Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
daüssıla

Gazze'ye Hain Saldırı

Recommended Posts

İsrail hava kuvvetleri, bugün Gazze Şeridi'nde bulunan Gazze, Han Yunus ve Refah kentlerindeki Hamas hedeflerine saldırı düzenledi. Saldırıda son açıklamalara göre Gazze'de 195, Han Yunus'ta 23 kişi hayatını kaybetti. :D http://www.haber7.com/foto-galeri.php?cID=367733&s=0

Asırlardır ordaki vahşet dinmedi ülke olarak hiç bişey yapamıyoruz Allahım oturup burada olanları izleyip elimizden bişey gelmemesi çok acı! Rabbi Rahimimiz sen ne çok sabırlısın

Esselamü Aleyküm.

Değerli arkadaşlar, bu haber son dakika haberi olarak düşünce, malum gazetelerde haberlerinin yayınladığı ve haberin alt kısmında okuyucuların yorumları ile katıldığı sayfaları gözden geçirdim. İşin tuhaf tarafı o kadar çok insan olduğunu iddia eden mahlukat var ki İsrail çığırtkanlığı yapan, bir anda Filistinli kardeşlerimize yaptığım dualara, bu mahlukatlara okumaya başladığım lanetler karışmaya başladı...

Evet bende haberdar oldum olaydan Ermenilerden özür dileyen siteler açacağımıza israili kınıyoruz adlı bir site açmalıyız.Arkadaşlar duyarsız kalmayalım.Yardım edebilecek arkadaşlar lütfen irtibata geçsinler ve siteyi açalım...Elimden gelse yapacağım ama site açmayı bilmiyorum işte :D

İsrail'i kınamak ve Filistin halkına destek vermek maksadıyla bugün Galatasaray Lisesi önünde toplanıp tepkimizi ortaya koyduk.

Yüreği Filistine atılan füzelerle yanan tüm İstanbullu arkadaşlarımızı,yarın öğle namazı sonrası Beyazıd Camii önünde ki İsrail protestosuna bekliyorum.

Dualarımız Filistin ve tüm mağdur İslam ülkeleri için olsun..

İsmail Haniyeh direneceğiz diyor. Hepimiz şehid olsak da Gazze'den vazgeçmeyeceğiz diyor. Allah kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

Allah'ım orada maddi ve manevi çilelerin en büyükleriyle karşılaşan kardeşlerimize yardım eyle. Onların hissettiklerini en azından manevi olarak kalplerimizde, vicdanımızda bize de hissettir ki, anlayalım. Görelim. Elimizden çok birşey gelmiyor ama en azından manevi çileye ortak olmamızı, bu vesileyle dualarımızın yüce katında kabülünü istiyoruz. Bizi çok derinden yaralayan bu olaylara karşı bizi sus pus etme ve aksülamellerimizle adını yüceltmemiz için yardım eyle...

Allah'ım orada maddi ve manevi çilelerin en büyükleriyle karşılaşan kardeşlerimize yardım eyle. Onların hissettiklerini en azından manevi olarak kalplerimizde, vicdanımızda bize de hissettir ki, anlayalım. Görelim. Elimizden çok birşey gelmiyor ama en azından manevi çileye ortak olmamızı, bu vesileyle dualarımızın yüce katında kabülünü istiyoruz. Bizi çok derinden yaralayan bu olaylara karşı bizi sus pus etme ve aksülamellerimizle adını yüceltmemiz için yardım eyle...

Amin

Yarabbi lanetli kavmin zulüm ve adeletsizliğini sana şikayet ediyoruz. ......

Rabbim filistindeki kardeşlerimizin yardımcısı olsun. kafir israillilerin topyekün hepsinede KAHHAR sıfatı ile tecelli etsin inşallah

Çarşamba gece 00.00'da Bursa Orhangazi Parkı'nda (Ulu Cami Yanı) 'İsrail'e Lanet,Filistin'e Destek,Yılbaşını Protesto' mitingine davetlisiniz. Büyük bir eylem olacak inşallah.

Allah'ımız, bizleri zulme rıza gösterenlerden eyleme. Bizleri; zulme eliyle, diliyle yahutta kalbiyle karşı duranlardan eyle. Davan için çalışanları, zalimlerinden zulmünden ve şerrinden muhafaza eyle.

Düne kadar "it" hakları için bile kıyameti koparan kafirler bu gün neredeler. Unutmayalım bu yaşananları. Bugünkü olanlar dün unuttuklarımızın sonucu. Ütopik dostluk kardeşlik yalanlarına inanmayalım. Nerde halkların kardeşliği diyenler, nerede Ermenilerden hainlik derecesinde iyi niyetle(!!!) özür dileyenler, nerede Diyarbekiri, Vanı ziyaret eden Belçikalılar, hani silahlarını bırakıp silahsızlanan dünya ... Hepsi aynı oyun. Hani diyorlar ya bu plan 6 aydır varmış, meğer israil, barış görüşmeleri diye Filistini oyalıyormuş, bir hafta önce Türkiye'ye gelen israilli köpek çantasında neler taşıyordu,... falan. Bizde alet olmuşuz filistinin kana bulanmasına. Filistinlileri hedef alan kurşunların, roketlerin parasının cebimizden çıkması bir yana bide kurbanlık koyun gibi elleri kolları bağlı yakalanmalarına vesile olmuşuz!!! Filistin hepbir ağızdan bize dönüp; boş verin bu hikayeleri küfre yardım etmeyin aleyhimize yeter! dese ne diyecez. Sahi hiç mi siyaset tecrübemiz bile yoktuydu da, Fatih'de sokaktan geçen herhangibirine sorsanız size mecnun muamelesi yapacağı bir hayalin peşinde öz gardaşımızı boğazlattık.

Bir kaçgün önce bir haber okudum gazetelerde. O gün sinirimden ve milletçe aptal yerine koyulmamızdan dolayı kırpkırmızı olmuştum. Bu gün ise filistinde şehadete kavuşan bütün gardaşlarımın ve dereyi gözle görmenin haber verdiği gelecek şehitlerin, en sonun da belki kendi vatanımın çiğnenme vebalinin 80 milyonda birinin bütün ağırlığıyla ağlamak istiyorum. Haberde son olarak görüntülü istihbarat ağımızın ihalesininde israilli bir şirkete verildiği söyleniyordu.

Açılışını yaptığı kültür müzesinde tam önündeki bölünmüş Türkiye haritasını her nedense göremeyip ordan uzaklaşan. Ardından gelip haritayı görüp sinirinden deli olmuşçasına haritayı parçalayan, kahraman Türk ve yaptığı kendisine sorulunca; daha kültürel ve hoşgörülü olunması gerektiğini söyleyen bir bakanın temsil ettiği Türkiye'nin ne yapması beklenirdiki zaten.

Peygamber Efendimiz (asm), “Sizden kim bir kötülük görürse onu eliyle değiştirsin. Buna gücü yetmezse ona diliyle müdahale etsin. Buna da gücü yetmezse, ona kalben buğz etsin. (Kalben onu reddetsin.) Bu ise îmânî tavrın en zayıf olanıdır”3 buyurur.

sanırım bizimde zulme karşı tavrımız sadece kalben buğzetmek ...

Geldi ölümlü yalan, gitti ölümsüz gerçek:

Siz, hayat süren leşler, sizi kim diriltecek?

amin amin amin....