Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
nevbahar

Bir Gün Hepimizin Başına Gelebilir..

Recommended Posts

Selamun aleykum arkadaşlar..

Çok sevdiğim bir dostumun yakınının vefat haberini aldım az önce 10,11,12,13,14 ve 15. cüzleri okuyabilecek arkadaşımız var mıdır?Şimdiden çok teşekkür ediyorum herkese..

Vesselam

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun inşallah.. 13 ve14. cüzleri de ben aldım.

Allah rahmet eylesin arkadaşım başınız sağolsun. keşke o cüzleri okuyabiliyor olsaydım......

Düşünmüş olman bile yeterli arkadaşım.

Cüzler Cumaya kadar olduğundan yetişmeyecek korkusuyla kalan 10,11,12 cüzleri alıyorum.İlginize teşekkür ediyorum.Okuyanlardan Allah razı olsun.

S.a arkadaşlar...

Hafakan kardeşim gibi bende okuyamıyor olduğum için hayli müteesir ve mahcubum. Rahmetliye Allah rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve metanet diliyorum. Mekanı cennet olur İnşallah...

Ayrıca 'nedamet..' arkadaşımız almış olduğu 15. cüzü okumuştur. Kendisi siteye giremediği için haberdar etme yetksini ben devraldım. Allah kabul etsin. (amin)

Selamlar,

Allah merhuma rahmet, sevenlerine sabır ihsan eylesin...

Kıraatte payı veya niyeti bulunan arkadaşlardan da Allah razı olsun... Sitemizin vesile olduğu şeyleri müşahede etmek benim açımdan oldukça ferahlık verici oluyor... Böyle bir hadise vukuu bulduğunda, belki de birbirini tanımayan insanların hayırhahlıkta birleşmesi ve bir kardeşinin yakını için saatlerini vermesi, bunu yapamadığı için hüzün duyması oldukça güzel şeyler...

Saygı ve selamlarımla

Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına ve hususiyetle dostumuza sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Allah, merhumun taksiratını affeylesin, hiç şüphesiz O, Rahim'dir.

Selamlar arkadaşlar;

Hatim tamamlanmış ve duası yapılmıştır.Allah okuyan,okumayan herkesten razı olsun.Dedesi vefat eden dostumda sizlere müteşekkir.Hayırlarla kalın,hoşçakalın.

çok gec gordum yazıyı keske ben de alabilseydim artık fatiha okumak üsüyor banaa mekanı cennet komsuları nebiler olsun basın sag olsun