Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
deniz_mavidir

Ilk Ve Son Ciddi şiirim

Recommended Posts

Selamlar,

ee ama böyle car car car konuşursan uyanırım tabi. Bi rahat vermiyorsunuz ki insana canım. Ne hatasıymış? İcabına bakılacak bir türdense halledelim, kasacak bi şeyse beni bırakın uyumaya gidiyorum.. pşşşş.... pşşşş... pşşşş...

Saygı ve selamlarımla

.............kasacak bi şey mi değil mi nerden bilelim yaw..yönetim sensin :lol: .............sana da hata versin de sayfa anlaaaa :lol: ................ne uykusu hem bu?kaylule mi? :D eğer öyleyse 45dakka yı geçmesin :(

Selamlar

Ben feylulemi yapmadan kat'iyen kalkmam. Ondan sonra kalkabiliriz artık.

Bana hata vermez tabi. Adamına göre muamele yapar benim akıllı forumum. Eh ama kim uğraşıyor onunla, kim çekip çeviriyor o kadar işin arasında? Ona kıyak yapacak tabi.. Aslanım benim be, seviyorum seni... Senin adın bundan sonra... Cemşit olsun be canım forumum... Müezzin efendiye diyelim de adını koysun. Bak ihmal ettik bu güne kadar hep.

Aferin Cemşit, böyle devam.

Bi daha uyandırmayın. Uyanmam, rüyada gelirim artık.

Saygı ve selamlarımla

..........lütfen ama ...........tamam yönetici dedik başımıza taç ettik de......öle bize sormadan mı isim konulacak?.. :lol: ....ya cemşit bi de........... :lol: .............

uzun zamandır forumda yoktum...geldim..eskilere bir bakayım dedim..bir zamanlar forumdan maaş alırcasına

çalışıyordum :D :)

her neyse :graduated:

amma geyik yapmışız forumda..bilmiyorum bu geçen 2yılda 'yönetim' başka geyikler de yaptı mı :)

forumu çok özlmişim ben yaa :)

Aman ne muhabbet dönmüş böyle ya, hayli tebessüm ettirdiler :shiny:

Resmen çocukluk ya bildiğin ahahaa. Eyy 6 yıl nelere kadirsin sen.

Ayrıca geyik falan ne gezer, bir mizah başlığı açtık yönetim tarafından konunun kilitlenebileceği tehdidini aldık yaa :yes: