Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
kevser

Sabah Akşam Bir Ölçek NFK Sitesi

Recommended Posts

SA. ARKADAŞLAR SERBEST KÜRSÜYÜ EVİRDİM ÇEVİRDİM BÖYLE BİR KONU AÇILMAMIŞ ZANNIMCA........ŞAYET AÇILMIŞSADA LÜTFEN BENİ UYARIN :D

BAŞLIKTA DA BELİTTİĞİM GİBİ EN AZ SABAH AKŞAM BU SİTEYE GİRİP BİR ŞEYLERE BAKMASAM İNANIN SANKİ KENDİMDE,HAYATIMDA BÜYÜK EKSİKLİKLER OLUYOR......

BENDE SİZDEN BU SİTENİN ÜYELEĞİNİZDEN BU DÖNEME KADAR SİZE-HAYATINIZA KATTIKLARINI BİZİMLE PAYLAŞMANIZI İSTEYECEĞİM :)

PAYLAŞAN PAYLAŞMAYAN HERKESTEN ARO.....

SELAM VE DUAYLA..........

VİRABİSMİLLAH..... İLK BEN KENDİ DÜŞÜNCEMİ SÖYLEYEYİM

BUGÜNE KADAR BAŞKA HİÇ BİR SİTEYE ÜYE OLMADIM AMA ;BAŞKA SİTELERDE DE OLUR BİLEMEM........

GERÇEK SAMİMİ DOSTLAR EDİNDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM :)

DOSTLARIMA SELAM OLSUN:)

SELAM VE DUAYLA..........

Bir an Becel reklamında zannettim kendimi.'Kalbe iyi geliyor' cümlesini duyduğum an Becel'i hatırlıyorum.Tahteşşuruma nasıl kazınmışsa artık varın siz düşünün.Bu firmanın reklam ve pazarlama departmanı benden tam not almıştır, o derece yani.Asıl konumuza döneyim hemen.Tabii yoğunluktan sürekli giremesemde, elden geldiği kadar takip ediyorum siteyi.Hoş site, güzel site.Devam inşaallah...

Bir an Becel reklamında zannettim kendimi.'Kalbe iyi geliyor' cümlesini duyduğum an Becel'i hatırlıyorum.

:D :) Bir ölçek bende almasam tedirgin oluyorum..Ama şu sıralar sınav telaşından girememekte beni üzüyor..Öğrenmem gereken çok şey olduğunu gün geçtikçe daha iyi anlıyorum..Bunda NFK'nın da etkisi küçümsenemez..Siteyi açanlardan Rabbim ezelen ve ebeden razı gelsin..

Bir an Becel reklamında zannettim kendimi.'Kalbe iyi geliyor' cümlesini duyduğum an Becel'i hatırlıyorum.Tahteşşuruma nasıl kazınmışsa artık varın siz düşünün.Bu firmanın reklam ve pazarlama departmanı benden tam not almıştır, o derece yani.Asıl konumuza döneyim hemen.Tabii yoğunluktan sürekli giremesemde, elden geldiği kadar takip ediyorum siteyi.Hoş site, güzel site.Devam inşaallah...

mitajanı kardeşim yanarım yanarım da senin şu esrarını*yoğunluğunu çözemediğime yanarım :D sayın klas ajan ..........:D

kardeşim yorumlarına diyecek yok her zamanki gibi........ nereden bulupta yazıyorsun bu yazıları anlamış değilim :) Allah neşeni ve muhabbetini daim eylesin inş.

SELAM VE DUAYLA......

mitajanı kardeşim yanarım yanarım da senin şu esrarını*yoğunluğunu çözemediğime yanarım :D sayın klas ajan ..........:D

kardeşim yorumlarına diyecek yok her zamanki gibi........ nereden bulupta yazıyorsun bu yazıları anlamış değilim :) Allah neşeni ve muhabbetini daim eylesin inş.

SELAM VE DUAYLA......

Deşifre olmaktan korktun benimle iyi geçinmeye başladın, değil mi?Tamam tamam seni deşifre etmeyeceğim merak etme.Esrarı ve yoğunluğu benim gibi had safada olan klas bir ajandan da zaten bu beklenir.Tersi bir aksülamel gösteripte ajanlığıma halel getirmem doğrusu.Meslek etiği denen bir şey var, di mi ama?

Dualarınızdan ötürü de sağolun, bil mukabele.

Deşifre olmaktan korktun benimle iyi geçinmeye başladın, değil mi?Tamam tamam seni deşifre etmeyeceğim merak etme.Esrarı ve yoğunluğu benim gibi had safada olan klas bir ajandan da zaten bu beklenir.Tersi bir aksülamel gösteripte ajanlığıma halel getirmem doğrusu.Meslek etiği denen bir şey var, di mi ama?

Dualarınızdan ötürü de sağolun, bil mukabele.

:) tamam kardeş tamam ben bi şey demiyorum sen beni deşifre etme yeter ...ama bi açığını bulacağım kolla kendi :D sitemizin en klas ajanı!!!!! :D

saygılarımı sunuyorum özel hafiyeniz...................

Selam ve duayla...............

Es-Selam...

Ben açıkçası yarışma düzenleneli daha sık bakmaya başladım ve yarışma sonuçlarını görene kadar da bu tempoyla gideceğe benziyor :) Çok heycanlıyım gerçektende çünki ilk şiir yarışması deneyimim.

Öte yandan bu site gerçektende bende bağımlılık yaptı. Yeni ne koparabilirsem koparmaya çalışıyorum. Bu da herhalde site üyeleri arasında ki gönül bağından oluyor.

Üstadı daha iyi tanıyabilmek adına gayretler içinde olduğum bir zamanda, tevafuken bulduğum bu site, üye olduğum zamandan bu yana bende de gerçekten bağımlık yaptı diyebilirim. her gün mutlaka girmeye çalısıyorum. Gerçekten çok çok güzel bir site. Allah daim etsin,Allah bozmasın.(Amin) Site faydalı bir sürü bilgiyle dolu. Yararlandığım çok konu oldu. Allah sitenin kurucusundan ve yöneticilerinden razı olsun...