Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]

Recommended Posts

İbrahim Aleyhisselam Efendimiz'in ve hakikati arama çilesi içersinde olan diğer asil beyinlerin affına sığınarak; nefsine hoş gelmediği için çocukça bahanelere sığınarak kendine aldatan tipe bir gönderme...

http://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=2...1a011581defd34e

karikatürleri biraz küçültümüş, yazılar da bozunmuş doğal olarak; büyütürseniz okunaklı oluyor. ilk karikatür için bir de üzerine gelip sağ aşağıda beliren 'olağan boyutuna büyüt ' düğmesine basmanız gerekiyor...

Henüz neler başarabileceklerinin farkında olmayan 'genç müslümanlar' üyeleri, hapiste kendileri adına hayal kuran sırp muhafızın anlattıklarını müstehzi bir eda ile dinliyorlardı... Gün geldi, anlatılanlar gerçek oldu !

tara0002wn5.jpg

Karikatür dert anlatmanın en güzel yollarından biridir herhalde. Bazen öfke bazen haykırış bazen de neşe... Bir o kadar kalıcı ve sarsıcı. Ve bu başlık altında gizlenenler hakikaten kuvvetli, ince çizgiler... Cafcaf hayli hoş olmuş. :unsure: Diğerleri de aynı şekilde. Bir de 'hanzala' yorumu okumak çizgilerinizden, apayrı bir tad verecektir. :D (İstek yapmış gibi oldum. :) ) Allah kuvvetinizi, sabrınızı artırsın. Ellerinize sağlık.

ooo neretva kardeşime bakın siz ne marifetleri varmışta bizim haberimiz yokmuş :unsure: çizgi dilin hiç fena sayılmaz sevgili neretva . güzel bulduğumu söyler başarılar dilerim. sevgiyle kal.

Neretva kardeşim ,saygılarımı sunmak zorunda hissettim kendimi. Bendeniz Bir karükatür bağımlısı olarak devamını getirmenizi umuyorum . :unsure:

sağolun arkadaşlar teşekkür ederim :unsure: henüz işin daha çok başında olduğum için -hepsi bu kadar işte, 10 taneyi geçmiyor, o en baştaki ekşi zihniyete gönderme yapan karikatür çizdiğim ilk karikatür- ve de yanımda yardımcı olacak kimse olmadığı için- cafcafı bir kaç sayıdır okuyorum, onları görünce gayrete geldim :)- teveccühleriniz çok makbule geçti.

Ellerinize sağlık. Hepsi birbirinden güzel. İstek kabul ediyor musunuz? :D

Allah razı olsun, sağolun...

Olur tabi, niye olmasın :D En büyük çizerler bile ortak karikatür üretiyor, şunun şurasında 11 tanecik karikatürü olan çırak mı gelen fikri reddedecek :D

Handala, Naci el Ali'nin imzası imiş... Dolayısıyla yeni bir yoruma kalkışmak, saygısızlık olur; ama

Filistin'le ilgili yine çizeriz nasipse...