Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
mehmet

BİndİrİlmİŞ Kitalar...

Recommended Posts

Günün en ilginç izleyici yorumu

Tokat'tan gelen bir izleyici yorumu oldukça ilginç...

Mustafa Bey (soyadı bizde saklı) son günlerde düzenlenen mitinglerle ilgili çok ilginç bir itirafta bulundu.

İşte 'yorumsuz olarak izleyici yorumu'

YORUM: 2007-05-06 14:04:04

değerli okuyucular tokatta chp bize 60 ytl para, bir paket marllboro artı yeme içme dahil miting promosyonu yaptı ve katılan arkadaşlar memnun oldu bir günlük tatil iyi geldi....... biraz sıkılsakta

Yorum sizin...

2007-05-06 14:20:00

http://www.samanyoluhaber.com/index.php?kh...id=47411&sec=10

ee yakışanı yapmış... :) (!)

Olabilir diyorum ama bu konularda STV ve Zaman Gazetesi'ne pek güvenmemenizi tavsiye ederim. Zira şu laik-antilaik kutuplaşması sürecinde bu yayın organlarının da yalan habere başvurduğuna şahit oldum.

Acizane tavsiyemdir.

Olabilir diyorum ama bu konularda STV ve Zaman Gazetesi'ne pek güvenmemenizi tavsiye ederim. Zira şu laik-antilaik kutuplaşması sürecinde bu yayın organlarının da yalan habere başvurduğuna şahit oldum.

Acizane tavsiyemdir.

İspatlayın..

Acizane tavsiyemdir.

Ben şuana kadar yalan haberine rastlamadım bahsi geçen yayın organlarının. Ama olamaz demiyorum. Varsa dediğiniz tarzda tespitiniz bizlerede söylemek zorundasınız. Lakin şunuda açıkça söylemeliyim ki ; yukarıdaki haberin dogruluk olasılığı bana göre yüzde yüzdür.

Sevgilerimle,

zaman gazetesinin duruşunu pek tasvip etmesemde olmayan bi haberi yazcaklarını sanmam. kaldıki stv de aynı haberi vermiş. hem neden olmasınki?? ekmek arası döner dağıtımları unutuldumu yoksa?? o mitinglerde hiçmi avare yoktu-r!?

Arkadaşlar ben de beklemezdim ama böyle asılsız haberlerine şahit oldum. İspatlayın demişsiniz haklı olarak ama gördüğüm her haberi belgeleyip saklama gibi bir adetim yok. Evine her gün Zaman Gazetesi gelen ve gazeteyi takip eden birisiyim.

Ayrıca beni Arvasi Hocamızın ifadesiyle "Sahte Laik"lerle karıştırmayın lütfen. Öyle bir anlaşılma olduysa affola. Elbette vardır o insanların içinde parayla tutulmuş insanlar. Zaten mesajıma bakarsanız "olabilir" ifademi fark edeceksiniz. Ordaki insanların sayısında da değilim. Zihniyet değişmedikçe sayı değişmiş değişmemiş ne çıkar?

Bahsettiğim haberlerle ilgili elimde belge yok, inanıp inanmamak sizin elinizde, saygı duyarım.

Gazeteyi her gün okuyan biri olduğumu lütfen gözardı etmeyiniz.

Saygılarımla...