Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Dervish

Şampiyonnnn! Fener

Recommended Posts

SARIIIIIII

LARCİVETTTTTTT

ŞAMPİYONNNNNNNN

FENERBAHÇE

FENERBAHÇE FENERBAHÇE ŞAMPİYON FENERBAHÇE EN BÜYÜK FENERBAHÇE NE GEREK VAR BAŞKA SÖZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fenerbahce.antu%201024x768.jpg

fotoilker42xukz8.jpg

FENER BAHÇELİYİZ

Bu kadar sevineceğinizi bilseydik diğer 17 takımı ligden çeker sizi baştan şampiyon ilan ederdik. :)

Beşiktaş a tebrikler helal olsun adamlara Trabzon gerekeni yaptı *Hakaret ve ağlama Yok Achartave! :) (Edited by NFK-Fan)* gidip Bursadan 3 tane yediler, onlar şampiyon olsaydılar üzülürdüm.

Serbest kürsüye yeni kural şeyedesim geldi, bu forumda fenerbohça ile ilgili konu şeyetmek şeydir demiyeyim en iyisi :(

Serbest kürsüye yeni kural şeyedesim geldi, bu forumda fenerbohça ile ilgili konu şeyetmek şeydir demiyeyim en iyisi

kardeşim istersen dene bi bakayım :) :)

arkadaşlar size milli marşımızdan sonra gelen şanlı marşımızı ve yüreğinizi coşturan bir kaç marş daha gönderiyorum.. bunları dinleyin ve dinletin abilerim ablalarım :( el birliği ile bize yapılanların acısını çıkartabiliriz.. :(

FB MARŞI

FenerBahçe Marşı 2 (dj Selçuk mix)

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ !

kıraç - 100. YıL MaRŞı

athena - KaNıM SaRı LaCiVeRT AkıYo

Athena - Hücum marşı

Arkadaşlar tebrikler,hiç takım tutmasam da,insanları mutlu eden herşey güzeldir,başkaları üzülmeyince,yani üzülmesinler :) ..Allah tamamına erdirsin.:)

bizi ve türkgençliğini amaçlarından uzaklaştırarak onları milli bilinçten mahrum, kuru kalabalıklar haline getirmek, kısaca mankurd misali düşünce yoksunu yapmak isteyenlerin desteğiyle ortaya atılan oyunlardan sadece biri olan futbol konusunda bu kadar fanatik olmak bizim düşünce sistemimize zarar verebilir. bu yüzden araftarlığın bir sınırdan öteye geçmemesi 'taraftarıyım'. fenerlileri tebrik ederim.

ALLAHA EMAMET OLUN...

ya tabiiki herşey boş.. ölüp gitcez bunların bir faydasını göremeyeceğiz tabii ki.. ve burda herkes bunun farkında ... ama ben biraz daha kendimi kaptırmış olabilirm bunu da kabul ediyorum :) .. ya sonuçta, fenerbahçe şampiyon ve biz de mutluyuz :)

OOOOOOOOOOOO KANIM SARI LACİVERTTT AKIYOOOO OLOOO OLEEE OLAAA:) :) :) ÇÜNKÜ FENERBAHCELİYİZ (Ü.Y S.S) =)

ya duvuttt sen galatasaraylıydın canım hayırdır ? :) hidayete erdin herhalde :) ( bende S.S dvd)

ben hayatımda böyle barbar bi taraftar görmedim arkadaşlar... yani böyle bir rezillik olmaz.. insan kendini bu kadar mı küçük düşürür hiç anlamıyorum.. galatasaraylıları kınıyorum...söylenecek bir şey yok herhalde... kendilerini tebrik etsinler..

ben hayatımda böyle barbar bi taraftar görmedim arkadaşlar... yani böyle bir rezillik olmaz.. insan kendini bu kadar mı küçük düşürür hiç anlamıyorum.. galatasaraylıları kınıyorum...söylenecek bir şey yok herhalde... kendilerini tebrik etsinler..

Siz hiç Galatasaray'ın kadıköye geldiği zamanki maçları izlemediniz herhalde.

Evet bende kınıyorum ama Galatasaraylıları değil, o tribünde insanlığını kaybedenleri.

Aaaahh ulan sayın özcan canaydın ah :)

canaydin.jpg

dün bi maç vardı galiba.. daha maç başlamadan kendini bilmez üç beş taraftar ortalığı savaş alanına çevirdi.. maçın son halini sölemeye gerek bile yok.. en baştan yenileceklerini kabul etmişlerdi yani.. hangi takımdı o ? :)

Siz hiç Galatasaray'ın kadıköye geldiği zamanki maçları izlemediniz herhalde.

evet bütün derbi maçlarını izledim.. maraton programında o terbiyesizlerin tuvaletlere ve koltuklara verdiği zararı göstermişlerdi..

yine yenilmişler ve yine ortalığı dökmüşlerdi.. ben dün akşam maça giden arkadaşıma aynı şeyleri yazdığımda biz barbarlığı seviyoruz diye yanıt verdi.. kendisi de bir çok sandalye kırmış ve pet şişe yağdırmış.utanmadan söylüyordu.en çok neye üzüldüm biliyor musun, aldığı oyuncuların parasını ödeyemeyen bu klüp,yeni sezonda bütün parasını koltuklara ödeyecek.. dünden görüntüler sunuyorum..yorumlar sizin..he ayrıca alt tarafa koyduğunuz resmi yapanların kendileri de maçtaydı:) her neyse..uzatmaya gerek yok.

2007-05-20_3.jpg

2007-05-20_10.jpg

2007-05-20_27.jpg

2007-05-20_macc009.jpg

2007-05-20_macc006.jpg

2007-05-20_macc002.jpg

evet bütün derbi maçlarını izledim.. maraton programında o terbiyesizlerin tuvaletlere ve koltuklara verdiği zararı göstermişlerdi..

yine yenilmişler ve yine ortalığı dökmüşlerdi.. ben dün akşam maça giden arkadaşıma aynı şeyleri yazdığımda biz barbarlığı seviyoruz diye yanıt verdi.. kendisi de bir çok sandalye kırmış ve pet şişe yağdırmış.utanmadan söylüyordu.en çok neye üzüldüm biliyor musun, aldığı oyuncuların parasını ödeyemeyen bu klüp,yeni sezonda bütün parasını koltuklara ödeyecek.. dünden görüntüler sunuyorum..yorumlar sizin..he ayrıca alt tarafa koyduğunuz resmi yapanların kendileri de maçtaydı:) her neyse..uzatmaya gerek yok.

Bencede uzatmaya gerek yok.

Yukkarıda da yazdım zaten, Galatasaraylılar ı değil Tribünde insanlığını kaybedenler diye.

Hem biz arsalarımızı satarsak ligdeki diğer 17 takımı satın alırız :(

Bu gidişle konuyu kilitlerim herhalde , yani, belki, galiba :angry:

Aralarında duygusal bağ olan ve artık kısaltmalarla dahi anlaşabilen arkadaşlar!

Ama olmaz ki canım toplum içinde kulaktan kulağa konuşmak.

Sabahtan beri çözmeye çalışıyorum şifreyi.

Tuhaf şeyler yakaladım.

Mesela;

sersem şey:ama cevap uymadığı için ihtimallere dahil edemedik. üzgünüz

son soru: ne sorusu soru nerden çıktı

sarı siyah: istanbul sipor ne alaka(he bu arada bu renklerin nerden geldiğinede kısaca değinelim. Yalan olması istanbul lisesiydi galiba 1. cihan harbi sıralarında tatil edilir. Ve ögrencilerinin bir kısmını cepheye yollar. O dönemde hastane olarak kullanılacatır.Ve lise hastane oldugunu belirtmek için o günkü hastane rengi olan sarıya bıyanır.Savaş hukuku gereği o günkü hastaneleri sargı yerlerini vurmak yasaktır. Daha sonra gelen haberler acıdır. Okulun yollamış oldugu öğrencilerin hepsinin şehit oldugu yönündedir. bunun üzerine okulun kapı ve pencere kenarları siyaha boyanır.... Kısaca değindik:D)

sana soracam: bak bu ihtimaldir. cevaplada bi iltizam içinde

sarhoş sülo: yok yok buda olmuyo şimdi hesaplara baktım

sarı selim:osmanlı padişahımıydı ne. bu da olmaz

salkım söğüt: görüntüsü çok hoş bir ağaç olmakla birlikte ömürleri pek uzun değildir. yaklaşı 10-15 yıl estagfurullah bu da olmaz

soğan sarımsak:yok elma armut olmaz efendi olmaz

kırmızı ev: sıfat tamlaması bi de belirtili isim tamlaması var ona hiç girmeyelim çıkamayız zaten harfler malumunuz olmaz bu da

sabri sarıoğlu: gs li bir tür fitbolcu. yeter abi sıktım ben de heeee ne alakası var.

Her neyse nerden geldik buralara he şu şifre meselesi arkadaşlar umarız bir daha olmaz böle bişey. bi de şu şifrenin gerçeğini kamu oyuynan paylaşsanızda biz de bi rahatlasak nasıl olur.

bana mı dediniz acaba? :angry: sanırım anladım amma emin olsam iyi olacak ..

Müridciğim nefis bir konuya değinmişsin. Şimdi yazma sırası mürşidde...

Acizane benim de fikrime damlayan birkaç ihtimal var. Paylaşmazsam çatır çatır çatlarım.

Şendul Şaban: Efendim hatırlarsanız pek hoş bir film vardı bu isimde. Yok, filmi hatırladığımdan demiyorum. Kemal Sunal merhumun neredeyse tüm filmlerini severek izlemişimdir. O varsayımla hareket ediyorum. Ama bu ismi Ü.Y ismiyle oluşmuş kombinasyonun içinde görmek ne gibi bir gizli mana içerebilir onu da siz düşünüveriniz. Herşeyi de benden beklemeyiniz.

Şener Şen: Evet ciddi ciddi bunu düşünüyorum ben. Şu sitede nice ünlü gezer durur da bizim haberimiz yok. İşte böyle şifreli bir anlatımla bu sezdirilebilir. Ü.Y'nin Şener Şen olabileceğini düşünüyorum. Bugüne kadar kendisini niçin saklamıştır? Cevap gayet basit: halkın ilgisinden sakınmak için. Hmm bence kesin bu. Ayrıca orada bir yerlerde = işaretleri filan da vardı. Parantezin dışındaydı ama yeri karışmış demek ki. Olur böyle şeyler. Ama şunlar da var:

Seni seniiiiii: Aslında "seni gidi seni"nin bir kısaltılmış varyasyonu olan bu şey, başlıkta sergilenen tavra göndermeler yapabilir.

Sen seni bil sen seni-aksi takdirde patlatırım enseni: Çok mu uzun oldu ne?

Şaşkın sana ne dedim sen ne yaptın, dün gece gördüm seni ters yola saptın: Yukarıdakiyle aynı çerçevede değerlendirmeliyiz.

Ben komplo teorisyeni olmalıymışım be...

Bu arada şampiyonluğumuza değinmeden edemem. Dünkü çirkefliklerin de vurgulanması gerekir. En az 5-6 maç ceza verilmeli. AVrupada neler olduğu malum.

bana mı dediniz acaba? sanırım anladım amma emin olsam iyi olacak ..

Evet yazımda kastettiğim sizdiniz lakin fesat bir düşünceyle yazmadım.Sadece biraz gırgır olsun deyü şeettim zira site biraz sıkıcı seyretmekteydi nazarımda kaç zamandır.

Ama yine de surç-i lisan etti isek affola.

Saygılarımla..

Ben de buna uydum efendim... Bu müridde şeytan tüyü var. Mürşidini bile etkiliyor adam. Yanlış anlaşılabilecek bi şey yaptıysak ben de özür dileirm. Şebeklikteyse başı ben çekerim zaten..

evet biz de "Sadece biraz gırgır olsun deyü şeettim" düşüncesiyle o şifreyi yazıları kullandık.. kendisi arkadaşımdır.. her ne kadar farklı kutuplarda olsak da çok ii arkadaşımdır., örneğin ;

arkadaşım pop müzik dinlerken ben rock dinlerim.. o galatasaraylıdır ben fenerbahçeliyimdir. o şiir yazmayı okumayı sevmez, ben çok severim..ve ben ona onu ne kadar çok sevdiğimi söylesem de o bana bunu yazmaya bile çekinir.. ve şimdi;

arkadaşım, o şiir okumayı sevmeyen arkadaşım bu foruma yani şiir dünyası olan bu foruma üye olmuş, bir kaç şiir okumuş,buradan faydalanmış..ve ona zorla dinlettiğim fener marşını yarım yamalak hoşuma gidecek bir şekilde yazmış.. sonuna seni seviyorum diyememiş onu kısaltarak yazmış..

onun bay olduğunu düşünüyorsunuz ama bay falan da değil.. işin gırgırıda burda bence..bay kimliğine bürünerek haberim olmadan üye olmuş beni şaşırtmak istemiş..

kendisine neşe kaynağıma teşekkür ediyorum beni çok mutlu etti.. :angry:

ve arkadaşımın içine doğmuştu..ertesi gün sınıfta "bi problem çıkmaz değil mi?" sorusunu yöneltmişti..

AcHaRTavE arkadaşımdan konuyu kilitlemesini rica ediyorum. teşekkürler

hoşçkln

Selamlar,

Arkadaşlar, biraz daha itidal desek nasıl olur?

Forumda birkaç başlıkta karşılıklı "seni seviyorum" temalı mesajlar... Olay bir şakaymış ve hem özne, hem nesne hadiseden haberdarmış, bu yüzden bu tarz hadiselerin yaşanmamasını evla gördüğümüz ve seviyesini, farkını korumaya çalıştığımız forumumuzda "s.s" tabirleri karşılıksız kalmamış; yalnız olaydan gayet tabii bihaber bulunan ve bu paslaşmalardan hoşlanmayan arkadaşlar da alay eder bir tavırla, gayet ölçüsüz ve rahatsız edici bir biçimde hadiseye müdahil olmuş.

Bu olayı yaşanmamış kabul ediyorum. Konu kilitlenmiştir.

Saygı ve selamlarımla

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...