Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
SİTARE

Üç Aylar Dolayısıyla üçüncü Hatim

Recommended Posts

ramazan ayının sonuna kadar vaktimiz var cümlesinden kolay kolay yeni bir hatim olmaz ve bir cüz alıp sevaba ortak olma şansı doğmaz hissine kapıldım.O yüzden SİTARE kardeşimden okunması beklenen cüzlerden bir tanesini Allah'ın emriyle isticektim :) imkanı mümkünatı var mı acaba :rolleyes:

ramazan ayının sonuna kadar vaktimiz var cümlesinden kolay kolay yeni bir hatim olmaz ve bir cüz alıp sevaba ortak olma şansı doğmaz hissine kapıldım.O yüzden SİTARE kardeşimden okunması beklenen cüzlerden bir tanesini Allah'ın emriyle isticektim :( imkanı mümkünatı var mı acaba :rolleyes:

Selamlar,

Tabi efendim ne demek, İsteyin yeter ki :)

Size 18 hariç istediğiniz herhangi bir cüzü verebilirim.

Dua ve muhabbetle...

Selamlar,

Tabi efendim ne demek, İsteyin yeter ki :)

Size 18 hariç istediğiniz herhangi bir cüzü verebilirim.

Dua ve muhabbetle...

o zamaaaaaaaaaaaaaaaan 20 yi aldım gitti :rolleyes:

SİTARE kardeş sakın elindeki cüzleri yavaş yavaş bitirmek gibi bir niyetim olduğunu düşünme :rolleyes: ama Alpaslan arkadaşım duyunca benim cüz aldığımı tutturdu ben de isterim ben de isterim diye o yüzden ben 21. cüze de onun adına talibim efendim :)

SİTARE kardeş sakın elindeki cüzleri yavaş yavaş bitirmek gibi bir niyetim olduğunu düşünme :rolleyes: ama Alpaslan arkadaşım duyunca benim cüz aldığımı tutturdu ben de isterim ben de isterim diye o yüzden ben 21. cüze de onun adına talibim efendim :)

Tabi efendim 21. cüz de sizin olsun ne demek. :) Allah arkadaşınızdan da razı olsun.

Son durum:

Okunması beklenen cüzler:

15,16,17-deniz

18,19,22-SİTARE

20,21-gece güneşi-(Alpaslan) :(

29,30-nedamet

Selam ve dua ile...

Selamlar,

18,19 ve 22.cüzler okunmuştur.

Okunması beklenen cüzler:

15,16,17-deniz

20,21-gece güneşi-(Alpaslan)

29,30-nedamet

Dua ve muhabbetle...

SİTARE KARDEŞİM ELİMDE OLMAYAN NEDENLERDEN BU HATİME YETİŞEMEDİM.OKUNMAYAN CÜZ VARSA SEVE SEVE OKUMAYA HAZIRIM :)

SİTARE KARDEŞİM ELİMDE OLMAYAN NEDENLERDEN BU HATİME YETİŞEMEDİM.OKUNMAYAN CÜZ VARSA SEVE SEVE OKUMAYA HAZIRIM :)

Allah razı olsun ablacım, şimdilik cüz veremiyoruz ama alınan cüzlerin okunmaması gibi bir durum olursa(ki olmaz inşallah) sana müracaat ederiz. :)

29, 30 tamamdır.

Allah kabul etsin.

Selamlar,

Bu hatimde son beş cüzümüz kalmış okunmayan. :) Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar.

Okunması beklenen cüzlerimiz:

15,16,17-deniz

20,21-gece güneşi-(Alpaslan)

Dua ve muhabbetle...

15-16-17 okunmuştur. bilginize...

Allah razı olsun.Allah kabul etsin.

Evet hatmimiz bitti sayılır,sadece 20.cüz kaldııııııı.Darısı diğer hatimlerin başına :)

öncelikle internetle aramıza giren karakediler sebebiyle sizlere haberi ulaştıramadığımdan duyduğum üzüntüyü belirtir,hatimimizin bittiği haberini sizlere iletirim.Allah kabul etsin inşallah :D

öncelikle internetle aramıza giren karakediler sebebiyle sizlere haberi ulaştıramadığımdan duyduğum üzüntüyü belirtir,hatimimizin bittiği haberini sizlere iletirim.Allah kabul etsin inşallah :D

Amin,Allah razı olsun :D