Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Muvazene

Video

Recommended Posts

Selamlar,

Elinize sağlık, bu tarz orijinal çalışmalara büyük önem veriyorum. Oluşturmaya başladığımız dosya arşivimize bunu ekleyelim izniniz varsa? ("Dosyayı bana ulaştırır mısınız?" manasına geliyor :rolleyes:)

Saygı ve selamlarımla

ellerinize sağlık.daha önceden defalarca enfesliğini dile getirdiğim, masaüstümü güzelleştiren resimleri böyle bir çalışmada görmek gerçekten çok güzel.bence müzikte de sorun yok.belki aynı müzik sözsüz olsa videoya daha iyi odaklanabilinirdi.ama bu hali bile yeterince bütünleşmiş.ben olsam da kesinlikle bu resimler arasından eleme yapamazdım ama sanki resimler daha yavaş geçse okuyanlar ikinci mısradan sonrasını da okuyabilirler :rolleyes:

Sağolun, teveccühlerinize müteşekkirim. Mısraların tamamını okumak isteyenler siteye gelip, ilgili bölüme girip okumak isterler belki efendim. Bu bir merak unsurunun oluşmasına vesile olabilir. Resimlerde sitenin adının geçmesi zaten izleyenler için bir davettir. :rolleyes: Sayın Adminim de aşağıdaki linke tıklayarak dosyayı indirebilirler..

http://www.sendspace.com/file/gm83bm

Resimli şiirleri eklediğim bazı siteler var, oralarda da yer alsın istiyorum. Mesela sitemizdeki üyelerimizden de videoyu başka sitelere eklemek isteyenler olursa, onlar da ekleyebilirler. Ya da interneti olmayan bir arkadaşaları için indirip cd'ye atıp verebilirler. vs. gibi :rolleyes:

Efendim elinize sağlık, gayet hoş bir çalışma olmuş. :rolleyes: Sitemizi böyle güzel çalışmaların içerisinde görmek ve gönüllerimizi o, enfes sedalarla doldurmak saadet hükmünde...

Hakikatten çok güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık efendim. İzlerken ben de acaba resimler daha mı yavaş ilerleseydi diye düşünmüştüm ama dediğiniz gibi, izleyiciyi siteye yönlendirme açısından böylesi daha iyi.