Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
serdengeçti

Var Mısınız Hayırda Yarışa?

Recommended Posts

Eğer yeni bir hatim başlayamıyorsak ben diyorum ki okuyabildiğimiz kadar yasin okuyalım.Bakalım site sakinleri olarak kaça kadar çıkabilecez.Ben kadir gecesi bağışlarım.Son rakamı o gün bildirirseniz o güne kadar dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Sitemizi sırtlayarak -Allah'ın izniyle -yücelten arkadaşlarım şimdi Kur'an-ı Kerim'in kalbiyle bir bütün olduğumuzu tekrar gösterelim!

Şimdilik 50 tane alarak başlangıç yapıyorum.Hayırlı uğurlu olsun. :lol: :) :)

Sağol kardeşim :)

Çok güzel bir organizasyona başlamışsın.Benim çok hoşuma gitti.Çünkü malesef Kuranokuyamuyorum bu yüzden hatimlere katılamıyordum yasini okuyabiliyorum.Bu köşeyi görünce çok sevindim.

ben şimdilik 20 tane almak istiyorum.

Allah kabul etsin :)

Yahu biraz az isteyin de bizim 3 yazmaya, 5 yazmaya yüzümüz kalsın ama di mi? :)

5...

(Gülmeyin be, fakiriz biz, nooolmuş? Allah Allah yaa...)

Yahu biraz az isteyin de bizim 3 yazmaya, 5 yazmaya yüzümüz kalsın ama di mi? :)

5...

Çok hoşsunuz ya :)

Önemli olan ihlastır kardeşim, sayı değil.

5...

şimdi sana desemki,trradomir karşı mahallede kavga var hadi adamları toplayıp orayı basalım.. en önde sen gidersin.ama iş hayır hasenat işine gelince birden fakirleşip,köşeye çekiliyorsun.bundan sonra seni kavgalara götürmiyecem.

ne zaman 100 yasin okudun o zaman gelirsin.işine gelirse..

Ne oldu abi, kavga mı var? Seni mi döveceğiz? Yok canım olur mu öyle şey, aaa... Amma yaptın yani...

5'ti, 10 oldu... :)

5 ten cesaretlendım

İşte benim fiilen bittiğim an budur... Hayırlı olsun :)

Heeey gidi trradomir, milletin üstüne basıp yükseldiği bir eşik olmak da varmış kaderinde... :)

aman yanlıs anlasılma olmasın..yogunlugum sebebıyle fazla soyleyemedım..ama esik cokta uymadı gıbı..uzuldum sebep olusuma

arkadaşlar bu azminiz ve hevesiniz karşısında çok duygulandım.Dedim ki kendi kendime işte benim arkadaşlarım.İşte gençlik! :)

Çok güzel gidiyor haydi devam.Unutmayalım ki bu ayda ne hayır yaparsak yapalım 10 katı yazılıyor.Ne hoş ticaret değil mi? :)

Ben 3 tane almak istiyorum ne de olsa islamda 3 rakamının ayrı bir yeri var. Aslında bu yarışta en önde olmak isterdim ama nasip değilmiş inşaallah seneye bir dahaki Ramazanda tekrar burda olmak nasip olur Allah kabul etsin.

10 tane de ben okuyacağım serdengeçti kardeşim. Sebep olanlardan, okuyanlardan, okumak isteyip de okuyamayanlardan, cümle Müslmanlardan Allah razı olsun.

SON DURUM 178 ADETTTİR.İLGİLİLERE DUYURULUR.Allah razı olsun arkadaşlar!

EVET YOK MU ARTTIRAN? :rolleyes: :) :)

maaşallah.çok güzel bir fikir.allah razı olsun kardeşim.ben de okuyayım sanırım 7 tane. ama şimdilik.inşallah devamı da gelir.

hepinize bu hayır yarışında başarılar diliyorum :)

İnşallah yavaş yavaş okunuyordur Yasinlerimiz?Aslında sormama hiç gerek yok değil mi ?Böyle bereketin ve feyzin gökten sağnak şağnak yağdığı bu ayda zaten kardeşlerim en iyi şekilde bu rahmetten nasiplenmek için elinden geleni yapıyordur diye düşünüyorum.

Geçen ekranlarda Senai Demirci Ramazan hakkında çok hoş bir benzetme yapmıştı ona değinmeden geçemicem.Hani maçta penaltı vardır.İşte topu atacaksın ama bu renaltıda kaleci ( şeytan )bağlanmış.Kale genişletilmiş,yüksekliği arttırılmış.Bir de üstelik o golü atınca 10 gol attın sayılacak ( her ibadet her okunan harfe 10 katı sevap olacak).İşte böyle akılda kalıcı bir şekilde dile getirmişti .Ben de siz değerli kardeşlerimle burda paylaşmak istedim.

selametle...

Selamlar,

50 adet Yasin-i Şerif okunmuştur.Rabbim kabul eder inşallah..

Dua ve muhabbetle...

Selamun Aleykum ve Rahmetullah.

Şimdilik 20 adet alayım, ancak gönül isterki 100 olsun. İnşaAllah okuduğumuz Kur'an-ı Kerimler, darda kalanların bolluğuna, ihtiyacı olanların ihtiyacını gidermelerine vesile olur. Selam ve Dua ile.

Eğer yeni bir hatim başlayamıyorsak ben diyorum ki okuyabildiğimiz kadar yasin okuyalım.Bakalım site sakinleri olarak kaça kadar çıkabilecez.Ben kadir gecesi bağışlarım.Son rakamı o gün bildirirseniz o güne kadar dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Sitemizi sırtlayarak -Allah'ın izniyle -yücelten arkadaşlarım şimdi Kur'an-ı Kerim'in kalbiyle bir bütün olduğumuzu tekrar gösterelim!

Şimdilik 50 tane alarak başlangıç yapıyorum.Hayırlı uğurlu olsun. :) :) :lol:

Merhaba!

Rabbim siz değerlikardeşlerimde razı olsun ve gönüllerindeki muradı hyırlısı ile tez vakitte ihsan buyursun( amin) :)

Bu yasinlerin duası acizane kardeşiniz-serdengeçti-tarafından kadir gecesinde yapılacaktır.-İlk mesajda da belirtildiği üzere :)