Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
nurdan_damlalar

Canınız Sıkıldığında Ne Yaparsınız?

Recommended Posts

Ben canım sıkılınca çıkar Palandöken'i adım adım dolaşırım.Herşeyden uzak kalmak ister,zirveye vardığımda dönüp sisli ufuklardan şehri izler ve yaşamımı gözden geçiririm.Tabi aranızda bu şansa sahip olan varmı bilemem.Saygılar...

Selamun Aleykum

Can sıkıntısı pek bana uğramayı adet haline getirmemişdir lakin arada oluyor olduğu zamanlarda alırım kızımı kucağıma göl kıyısına gider suyun verdiği o eşsiz haz'zı seyrederim..

Selam ve Dua İle

Vesselam

ne yapmam ki B)

bu soruya verebileceğim işte şudur dediğim bi cevabım yok B)

o anda zaten yapacak bişey olmadığı için canım sıkılıyordur B)

eğer ruhum sıkılıyorsa o başka ;)

o zaman durum vahim..... :(

canım sıkıldıgında düğümleri çözmeye çalışırım.. ;)

her ne kadar sıkı can iyi deselerde....

müzik dinlerim mesela....o olmadı bişiyler karalarım B) ....mutfakta zaman geçiririm(hem yapar hem yerim: )...

hiç bişiy olmazsa kitapçıları dolaşırım.... B)

canımın neye sıkıldıysa onu düşünür dururum.. dua ederim..

sonra sessiz sessiz ağlarım..

sonrada uyurum.. hatta canım sıkkınken etrafımdaki herkes anlar devamlı uyuduğum için.

evimdeysem ve canım sıkılıyorsa durum vahim demektir ;)

Allah ıma şükürler olsun evimde ilahi kitaplardan tutunda dostoyevskinin romanlarına kadar,internetten tv ye, günlüğümden müzik çalarıma kadar her türlü meşgalim, ihtiyacımı karşılayacak araç gereç mevcuttur.Bunlara rağmen canım sıkılıyorsa şu konuya bakmakta fayda görüyorum

benim canım sıkılıyor ne yapmalıyım --tıkla

hemen dostlarıma başvurmakta fayda var çünkü durum vahim B)

canım sıkıldığında ya yemek yerim yada telefonla arkadaşlarımı arar konuşurum...

ama son zamanlar canım sıkılınca yemek yemenin kilo almaya sebebiyet vermesi hasebiyle telefonla konuşmayı daha çok tercih ediyorum...

OLAKİ CANIM SIKILDIĞI ZAMANLARDA GİTARIMI ELİME ALIR, SÖZLERİ KAFAMDAN UYDURARAK BAĞIRA ÇAĞIRA ŞARKI SÖYLERİM...ZAVALLI GİTAR BU HEZİMETE DAHA FAZLA DAYANAMAZ BİRKAÇ TELİ KOPAR.SONRASI MI? DERİİİİİİN BİR OHHHH!:rolleyes:

Moralim bozuk olduğunda kısmına cevap veremeyeceğim.Çünkü ne olursa olsun moralimi bozmam,o bozulmak istese de :rolleyes: Çok şükür :D Ama can sıkkınlığı oluyor arada,şöyle ki sanki yapacak hiçbir şey yokmuş gibi geliyor :D Böyle zamanlarda kitap okumak ilaç gibi geliyor ya da bir şeyler yazmak :) Bunun haricinde birilerini bulup gevezeliğimi son sınırına kadar kullanarak muhabbet etmek,kendimi dinletmek,esprilerimi yapıp güldürmek,gülmek :) Daha ne olsun? :D

Canım sıkıldığında, youtube'u açar, eğleceli videolar izlerim :rolleyes: Geçer.

Gitar çalarım.. bir şeyler mırıldanırım :rolleyes: Fenerbahçe'nin Galatasaray'a attığı golleri açar izlerim :) :D

Sıkıntımın geçmesini beklerim..

Çok ender olduğundan, acaba sıkılırsa ne yaparım diye düşünmedim..

Genelde, fikirlerimi sıkarlar.. onda da asi olurum geçer:)

Kapıdaki son model jipime biner tur atarım. O da kesmezse hangardaki helikopterle iki sorti yaparım. Helikopterle sorti yapan ender insanlardan biriyim bu arada. Başka... James'ı arar iki lafın belini kırarım.

-gerçeklereacıdıramaiyidirdiyerektenşakayıbirtarafabırakıpsineisürurumdanakislers

unuyorum-

Ne yapacağım yahu... Kardeşimle kavga ederim. Genelde o bana aparkat atar. Bende uçan tekme atarım.

ya o kadar şey yaparım yinede geçmez :) genellikle sırlar dünyasını izleyip beterin beteri var deyip moral toplamayı severim :)

Japon Çizgi Filmi(anime) izlerim.

Aman aman aman diyelim...En son kardeşime uyup bir tanesine başladığım da resmen bağımlı olmuştum.Bi de bitmiyor 400 küsür bölüm oldu hala aynı heyecan.Elin yumuk gözlüleri nereden buluyorlar bu senaryoları anlamıyorum...Yedikleri içtikleri ilham veriyor herhal.Öyle bir aşkla bağlanmışız ki 100 tane dvd ve bir yaz tatilini harcadık film için.Birşeye de benzese gam yemeyeceğim.

Kardeş olunca; can sıkıntısında onunla uğraşmaktan daha iyi bir seçenek yok gözümde.Laf atarım, kavga çıkarırım, gerekirse mitajanı gibi uçan tekme atarım.Zaten uçmadan attığım tekmelerin isabet etme şansı %1.12

Onun dışın da mutfakla,cep telefonumu elime alıp mesaj yolu ile arkadaşlarla ve aynanın karşısında kendimle uğraşırım.... :)

Kardeş olunca; can sıkıntısında onunla uğraşmaktan daha iyi bir seçenek yok gözümde.Laf atarım, kavga çıkarırım, gerekirse mitajanı gibi uçan tekme atarım.Zaten uçmadan attığım tekmelerin isabet etme şansı %1.12

Yok daha neler.. Biz bu işe yıllarımızı verdik. Elbette benim gibi uçan tekme atamazsınız. Uçmayan tekme atma ihtimaliniz zaten ifade buyurduğunuz gibi % 1.12 gibi düşük bir yüzdeye tekabül ediyor.

Yok daha neler.. Biz bu işe yıllarımızı verdik. Elbette benim gibi uçan tekme atamazsınız. Uçmayan tekme atma ihtimaliniz zaten ifade buyurduğunuz gibi % 1.12 gibi düşük bir yüzdeye tekabül ediyor.

İnanın ben de bu işe yıllarımı verdim.Canavar gibi bir erkek kardeşe sahip olunca mecbur

ALIŞVERİŞ YAPARAK,UYUYARAK...

Okur. Yazarım.

Köyde yaşamanın getirmiş olduğu ayrıcalıklar var.

boş kaldığım zamanlar canım sıkılır bende devayı hayvanlarda ve doğada buluyorum onlarla uğraşınca rahatlıyorum çok şükür.

Can sıkıntımı en hat safhaya getiririm..Geçmez,,