Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Achar

Üstadın İsminin Verildiği Bir Lisemizin Olduğunu Biliyor Musunuz?

Recommended Posts

Bugün yine önünden geçerken deli neşesine kapıldığım, iftihar ettiğim Sakarya Necip Fazıl Kısakürek Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nu da ben paylaşayım.

Bu mukaddes ismi binalarıyla yaşatan kuruluş İlim Yayma Cemiyeti'ne çok müteşekkiriz.

Reklamı olsun efendim reklamı, iyidir.

Umarım daha da sayıları artar. Mühim olan tabi taşlarda değil kafalarda yaşatmaktır ama insan yine de mutlu oluyor ne bileyim. İlerde inşallah mesleğimi elime alırsam bir çesme falan da yaptırmak isterim. Rabbim bol paracıklar ver bana. Bir de Üstad'ın adına has enstitü, akademi şiddetle talebimiz tabi. Durun bakayım bir gün elimde revolver ile Kemal Derviş'in kapısına dayanacağım inşallah.

Bugün yine önünden geçerken deli neşesine kapıldığım, iftihar ettiğim Sakarya Necip Fazıl Kısakürek Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nu da ben paylaşayım.

Bu mukaddes ismi binalarıyla yaşatan kuruluş İlim Yayma Cemiyeti'ne çok müteşekkiriz.

Reklamı olsun efendim reklamı, iyidir.

Umarım daha da sayıları artar. Mühim olan tabi taşlarda değil kafalarda yaşatmaktır ama insan yine de mutlu oluyor ne bileyim. İlerde inşallah mesleğimi elime alırsam bir çesme falan da yaptırmak isterim. Rabbim bol paracıklar ver bana. Bir de Üstad'ın adına has enstitü, akademi şiddetle talebimiz tabi. Durun bakayım bir gün elimde revolver ile Kemal Derviş'in kapısına dayanacağım inşallah.

sırf ismi için orada bir gece geçirmeye değer :)

Üstadın isminin anılması ve yaşatılmasında Kahramanmaraşlı hemşerilerim pek gayretliler maşallah.

Kahramanmaraşda; Necip Fazıl Kısakürek İ.Ö.O ,Necip Fazıl kültür merkezi,Necip Fazıl KISAKÜREK DT SAHNESİ ve ve vev ve

ve bulvarı,caddesi,sokağı,kütüphanesi,mahallesi vb. gibi birçok yer var.Devamı da gelir inşallah...

ne güzel ya Allah-u Teala devamını nasip etsin inşallah birde ÜSTAD NECİP FAZIL ÜNİVERSİTESİ açılırsa tam olur...