Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
Davud

Tabelalardan İlginç Enstantaneler

Recommended Posts

*Dostum, bana bir tane Yüzüklerin Efendisi'nin çocuk versiyonundan verir misin? (Adam korsan VCD'dden Harry Potter'ı isterken)

* SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona, şekere bakılır. Kurban kesilir! (Gebze'de bir eczanenin camından)

*Windovslu âletle rot balansi yapıyoruz! (Aksaray'da bir lastikçinin vitrininden)

* Kartuş ve kolonya doldurulur! (Eskişehirde bir dükkânın camından)

* Burada adam olana, edebiyle konuşana hizmet verilir. (Eminönünde bir bakkalın camından) * Patlayan top geldi! (Bir kırtasiyenin camından)

* Penguen yemi bulunur! (Kocaeli Hereke'de kendi halinde bir bakkalın camından)

* Reşat, lütfen buraya park yapma! (Kadıköy'de bir duvar)

* The Anatolian child does not eat these feet! (Kaş'ta Doğan görünümlü bir Şahin'in arka camından)

* Geçmiş olsun, buraya kadar frensiz geldik! (işe gelmek için bindiğim dolmuşun şoförü, son durağa geldiğimizde sırıtarak)

* Yaşlı teyze: Evlâdım, sağda mübarek bir yerde indirir misin? M. şoförü: Az ileride camii var, seni orada bırakayım teyze...

SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona, şekere bakılır. Kurban kesilir! (Gebze'de bir eczanenin camından)

Bu yazılanlar doğrudur inanırım.İnsanlar evine ekmek götürmek için çeşitlişeyler deniyorlar.Ne yapsınlar kader utansın :lol:

Mesela benim dedem hem berberdi hem kaynakçıydı hem de sünnetçiydi.... :)

gecenin bi yarısıbişeyler yapmaya karar verdik yemek çapında tabi. sanırım unlu bişiler yapılacaktı baktık un yok komşıuya gittik ondada yok. aşa bakkala indik gece gece bakkal mı kalır. ama yapmamız şart malzeme hazırlandı bikere. neyse artık daha uzak olan bi bakkala gönderdim ben bunları ama ne çare oda kapalı .bizim akıllılar gitmiş tekel bayinden un istemiş adamların surat ifadelerini görür gibi oldum o an:D :) :)

ADAM O GÜNDEN SONRA CAMA UN BULUNUR DİYE Bİ YAZI ASTI MI ACABA ? :lol: :)

* SSK gözlüğü yazılır. Tansiyona, şekere bakılır. Kurban kesilir! (Gebze'de bir eczanenin camından)

gebzedeki butun eczanenin camlarına bakıyorum:)