Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
HİÇ

Ramazanla Alakalı Mevzularda Kalem Oynatan Din Tahripçileri

Recommended Posts

selamunaleykum;

arkadaşlar sizden bir ricam olacak, bir yazı çalışmam var da ramazan ile ilgili. ramazanla ve ramazanla alakalı mevzularda ehli sünnete muhalif kalem oynatanları bildiğiniz kadarıyla buraya yazar mısınız?

örnek olarak geçen sene abdülaziz bayındır isimli din tahripçisi millete fazladan oruç tutuyorsunuz demişti. saat süresi bakımından fitne ortaya çıkarmıştı. bunun gibi dökümanlara ihtiyacım var.

şimdiden Allah razı olsun...

• Like 1

Taşar Huni Özküf'e sormak lazım. Belki de ramazan orucu yok der. Böylelikle o listeye adını yazarsın gönüldaş. :) Başka da bilmiyorum doğrusu.

Taşar Huni Özküf'e sormak lazım. Belki de ramazan orucu yok der. Böylelikle o listeye adını yazarsın gönüldaş. :) Başka da bilmiyorum doğrusu.

Selmanbey kardeşim hatırlarsan bahsettiğin adam geçtiğimiz yıllarda ramazan mübarek gün denize girmişti ve de yüzmek orucu bozmaz demişti. ağzına burnuna conta monte edip öyle giriyor herhalde arkadaş. bunların artık maskesi düştü bize daha maskeleri tam düşmemiş ve müslümanların içinde yer edip sözleri itibar gören kimseler lazım. bunlarla alakalı örnekler de bulunsun yine de elimizin altında...

nfkkfn kardeşim öncelikle çalışmalarınızda muvaffakiyetler dilerim.

Bu güzide çalışmada belirleyeceğiniz listenin başköşesine, köşe taşı mesabesinde ehemmiyet arz eden bizzat dini günlere ve ramazan ayına ilişkin, burada zikredemeyeceğimiz kadar abesle iştigal eden, dudak uçuklatıcı fetvalarıyla öne çıkmış pek bi zeki, zekeriya öztürk hocayı da !!! ihmal etmemenizi istirham edeceğim. Onu mevzu dışı bırakmanız ona yapılabilecek en büyük haksızlık ve sadakatsizlik olacaktır. Rica edeceğim nevi şahsına münhasır bu zevatı unutmayınız, unutmayalım, unutturmayalım..!:)

Fi emanillah...

Allah razı olsun kadir şinas kardeşim, teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlardan da varsa bildikleri isimler yazarlarsa memnun olurum...

nfkkfn kardeşim öncelikle çalışmalarınızda muvaffakiyetler dilerim.

Bu güzide çalışmada belirleyeceğiniz listenin başköşesine, köşe taşı mesabesinde ehemmiyet arz eden bizzat dini günlere ve ramazan ayına ilişkin, burada zikredemeyeceğimiz kadar abesle iştigal eden, dudak uçuklatıcı fetvalarıyla öne çıkmış pek bi zeki, zekeriya öztürk hocayı da !!! ihmal etmemenizi istirham edeceğim. Onu mevzu dışı bırakmanız ona yapılabilecek en büyük haksızlık ve sadakatsizlik olacaktır. Rica edeceğim nevi şahsına münhasır bu zevatı unutmayınız, unutmayalım, unutturmayalım..!:)

Fi emanillah...

kadir şinas kardeş bir yanlışlık oldu herhalde, zekeriye öztürk ismini araştırdım lakin bir sonuca varamadım. herhalde zekeriya beyaz yazacaktın yanlışlık oldu...

Evet beyaz olacaktı kardeşim, öztürk soyadı yaşar nuriye aitti... :)

arkadaşlar şu konuya bir eğilelim, yardımınıza ihtiyacım var. zamanım azaldı da...

Hemen eğilelim. Efendim "Bayrak Bayraktar" da mantalitesi sağlam adamdır, size güzel güzel ergümanlar sunacağını sanıyorum ve de elinizi boş çevirmeyecektir. Süper zındık! Cübbeli Ahmed Hocam'dan dinlemiştim hem de bizatihi oruç hakkında açıklamaları olacak.

Allah yardımcınız olsun, kaliteli bir derleme çıkartacağınızdan eminiz, inşallah burada da paylaşırsınız.

Hemen eğilelim. Efendim "Bayrak Bayraktar" da mantalitesi sağlam adamdır, size güzel güzel ergümanlar sunacağını sanıyorum ve de elinizi boş çevirmeyecektir. Süper zındık! Cübbeli Ahmed Hocam'dan dinlemiştim hem de bizatihi oruç hakkında açıklamaları olacak.

Allah yardımcınız olsun, kaliteli bir derleme çıkartacağınızdan eminiz, inşallah burada da paylaşırsınız.

Allah razı olsun ebkem.Bayrak Bayraktar hocayı nasıl olduda hatırlayamadık halbuki Yaşar Nuri deyince onun aklımıza gelmesi icap ederdi. Edi, büdü. :) Yaşar Nurinin manevi biraderidir birbirlerini pek bi severler Yaşar Nuri siyasete girinceye kadar programlarda beraber boy gösterdiler, marifetlerini karıştırdıkları haltları yedikleri naneleri birbir anlattılar. Yaşar Nuri dinimizi idrak edebildiği ve anlatmaya çalıştığı ölçekte siyasetinde hakkını veririm deyince şamaroğlanına döndü, devrilince ardına bakmaksızın kaçıverdi. Ucuz yırttı köftehor . Bayrak Bayraktar ara ara çıkıyor televizyonlara, söylemleri diğer şahıs kadar kamuoyunda yankı bulmasada tehlike arz ediyor aynı tiynete sahip meşrebi bozuk adamlar... Değininiz kardeşim, değininiz ihmal etmeyiniz şimdiden elleriniz dert görmesin kaleminize kuvvet , kaleminizin ucunu sivriltmekten imtina etmeyiniz zira bu mevzuda söylenecek çok söz var sırası gelince bizde esip gürlüyeceğiz en kuvvetlisinden en dehşetlisinden...

Fi Emanillah

• Like 1

Cümlemizden efendim. "Hafıza-i beşer nisyan ile maluldür." diye boşuna dememişler. Birimizin es geçtiği nirengi noktasını bir diğeri hatırlar. Buna halk ağzında "ekip ruhu" denir. :) Demek geçti içimden.

arkadaşlar şu adam şurda şöyle dedi şeklinde link veya kitap adı ile yardmcı olursanız çok makbule geçecek. muhakkak bir yerlerde falsolu yazıları veya sözleri vardır bu saydıklarınızın ama bana elle tutulur gözle görülür cinsten malzeme lazım...

belki de çok şey istiyorum...

ilginize teşekkürler...

Herşey de devletten beklenir mi efendim? :) Şaka bir yana arama yaptım da ekseri tefsir hakkında falsolu yazıları üzerine değinilmiş. Açıkcası geniş zaman dilimi lazım size yardımcı olmak için.

Bir de bahsettiğim adamın adı Bayraktar Bayraklı imiş. Ne bu bayrak sevdası canım?