İçeriğe git

Foto

N-F-K.com Okuma Ağı Projesi

okuma ağı kitap Necip Fazıl Kısakürek n-f-k.com

• Please log in to reply
Konuda 27 cevap var

afk07

afk07

Proje Yöneticisi

• YüzBaşı
  • 63 Mesaj sayısı:

İştirak edemedim ama saat 21'i vurduğunda toplantı aklımdaydı :) Güzel kararlar çıkmış. Üstlenen arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Yalnız sanırım ilk uygulama olduğundan kontrolü sağlamak adına olsa gerek satın alacağımız eser sayısını az buldum.

Kitap sayısının şimdilik az tutuyoruz. Özellikle Üstadı ilk defa okuyacaklara göre seçimler yaptık.

mütereddid

mütereddid

Co Admin

• General
  • 764 Mesaj sayısı:
Hem roman olması hem de çarpıcı bir üslubu bulunması sebebi ile, "Aynadaki Yalan" dahil edilebilirdi.

mumin

mumin

Müdavim

• YüzBaşı
  • 1.156 Mesaj sayısı:

Arkadaşlar paylaşmadan edemiyorum çok heyecan duyuyorum :)

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi baş müdür yardımcısı ile görüştük bugün. İnşaAllah destek vereceklerini söylediler. Ayın 25'inden sonraki hafta hem de ellerimizde eserler ile gelmemizi talep ettiler. Allah izin verirse konuşma da yapacağız, ne de beceririm ama ;) Çok mutluluk verici bu. Öncelikle son sınıflar üzerinde uygulamaya gideceğiz, üniversiteye yeni adım atacak öğrencilere yönelik böyle bir ihtiyacın olduğunu söylediler.

Çok huzur, derin huzur duyuyorum hem de. Her şey samimiyete akar, yitirmeyelim inşsAllah.

Allah tutsun elimizden.

Herkese sevgiler

Elinde alâmet,
İzinde selâmet,
Tek isim... Muhammed...
Ne bir harf, ne kelâm;
Esselâm, esselâm...

afk07

afk07

Proje Yöneticisi

• YüzBaşı
  • 63 Mesaj sayısı:

Arkadaşlar paylaşmadan edemiyorum çok heyecan duyuyorum :)

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi baş müdür yardımcısı ile görüştük bugün. İnşaAllah destek vereceklerini söylediler. Ayın 25'inden sonraki hafta hem de ellerimizde eserler ile gelmemizi talep ettiler. Allah izin verirse konuşma da yapacağız, ne de beceririm ama ;) Çok mutluluk verici bu. Öncelikle son sınıflar üzerinde uygulamaya gideceğiz, üniversiteye yeni adım atacak öğrencilere yönelik böyle bir ihtiyacın olduğunu söylediler.

Çok huzur, derin huzur duyuyorum hem de. Her şey samimiyete akar, yitirmeyelim inşsAllah.

Allah tutsun elimizden.

Herkese sevgiler

Allah razı olsun. Kolay gelsin. Gelişmelerden haberdar ediniz :)

mumin

mumin

Müdavim

• YüzBaşı
  • 1.156 Mesaj sayısı:
Arkadaşlar kitap okuma ağı projemiz ne alemde?

Elinde alâmet,
İzinde selâmet,
Tek isim... Muhammed...
Ne bir harf, ne kelâm;
Esselâm, esselâm...

mumin

mumin

Müdavim

• YüzBaşı
  • 1.156 Mesaj sayısı:
İlim yaymacemiyeti kpsaminda otuz kisilik bir takim ustad eserleri okuyup kritik yapiyorlar.on eser saptandi. İnsallah devam edecek.
Ayrica adiyaman'da orta okulun turkce derslerine giren arkadasim var, ustad siirlerini ezberletiyormus.o taze beyinlerin bu gayretleri beni cok mutlu ediyor. Ablam da ogrencilerie cile vebir adam yaratmak’i okutuyor. Kosarken ruzgar yutmus gibi genisliyor cigerlerim.. oyle saadet veriyor bu amellerimiz. Bos durmayalim arkadaslar bir ayrac dagitmak da olsa yolda olalim vesselam

Elinde alâmet,
İzinde selâmet,
Tek isim... Muhammed...
Ne bir harf, ne kelâm;
Esselâm, esselâm...

mütereddid

mütereddid

Co Admin

• General
  • 764 Mesaj sayısı:
Konya'da projemize dahil olmak isteyen takipçilerimiz var ise kendilerine ağaşıdaki kitapları teslim/emanet edebiliriz.

1. O ve ben
2. İman ve aksiyon (3 tane)
3. Mümin kafir
4. Son devrin din mazlumları
5. Tarih boyunca büyük mazlumlar
6. Mukaddes emanet (1adet)

İstanbul'dan projemize katılmak isteyenler Emir Abdulkadir ile irtibata geçebilirler.

mütereddid

mütereddid

Co Admin

• General
  • 764 Mesaj sayısı:

Eklenen dosya  PaperArtist_2016-02-27_14-31-58.jpeg   210,5K   0 İndirme sayısı

okuma ağı, kitap, Necip Fazıl Kısakürek, n-f-k.com etiketlerini içeren diğer konular