Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
deniz_mavidir

Ilk Ve Son Ciddi şiirim

Recommended Posts

:( .........insan üstadın şiirlerini okuduktan sonra kendi kedine bile bi şeyler karalamaya korkuyor :( ....hoş ben bir şiir yazma özürlüyüm o ayrı mesele..şiir yazabilen arkadaşlardan bunun sırrını öğrenmek istiyorum............evet kabul ediyorum yeteneksiz olabilirim :( ...ve ilham perileri denen şeylerle hiç karşılaşmamış da olabilirim....yani henüz o perilerin neye benzediğini bile bilmiyorum :( ...........ama ben de şiir yazmak istiyorum :lol: ...........tamam yaww zorlamıcam.....sadece bi kaç satır......... :lol: ..ki ben bi zamnlar şiir yazardım.sizinle ilk ve son ciddi şiirimi paylaşmak istiyorum............ilkokul 2 ya da 3.sınıftaydım sanırım.....lütfen şiirimi okurken bunu gözardı etmeyelim :(

öhöömm öhööömm......se se seeee.......deneme biirrr kiiiiii.....kii.kiiii...... :(

BİR GÜVERCİN İSTİYORUM...

BEYAZ BİR GÜVERCİN..

BANA GETİRSİN BARIŞIN MEKTUBUNU...

BANA GETİRSİN SEVGİNİN SAYGININ MEKTUBUNU....

BEKLİYORUM.

BEYAZ BİR GÜVERCİN İSTİYORUM.........

işteee budur :( yalnız şiirimin bir adı yok.sanırım sadece "B" olmalı şiirin adı :D

:lol: :( :( :lol:

hayranlikla okudum siiri :(

saka bir yana devamini getirin bence guzeldi, haa unutmadan oyle bir guvercin bulursaniz banada yolayin :D

basarilarinizin devamini dilerim :(

:( :( :lol: :lol:

hayranlikla okudum siiri :(

saka bir yana devamini getirin bence guzeldi, haa unutmadan oyle bir guvercin bulursaniz banada yolayin :(

basarilarinizin devamini dilerim :(

........yaaa mahcup olurum ben ama bölee :D ......şeyy.....ıımmmm..teşekkür ederim.gaza geldimmm..............yazacamm uleyynnnn :( ..tutmayıın beniiiiiii :(

Selamlar

Sevginin, sayginin mektubunu getirdigimde yazmaya baslarsin. Idare et, guvercin degilim ama, istedigin mektup degil miydi ya? Ha guvercin ha kaliplica bi adam, ne fark eder? :lol:

Saygi ve selamlarimla

Selamlar

Sevginin, sayginin mektubunu getirdigimde yazmaya baslarsin. Idare et, guvercin degilim ama, istedigin mektup degil miydi ya? Ha guvercin ha kaliplica bi adam, ne fark eder? :D

Saygi ve selamlarimla

...hıımm.....ama ozamanlar yanii ben bu şiiri yazdığım zamanlar tertemiz.....pampak...saf bir hayal dünyası içinde yaşıyordum :( ...bi dakka ya çocukkluğumm............ahhhhhh.......... :lol: sizee bi de en sevdiğimm çoocukk şarkılarından birinii söliim......

GÖKYÜZÜNE MERDİVEN

KURSAM ÇIKSAM YENİDEN

BULUTLARLA OYNASAM

GÜNEŞE DOKUNMADAN

YAĞMUR OLSAM TOPRAĞA DÜŞSEM

ÇOCUUUUKK OLSAMMM YENİDEENN........ :lol:

Selamlar,

Bak güzelmiş, hatırlar gibi oldum... Melodisi nasıldı bunun? Onu da şeyeder misin? :lol:

Saygı ve selamlarımla

......göökyüzüneee merdiiivennnnnnnnn kursammm çıksaaaam yenideeeeenn....bulutlarlaaaaaaaa oynasaaaaaaaaammmm güneşeeeeee dokunmaaadann....yağmur olsam topraaağaa düşsem çoocuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk olsam yeeenideeen....................... :lol:

sanırım melodisini yazarak tutturamıcam :lol:

Selamlar

Tamam tamam hatirladim, melodi ise yaradi.. :lol:

Saygi ve selamlarimla

.....ya sevgili papatya perisi...............ben daha normal bi avatar ekleyemedim.....senn ne hoş bi şey bulmuşsun kendine öle.....kıskandım walla :lol: ....n-f-k.forumu ben de seviyorum ki..bi de avatarım yüklense.................yönetime duyrulur :lol:

Kisanmiyalim :lol: Calis seninde olsun diye soguk (en azindan benim icin)bir espiri vardir :D Calis kardesim calis :lol:

Upload ederek eklersen boyut sorunuda yasamazsin istedigini ekleyebilirsin :(

......yaa sanırım ben 'boyut'sorunu yaşamıyorum :lol: başka bi problam olsa gerek.........yööneettiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm :lol:

Selamlar,

Yönetim uyuyor, rahatsız etmeyin.

Saygı ve selamlarımla

Selamlar,

Yönetim uyuyor, rahatsız etmeyin.

Saygı ve selamlarımla

icongood4zv.gif icongood4zv.gif

:( :( :lol: :lol: iste yurdum insani :( ayyy pardon yoneticisi :D :( :(

......yaa sanırım ben 'boyut'sorunu yaşamıyorum :( başka bi problam olsa gerek.........yööneettiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm :(

hangi manada 'boyut ' sorunu bu :(

heyy DaiSyFaiRy .....

biz halkızz.....senin bana destek olman lazım :( ................yönetim istifaaaa yönetimm istifaaa :lol:

tamam istifa olmasın..............ama 'uyaannnnnnnn' makk lazımm :lol:

yaa ben her boyutta denedim...istenilen ölçülerde de .....ama olmuyor....sürekli sayfa hata veriyor....... :D

heyy DaiSyFaiRy .....

biz halkızz.....senin bana destek olman lazım :( ................yönetim istifaaaa yönetimm istifaaa :lol:

tamam istifa olmasın..............ama 'uyaannnnnnnn' makk lazımm :lol:

yaa ben her boyutta denedim...istenilen ölçülerde de .....ama olmuyor....sürekli sayfa hata veriyor....... :(

Her zaman hakklinin ve hakkin yanindayim:)

ne tur resimler avartalar istiyorsunuz birde biz deniyelim uplod ederek yolayalim sana :D

Her zaman hakklinin ve hakkin yanindayim:)

ne tur resimler avartalar istiyorsunuz birde biz deniyelim uplod ederek yolayalim sana :lol:

deniz resimleri...... :lol:

deniz resimleri...... :lol:

Hmm hemen bulalim oyleyse benimkide soruydu yani :lol: tahmin etmem gerekirdi deniz resimleri olacagini :(

deniz_mavidir nede olsa :D

DaiSyFaiRy..sen harikasın :D çok teşekkür edrim....buraya yazıyorum ki jest olsun tüm site sakinleri duysun :lol:

Bak simdi utandirdin beni 4875ql.png

Tsk.ederim sende oylesin forum kardesligi diyelim buna :lol:

Selamlar

Efferim çocuhlaaar... Bahıııın, gendü işiğizi gendüğüz halletiğiz...

Geyiğin de dibine vurduk bu arada :lol:

Saygı ve selamlarımla

Selamlar

Efferim çocuhlaaar... Bahıııın, gendü işiğizi gendüğüz halletiğiz...

Geyiğin de dibine vurduk bu arada :lol:

Saygı ve selamlarımla

oohh vallaa yönetim uyusun........biz kednimiz hallediyoruz çok şükür :D .......yaw sevgili yönetim......bu arada sayfa bugünden beri hata veriyor......delii oldumm......puroplem nedir acaba???.................hazır uyuyorken bi istihareye yatsanız :lol: