Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
yunuscoskun

Yakında Sınavı Olan Arkadaşlarımıza Lütfen Dua

Recommended Posts

Rabbime şükürler benim finaller bitti ama ben de bittim bu arada..

Rabbim tüm sınava girecek kardeşlerime haklarında hayırlı sonuçlar nasip buyursun.Herşeyin hayırlısını dilemek en güzeli.

selam ve dua ile

kardeşlerimin bunca dua ile yardımlaşmalarında zerre katkım olduysa ne mutlu bana ama şunu da eklemek isterim asıl sınavda kulluk sınavında hepinize başarılar dilerim inş. hepiniz beni geçer de benden önce cennete girersiniz ben sıramı beklerim gerekirse en son ben gireyim ama hepinizle beraber gireyim inşallah....

Eveeet o yakında olan sınavlardan biri geldi çattı.Yarın ÖSS var.... :)

Allah'ın izniyle bütün müslüman kardeşlerim hayırlısıyla istedikleri yerleri kazanırlar...

Hazırızdır inşallah cümleten!..... :unsure:

Gazamız mübarek ola.....

bugün ÖSS 'ye giren arkadaşlar için cümleten geçmiş olsun :unsure:

össye girenler onların akrabaları çevresindekiler herkes bir yıldır bunla uğraşıyor.ve dün üç saatte bir hışımla deşti geçti.Yüce Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.tabi ösym başkanı sınavdan önce geçen seneyle eşdeğer demişti sorulara ama ben geçen sene de girdim bu kadar zorlanmamıştım.2007 de vakit artmıştı bunda anca yetiştirdim.bana biraz kazık gibi geldi.acaba kardeşlerim nasıl düşünürler

"Bu sene ÖSS'ye girenler 3 kat şanslı

" 'İyi bir gelecek' için dün ÖSS'de ter döken öğrenciler, son yılların 'en şanslı' sınavına girdi. Üniversite kontenjanlarının yüzde 25 artması, sınava giren aday sayısının 132 bin azalması ve ÖSS'yi kazanmak için gerekli olan 185 barajını geçmenin kolaylaşması, gençleri umutlandırdı."

Diyorlar...Hayırlısı.

tabi şanslıyız çok şükür.ama benim kızdığım(tabi bana göre) ösym başkanının sınavdan önce sorular geçen seneki zorlukta demesiydi.bu beni gayet rahatlatmıştı.çünkü geçen seneki sorular cidden zor değildi.sadece konu bilgisi gerektiriyorduki geçen sene bende o yoktu.ama bu sene hem konu bilgisi hem de pratik vardı.ama bu sene de hemen hemen aynı netleri yaptım geçen seneyle.örneğin mat birden geçen sene dört işlen sorusu on tane falan çıkmıştı.ve problem soruları da basitti.ama bu sene hem dört işlem sorusu azdı hem de problemleri daha teknikti daha dikkatli okuyup çözmek gerekiyordu.mat 2 zaten bu sınava göre gayet ağır olmuş.sınava fen lisesinden de giren var anadolu lisesinden de düz liseden de amasordukları matemetik soruları fen lisesindekileri bile zorlar.kaliteliydi ama bu sınava uygun değildi.hele ki geçen yıla göre oldukça kazıktı.zaten genel değerlendirmeler de böyle.bir de sorular kolay olcak dendi öyle olmayınca benim gibi beklediğini bulamayanlar şoka girmiştir bence.tabi bütün bunlar bana göre.

bu arada burada ösym başkanının da hakkkını vereyim.büyük ihtimalle sorular kolay derken moral bozmamak istemiştir.eğer zor deseydi milletin eli ayağına dolanacaktı belki de

neyse içimi döktüm.buna ihtiyacım vardı.bundan sonra üniversitede kpssde lisede sınavı olan arkadaşların Allahımız yardımcıları olsun.

ve sözlerimi devrimci şahsiyet murodan bir dizeyle bitiriyorum

çeto bu kompradör uşakları bu kapitalist emperyalist burjuvatik köpekler bu kosmos tarihinin en zavallı en çaresiz en işbirlikçi en faşist ve en sömürmeye ve sömürülmeye müsait kendini çevresini sistemi çözümleyememiş devrimi özümseyememişve bu çözümleme ve özümsemelerle yok edemediği bu sistemin dişlerinin çarkları arasına sıkışıp kalmış devrimci ahlaktan yoksun satılık hainlerin kurduğu düzene sisteme çarka değirmene nalet olsun diyorum başka da bir şey demiyorum. :unsure:

Sorulara şöyle bir göz attım, matematikte problemlerin çok dikkat istediği kesin. Epey uğraştıracak türden sorular, hemen kavrayamıyorsun. İlk uzun uzadıya bakmakla kalıyorsun, sonra zihin yerlerde tabi, toparlanabilirsen ne güzel. 2.kısım matematikte de zorlamışlar. Sınav öyle söylendiği gibi çıkmadı, neyse ki sözeller gayet açık sorulardı.

Neyse bu da geçti diyelim, sınava giren kardeşlerime geçmiş olsun. Hayırlıca sonucu beklemek kaldı .

selam dua ile

hepimize geçmiş olsun,,

umarım güzel geçmiştir herkesin sınavları,,

ben sınıfımı geçtim çok şükür,,

artıkın kıdemlenmeye başladım.:unsure:)

arkadaşlar şimdide herkesten terciher için dua bekliyoruz (ben sınava falan girmiyorum ama kardeşlerimin çilelerini bir nebze olsun gidermek isterim....) haydi tüm eller semaya

Değerli site sakinleri;

Cuma'nızı tebrik ederim, mübarek olsun.Yarın malumunuz KPSS var.Bendeniz de gireceğim inşaAllah.Sizden istirhamım dua etmeniz.İnşaAllah muvaffak oluruz.

Allahü Teala herkesin yardımcısı olsun, şimdiden çok teşekkür eder, hayır dua ederim.

Sağlıcakla kalın.

Yarın sınava girecek kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun..Çalışan emeğinin karşılığını alsın diyerek, herkese zihin açıklığı diliyorum..

Sınava az kala, başlığın aktifleşmesi iyi olacak sanırım)

Duanıza talibiz..

Vizelerede az kaldı. Konunun canlanmış olması iyi olmuş :)

Çok fazla birşey istemiyorum. 3 üstü ortalama yeter :)