admin olunmaz Admin doğulur...

Elbette ki, alıntı...

Selamlar,

Valla sizi bilmem ama arkadaşlar, bunların yaklaşık %80 kadarı bana doğru gibi geldi :D Bu bir itiraftır...

Şurada ilk geyik içerikli konumu açmış bulundum, hadi bakalım hayırlısı. Allah akibetimizi hayretsin! :P

Saygı ve selamlarımla

selam aleykum

her admin bu özelliklerin kendi şahsında vücut bulmasını ister.nfk-fan bunların %80 nin kendine uyduğunu sölüyor bu çok güzel peki moderatör arkadaşların hiçmi özelliği yok :D ben bu özelliklerin %50 mod.larla bölüşülmesini istiyorum :P

%99 bana uyuyor. Bir maddesi uymuyor o kadar. Hele şu son özellik varya, doğuştan admindir diyen. Ne diyeyim admin doğmuşuz işte. Kahretsin :D

selam aleykum

her admin bu özelliklerin kendi şahsında vücut bulmasını ister.nfk-fan bunların %80 nin kendine uyduğunu sölüyor bu çok güzel peki moderatör arkadaşların hiçmi özelliği yok :D ben bu özelliklerin %50 mod.larla bölüşülmesini istiyorum :(

Selamlar,

Paylaşmayı sevmem, tekelciyim. Modlar adminlerin kullanıcılara uzanan parmaklarıdır, fazlası değil :P Onlar da kendi özelliklerini bulsunlar -bulabiliyorlarsa :P -. Ben kendi özelliklerimden vermem.

Zaten modlar admini pek sevmez. Ellerinden gelse bi kaşık suda boğarlar da işte...

Modlar okumuyor burayı, değil mi? :P

Modlar siz bizim herşeyimizsiniz... (Çark etmenin vaktidir... Ne diyordu? Admin dün kabul etmediği bir şeyi bugün etmişse o şimdi uygun olduğu içindir. Ne diyeyim, doğru valla...)

Saygı ve selamlarımla

Ben de bir mod olarak modaretörlerin özelliklerinden bazılarını yazıyorum.Bunlar tamamen yerli kurallar :D

1)Modlar devletin bakanlarıdır.Ve devletin asıl idaresinde modların önemli rolleri vardır.VAtanı onlar toparlar

2)Elinden gelse admini boğar.Kendisinden daha büyük olana pek tahammülü yoktur.Ama gücü admin gibi olmadığından ses çıkaramaz.

3)Modlar pek geyik muhabbetlere girmez.

4)Modlar fedakar insanlardır.

5)Admin olabileceği bir site bulsa hemen oraya gider.

6)Yalan söylemez, ama ufak tarizler yapar.

7)Vakarlı kişilerdir

8)Sadece sınav zamanlarında siteye pek giremezler.

9)Adminle işbirliği içindedir.

10)Sitenin genel muhtevasına göre konu açarlar.Ve sitenin seviyesini hep korumaya çalışırlar.

11)Site için sineye çekerler çopu şeyi.

devamı gelecek :P

Selamlar,

12- Admini kıskanırlar, kıskançlıklarından çatır çatır çatlarlar.

13- Günde üç öğün fırça yerler de bunu sineye çekerler. Tahammül mü desem, yüzsüzlük mü? :D

14- Perde arkasındaki büyük insanlardır, hiçbir zaman "bir numara" olamazlar. Gölgede kalmaya mahkumdurlar.

15- Adminden yediği fırçaların acısını kullanıcılardan çıkarmak gibi sadistçe bir temayülleri vardır. Yön değiştirme dediğimiz şeyin ustasıdırlar.

16- Ayak işlerini yapma hususunda o kadar mahirlerdir ki, nice office boy ellerine su bile dökemez.

17- Gözlerini makam mevki hırsı bürümüş insanlardır. Ah bir admin olabilsem diye gece gündüz hayal kurar, parmaklara kuvvet dıgıdık dıgıdık yazarlar.

18- Kompleksleri onları hiç olmadık yerlerde adminlere baş kaldırmaya iter ve saçma sapan bi şey yüzünden kapıyı çekip gidebilirler.

19- Admine karşı sahip olmaları gereken görev sorumlulukları dışında hiçbir sorumlulukları yoktur, o yüzden admin gibi başta bulunup işleri çekip çevirme dertleri de yoktur. Bir sabah ansızın "bana eyvallah" derler de hayrla yad edilirler. Bir tek Admin yad edenlerin arasında yer almaz ve bu kaçakların karşısında vakur bir duruş sergiler.

20- Arada sırada darbe planlarlar ama günümüze kadar hiçbir moderator grubunun bir admini devirebildiği görülmemiştir. "Bu güne kadar herhangi bir tavşan sürüsünün bir dağı parçalayamaması, aynı durumun bundan sonraki dönemde de devam edeceğini göstermez" diyerek bu çürük umudun peşinden koşmaktan caymayan tipleri de vardır efendim. Sakınınız.

21- Admini rezil edebilmenin fırsatına kavuşabilmek için gece gündüz düşünürler. Zeka seviyelerinin ortalamanın üstünde olmasını bu zihin egzersizlerine bağlamak gayet ilmî bir tespitte bulunmaktır. Fırsatı bulduklarında affetmezler ama neticede zararlı onlar çıkarlar.

22- Blöf hastalarıdırlar. Yer yer biz adminlere de bulaştırırlar.

Evet efendim, orası devam ederse burası da devam eder, meydanı boş bırakır mıyım size hiç? :P

Saygı ve selamlarımla

bi kere mod.halkla ilişkiler uzmanıdır..

Kullanıcıların birbirileriyle ve adminle olan irtibatlarında santral görevi görürler :(

sadece Admine göre biraz daha tevazu sahibidirler o kadar.yoksa siteyi çekip çeviren onlardır :D

sonra fedakardırlar..isim yapma gibi bi dertleri yoktur..ayrıca kopyala-yapıştır konusunda özel ders verecek donanıma sahiptirler :P

Elhasıl Mod.suz bir forum düşünülemez :P

bu arada kovulmasam iyi :P

Baktımda bende %80 i değil %100 ü var.

Siz farketmemiş olabilirsiniz, ben baktım ve bunları gördüm kendimde.

Verin adminliğimi :D

Selamlar,

Allah versin Achartave, hadi bakalım başka kapıya... :D

Saygı ve selamlarımla

selam aleykum

sevgili mod.arkadaşlar valla size bu sevdalardan vazgeçmenizi önerecem.nfk-fan (admin)gözü kara birine benziyor :D :P baksanıza adam ''devlet benım ''düstüruyla yola çıkmış.bundan bişey koparmak çok zor :P

En güzelide üye olmak :D Ciddiyim. İstediğini okuyorsun, istemediğini okumuyorsun. Ama diğer kesim herşeyi okumak zorunda.

Modlar, yazmak zorundalar. Hele bir de site yeni gelişmekte ise. Adminlerde yazmak zorunda.

Üyeler öyle mi ? Ne dertleri var ne kederleri. Çok zora gelirse ikinci bi üyelik alıp, içlerini istedikleri şekilde dökebiliyorlar "eziklik de denir buna"

Not:Bi darbe yaparım burada, yer yerinden oynar :P Üyeleri organize ederim, çekip gideriz. O zaman adminlerle modlar top oynar sitede :P

Selamlar,

İlk mesajında, "Admin doğmuşum ben, zaten bunlar da bana %99 uyuyor" demişsin dervish. Madem en iyisi üye olmak, pek talihsizsin o zaman doğuştan admin kardeşim benim :D. Üzüldüm senin adına.

Organizasyon o kadar kolaydı zaten. Hem biz de sen yıkıcı faaliyetlere giriştiğinde yönetici arkadaşlarla oturup "Yahu arkadaşlar, o bu değil de, bu melekler dişi miydi, erkek miydi?" diye münazaralar düzenleriz, çaylarımızı höpürdetiriz; emin olabilirsin... :P

Kökü kesilmeyen ağaçlar yükselmeye devam edecektir. (NFK-Fan) :P

Saygı ve selamlarımla

Evet efendim doğrudur admin olarak doğmuşuz :D Yeterince adminlik yaptım. Ama hiç modluk yapmadım. Bu sıralar bir iki iş var. Birini kendim kuracam, birinde ise bir siteye direk admin olarak girecem mi acaba bilemiyorum. Zahmetli iş. Ego yok bende yeterince tatmin ettim zaten.

Doğuştan bu sıfat var ya bende, millet istiyor efendim napalım :( ?

Talihsiz olduğum tek nokta, knighta bağlanamamdır. Bir de otobüste yolculuk ederken sarı saçlı, yeşil gözlü kızların beni kesmesi :P Gıcık oluyorum. Neyse real konulara girmeyelim fazlaca.

Diğer kötü huylarımı siz bilirsiniz. Yarışma kazanmak gibi :P

Emin olun, iyi bir organizasyon yaparaktan isyan çıkartırım. Tecrübeliyimdir. Sağolsunlar, üye arkadaşları güzel kandırıyorum :P Üç beş tanede fedayim var ne desem şıp diye yapıveriyorlar.

Valla ne diyeyim, kendinize mukayyet olun. Nickimi Türkish Neron olarak değiştirtmeyin bana.

Selamlar,

Ateş, cirim, yakmak... Bir cümle kurunuz, joker serbest... :D

Dilin ile şakırsın,

Çok maniler dokursun,

Vara yoğa kakırsın;

Sen Dervish olamazsın... :P

(Valla seviyeyi koruma derdinde olmasam neler neler yaparım şurada şu bizim Dervish görünümlü Molla Kasım'a ama, Admin olmanın bir sıkıntısı geliyor ve dayanıyor böğrüme, o yüzden bu kadarıyla yetiniyorum. Bakın işte admin olmanın en kötü yanı da bu... Siz adam gibi, seviyeli seviyeli latifeler yapıyorsunuz, adam gelip yok sarı saçlı mavi gözlü kızmış yok yarışmalar kazanmışmış bilmem neymiş diyerek bir anda muhabbeti tiksindirici bir eksene çekiyor. Aradaki bu büyük siklet farkı da biz adminleri böyle avam insanlarıyla uluorta muhabbet etmekten alıkoyuyor işte. Ah ah! Admin olmak zor be dostlarım... :P )

Saygı ve selamlarımla

Sayın admin çok diktatörce çok totoliter bi an bu ne ya falan dedim.Yani özellikleriniz yenilir yutulur değil.Tüm üğeler sindirim için bi soda maden suyu vb. mi içsek?

Sayın admin çok diktatörce çok totoliter bi an bu ne ya falan dedim.Yani özellikleriniz yenilir yutulur değil.Tüm üğeler sindirim için bi soda maden suyu vb. mi içsek?

Selamlar,

Efendim haksızlık ediyorsunuz ama. Hakikaten çok yanlış bir düşünce bu. Çok kırıldım. :) Benim gibi halim selim bir adminin hareketlerini sindirmek için maden suyuna ihtiyaç duyuyorsanız, içtiğiniz suyu nasıl sindirebiliyorsunuz çok merak ettim cidden. Vaktinde Abdülhamid Han'a kızıl sultan dediler, istibdad reisi dediler, bebek katili dediler. Ne oldu? Hakikate ne kadar uygundu bu iddialar? Gerçeğin 180° ters tarafından resmedilmiş ifadesi değil miydi bu meyanda kurulan cümleler? Daha sonra müddeilerin düştüğü hale ne demeli peki?

(Bakın bir özellik daha çıktı burada, admin demagogdur! :))

Saygı ve selamlarımla

Sayın admin gayet rahat sindiriyorum içtiğim suyu fekat sizin özelliklerinizin üzerine olunca iş değişiyor tabi.Özellikleriniz benzetmeleriniz yorumlarınız entelsiniz dantelsiniz çoooooooook mütevazisiniz.Kırılmayınız kırmak amaçlı laf söylemiyorum.Amacımızdan sapıyorsak özür vesselam....

Selamlar,

Suyu sindiriyorsunuz ve fakat benim özelliklerimi sindiremiyorsunuz. Anlıyorum sizi efendim, tanıdık bi şeker hastası var, adam bir kuzuyu devirse bana mısın demiyor ama bir bardak kola içtiğinde elektriğe tutulmuş gibi zangır zangır titremeye başlıyor. Böyle şeyler normal olabilir. Doğrudur. :)

İnsanoğlu bir saymaya başlamayagörsün, karşısındakinin sayabileceği özellikleri bittiğinde frenleri tutmadığından kendi özelliklerini de verdiği listede saymak zorunda kalabiliyor. Evet evet, tahmin edildiği gibi dantellikten bahsediyorum :)

Bir de mütevazi olduğum söylenmiş, hayır efendim haşa, estağfurullah, bizi halk içinde taşımadığımız hasletlerle anmayınız, bizim gibi hakir bir şahıs nasıl olur da tevazu gibi büyük bir meziyeti haiz olabilir? Mütevazi olabilmek nere, biz nere? :)

Sürç-i lisan eylediysek affola, amaç latife etmekti.

Saygı ve selamlarımla

Maşallah cevapta hiç gecikmiyorsunuz efendim.Benzetmeleriniz ve siz hala entelsiniz hala devam etmiyim siz yine en nadide özelliklerinizi bana atfedersiniz.mütevazi değilsiniz madem olmaya çalışın tavsiyem.(kinaye yapmıştım ) Su ve sizin özellikleriniz yapmayın lutfen siz kuzuyu bile aşarsınz sindirimimi zorlamak konusunda .Allah'a şükür sağlıklıyız efendim hayır dua edin bozulmasın.Saygıda kusur ettiksek affola. :)

konuyu biraz(?) geç gördüm ama şunu söylemeliyim admin olmasa bizde olmazdık:)modlarda olmazdı bu bir gerçek dimi ama?adminin özellikleri çok hoştu ve olması gerekende öyle sanırım.

sevgili adminimizin Allah yardımcısı olsun işi zor.

baki muhabbetle..

Selamlar,

Estağfurullah, kullanıcılar olmasa kendi kendimize yazar ve okur, moderator'ler olmasa idare yükünün altında ezilir ve bırakmak mecburiyetinde kalırdık. Bizi yalnız bırakmayan herkese müteşekkirim.

Ayrıca sağolun, Allah cümlemizden razı ve hepimize yardımcı olsun...

Saygı ve selamlarımla

:( Arkadaşlar çok hoşsunuz :rolleyes:

Gerçekten de çok hoşlar yani iftar vakti artık birşey yememe gerek yok espirilerle yeterince doydum. :)