Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
serdengeçti

Sevdiğiniz Renk Kişiliğinizi Ele Veriyor

Recommended Posts

SEVDİĞİNİZ RENK KİŞİLİĞİNİZİ ELE VERİYOR!

ARABANIZIN RENGİNİ SEÇİN

BEYAZ

Prensip sahibi (Öz denetimli) birisiniz ve yaşamı çok ciddiye alıyorsunuz. Zor görevlerle uğraşmayı seviyorsunuz. Çünkü onları iyi yapabileceğinizden eminsiniz. Çoğu zaman, istediğiniz her şeyi başarıyorsunuz.

SİYAH

Gizemli olmayı seviyorsunuz Kendine güvenen ve soğukkanlı biri gibi görünüyorsunuz.

İyi giyiniyorsunuz ve giysileriniz sizi şık(zarif) biri olduğunuzu gösteriyor.

MAVİ

Huzurlu adil ve mantıklı, sizi tanımlayan en iyi sözcükler. Arkadaşlarınız, sorunları olduğu zaman sıklıkla size gelir. İnsanları güldürmeyi ve yalnızca gülümseyen yüzler ve kahkaha sesi tarafından kuşatılarak mutluluğu elde etmeyi seviyorsunuz.

SARI

Zeki ve neşelisiniz. Hayatınız eğlence dolu ve bir sürü insanlarla tanışmaktan zevk alıyorsunuz. Ancak yine de eylemlerinizi gerçekleştirip gerçekleştirmemeye kara vermeden önce eylemlerinizin olası sonuçları hakkında temkinli olabilir ve dikkatli düşünme eğiliminde olabilirsiniz.

KİRMIZI

Davetlere gitmeyi seviyorsunuz. Eğlenceli insanlar olursa o ortamdan daha çok hoşlanıyorsunuz. Çok enerjiniz var aşırı coşkulusunuz.

YEŞİL

Sorgulayıcı bir insansınız. Entelektüel anlamda meraklısınız. Alçak gönüllüsünüz ve doğanın sessizliğinden hoşlanıyorsunuz. Mavi gökyüzü, yeşil çimenler ve uzaklarda şarkı söyleyen küçük kuşlarla dolu doğal çevrede olmayı çok seviyorsunuz.

KAHVERENGİ

Başka insanların işlerine karışmayı sevmiyorsunuz. Gizliliğe ve yalnız kalmaya değer veriyorsunuz. Azimlisiniz ve istediğinizi elde etmek için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz.

GÜMÜŞ YA DA GRİ

Şıksınız. Kazandığınız paranın çoğu giysiler için harcıyorsunuz. Arkadaş canlısısınız ve yabancıların önünde kendinizden eminsiniz. Arkadaşlıklarınıza değer veriyorsunuz.

Ya bu özelliklerin hepsi güzel, bu tarz şeylere niye hiç kötü özellik yazmazlar anlamam. Anlarım da, anlamak istemem.

Baştan aşağı bi okudum da, her rengi sevesim geldi valla. :lol:

BEN EN ÇOK LACİVERTİ SEVERİM AMA LACİVER ARALARINDA YOK.. :lol: LACİVERT SARI :lol: BENİ ELE VEREN RENKLER :D

SEVDİĞİNİZ RENK KİŞİLİĞİNİZİ ELE VERİYOR!

ARABANIZIN RENGİNİ SEÇİN

YEŞİL

Sorgulayıcı bir insansınız. Entelektüel anlamda meraklısınız. Alçak gönüllüsünüz ve doğanın sessizliğinden hoşlanıyorsunuz. Mavi gökyüzü, yeşil çimenler ve uzaklarda şarkı söyleyen küçük kuşlarla dolu doğal çevrede olmayı çok seviyorsunuz.

Tam olarak beni anlatıyor. Sevdiğim renk yeşildir. Ve alçak gönüllülük hariç diğerleri tam olarak uyuyor.

arabamın rengini mavi veya yeşil istemem doğrusu,, ama en sevdiğim renklerde onlardır .. nolcak şimdi :D

aman neyse zaten ikiside tam uymuyo :D

Ben de yeşil rengini sevenlerdenim. Bu rengi sevmemdeki en büyük etken bitkilerdeki farklı ton yeşillerin bana huzur veriyor olmasıdır. Doğayı çok seven ve onunla huzur bulanlardanım. Bir de maviyi severim. O da denizi simgeler...Ohhh... İçim açıldı :D

Tabii ki mavi. Başlığı görünce yeşilin önde gideceğini anlamıştım :D

GÜMÜŞ YA DA GRİ

Şıksınız. Kazandığınız paranın çoğu giysiler için harcıyorsunuz. Arkadaş canlısısınız ve yabancıların önünde kendinizden eminsiniz. Arkadaşlıklarınıza değer veriyorsunuz.

Bu renk tam bana göreymiş :mellow:

mavi benim için vazgeçilmez renklerdendir maviyle huzur bulanlardanım deniz tutkumda belki ondandır kimbilir?

MAVİ

Huzurlu adil ve mantıklı, sizi tanımlayan en iyi sözcükler. Arkadaşlarınız, sorunları olduğu zaman sıklıkla size gelir. İnsanları güldürmeyi ve yalnızca gülümseyen yüzler ve kahkaha sesi tarafından kuşatılarak mutluluğu elde etmeyi seviyorsunuz.

mavi renge hastayım fakat ,

''İnsanları güldürmeyi ve yalnızca gülümseyen yüzler ve kahkaha sesi tarafından kuşatılarak mutluluğu elde etmeyi seviyorsunuz.''

YOK BÖYLE BİŞEYYYYY

insanların zevklerinden, imzalarından, doğum zamanlarından ve buna benzer şeylerden dolayı belli bir kalıba sokmaya çalışan insanlara gıpta ile bakıyorum.

İnsanları ne kadar da kendilerine inandırabiliyorlar :D

Renklerin insanlar üzerinde etkileri kişisel gelişim kitaplarında mevcut..

ama bazı gruplamalar gerçekten yersiz.mesela burcumuzun ağaçları,bitkileri,burçların günlük yorumları vs. vs....

ama yinede kesin bir yargı söylemek ne kadar doğru bilmiyorum.araştırmak lazım derim...

arkadaşa paylaşımı için teşekkür ediyorum tabi : )

Siyah... ama siyahın adı bende suçlanmak değil..siyah:adımın renginin gülen yüzü,ümitlerimin saklandığı yer,susmayışlarım...velhasıl bugünü taşıyan tek renk...