Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
ranüna

Futbol Duası:)

Recommended Posts

Hani çok şey gördük futbola dair... Sahalardan inanılmaz manzaralar yansıdı. Ama böylesi asla unutulmaz.

Bu dua unutulmaz... Hoca öyle detaycı ve öylesine kendini kaptırmış ki... Sözleri "amin" demek için ellerini açan futbolcuları bile güldürüyor...

İşte unutulmayan o dua :)

http://www.youtube.com/watch?v=9CNIPs-NdaA...feature=related

Boluspor o macı deplasmanda kaybetti..
yanlışın olabilirmi acaba goksal, ben 1-0 boluspor yendi diye hatırlıyorum ama ?

Fenerliler zaten hep beddua ederler Cimbom'a... :)

İnşaAllah kazanacağız.

...............ben hiç beddua ettigimi hatırlamıyorum :)

...............ben hiç beddua ettigimi hatırlamıyorum :)

Efendim ben Ü.Y'nin:'' Sivas, Cimbomu devirsin Allah'ım :D '' duasına mukabil, latife olsun diye yazmıştım. :)

Amma ve lakin sonra kendi yazdığımı okuyunca biraz abarttığımı gördüm. : :)

Elbette Galatasaray'a hayır dua edeni olmasada :) , beddua etmeyenide vardır Fenerlilerin. :)

Allah, Adnan polat gibi birini başınızdan eksik etsin :) (Dua mı beddua mı?)

Allah, Adnan polat gibi birini başınızdan eksik etsin :) (Dua mı beddua mı?)

Görelim Mevlam neyler, Neylerse güzel eyler :)

...her ne kadar fenerbahceli olsakta kimm hakediyosa kazansın.velevki galatasaray yada beşiktas vs vs...

kim daha fazla bu iş ugruna ter döküyosa sampiyonlk onun olsun :)

Elbette.Doğru söze ne denir.

Ammaaa...

Galatasaray olursa hiç fena olmaz... :)

Neyse, ben bu konuya girmiyeyim smile.gif Futbol sevgim ve bilgim bazı Fenerbağ- bahçe- emlak işleri takımı taraftarlarını rahatsız ediyor biggrin.gif

Hasip kardeşim ben buralardayım.

Ranüna kesinlikle Fenerbahçe'ye bir gıcığım yok. Sportif rekabetten başka bir mevzuya dahil olmam ben; biz sizle ezeli rakip ebedi dostuz yahu biggrin.gif Sadece latife olsun diye. Takımınızın bu seneki durumunu takdir ettim. (Yorumlarıma bakabilirsin)

Pür neşe kardeşim kızma hemen; sen koskoca Fenerbağ-bahçe-emlak işleri takımı taraftarısın smile.gif

(Ben şimdilik yine kaçayım)

Efendim öncelikle günaydın sonralık la şunu söyleyeyim ki Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır. Peki bunu nereden anlarız? Buradaki mesajlara bakarak tabi :) Ne demek istiyorsun nicksel derviş biraz daha açar mısın? Tabi ki açarım. Şöyle ki; biz hiçbir takıma Salatasaray gibi benzetmeler yapmadık :D Sen çok gıcık birisisin derviş....Biliyorum, biliyorum....

Efendim öncelikle günaydın sonralık la şunu söyleyeyim ki Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır. Peki bunu nereden anlarız? Buradaki mesajlara bakarak tabi :) Ne demek istiyorsun nicksel derviş biraz daha açar mısın? Tabi ki açarım. Şöyle ki; biz hiçbir takıma Salatasaray gibi benzetmeler yapmadık :D Sen çok gıcık birisisin derviş....Biliyorum, biliyorum....

yürü be derviş ben senin hem yanında, hem arkanda, hem sağında, hem de solundayım :D

büyükdoğu abi nerdesin???

Sivas'ta beklediğimiz gül açtı!!! :)

Hem de 5 tane!!!

Hepside KIPKIRMIZI!..

Sivas'ta beklediğimiz gül açtı!!! :)

Hem de 5 tane!!!

Hepside KIPKIRMIZI!..

bu baslık ugurlu geldiii her maçtan önce acarz böyle bi başlıık :D

Sivas'ta beklediğimiz gül açtı!!! smile.gif

Hem de 5 tane!!!

Hepside KIPKIRMIZI!..

Geldim Hasip kardeşim, geldim. Bence konuşmak lüzumsuz; açan kırmızı gülleri Derviş'e, Ü.Y'ye, pür neşe'ye ve diğer Fenerbağ-bahçe-emlak işleri takımı taraftarlarına verelimde kokusuyla mest olsunlar biggrin.gif (İyiki varsın ezeli rakip, ebedi dost Fenerbahçe)

O güller elinizde kurusun inşallah :)

Vallahi benim Galatasaray'la uğraşmaya vaktim yok,turnuvalar başladı burada,ben de bizim takımın hem başkanı,hem teknik direktörü,hem de amigosu olmamdan mütevellit buradaki futbolla ilgilenmek zorundayım :D

:D :D

Pür neşe duan için eyvallah; kurumuş gül sadakatin ve vefanın karşılığıdır. Kurusun bakalım güllerimiz. Hani diyor ya koca Akif (r.a): Gülü tarife ne hacet; ne çiçektir biliriz smile.gif

Dedim ya Hasip kardeşim; şampiyon olmak bizim için ekstra birşey değil, çok konuşmak lüzumsuz.

Pürneşe'm, hep destek tam destek:)

Ranüna kardeşim de güya Fenerbahçeli.. Sağolsun yani...

Pürneşe'm, hep destek tam destek:)

Ranüna kardeşim de güya Fenerbahçeli.. Sağolsun yani...

........ya daha yeni geldim anaaaaa kızışmış ortalık :)

neyse nerde kalmştk ya ya şa şa şa fenerbahcem cok yaşa :D

Efendim ısrarla Fenerbahçe'nin ismini yanlış telafüz etmektesiniz. Neyse uzun yola çıkacam önümüzdeki hafta. Kimsenin kalbini kırmayayım. Biri gönlünü dar eder filan o yüzden başıma bi olay gelir.

Ama dayanamıyorum yahu.

(S)alata(G)aray

demeden geçemiyecem.

Ve Almanca'dan anlayan (ben anlamam google translation sağolsun o anlıyo) 6S taraftarlarına bu parçayı armağan ediyorum. Manası derindir bilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=1kYseSq1psU

Oomph!'ın olmayı istediği şeyi olursanız o zaman ağlamaktan vazgeçersiniz.

(Sınırları zorladığımı biliyorum. Kalksın sınırlar!)

Sınırları hiçte zorlamıyorsun; lakin zorlandığınız bir gerçek smile.gif Sen boşver şimdi Derviş kardeş, daha önce dedim yine diyorum: Sizi haklı ve güzel bir oyunla yenmemiz gururlandırdı bizi. Birde üstüne şampiyonluk (İnşallah) geliyor değmeyin keyfimize. Demek ki stad gelirleri, yıldız futbolcu, ekstra primler bazen işe yaramıyormuş BAŞARI için.

Dedim ya; bizim için şampiyon olmak lüks birşey değil; Galatasaray'lılığın ruhu bize yeter.

(Hatta sizede biraz verebiliriz)