Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
nurdan_damlalar

Göz Testi...

Recommended Posts

Evet yaa doktora gitmem lazımmış, kalp pardon göz doktoruna :)

İnşallah gözlük yeter.Bu testi diğer arkadaşlarda yapsınlar ama değil mi? :)

Şimdi ben konuyu kitlesem olayıda anlatsam oradan gıcık görünürüm değilmi :) (Erol taş gülüşü smileysi trradomarın esprisiydi)

Hahayyyt, senin öyle kisvelere bürünmeye çalışmana gerek yok acharcığım, sen bu halinle de uyuzsun zaten. Nickine tesadüf ettiğimde çok uyuz bi elemanla karşılaşacağımı biliyorum, devreye giriyor alarmlar, teyakkuza geçiyorum, öncelikle Muavvizeteyn dualarını kıraat eyliyorum, sonracısımına da biraz sinirlerimi yumuşatması için Seksenlerin yıldız tavernacısı Atilla Kaya abiden

adlı şarkıyı dinliyorum. Biraz ters etki yapıyor ama olsun, şoka uğrayarak senin mesajlarını okumadan önce bilincimi kaybetmek iyi geliyor bana. Ehem. Neyse. (lan sakın gerçekten dinlediğimi sanmayın, 15 saniyeden sonrasına tahammül edemiyorum.)

Yaa şimdi gözleri bozuk olanlar ne yapıyomuş bunda, ben anlayamadım. :) Yoksa, yoksa ben şey miyim? Hee? :)

Hahayyyt, senin öyle kisvelere bürünmeye çalışmana gerek yok acharcığım, sen bu halinle de uyuzsun zaten. Nickine tesadüf ettiğimde çok uyuz bi elemanla karşılaşacağımı biliyorum, devreye giriyor alarmlar, teyakkuza geçiyorum, öncelikle Muavvizeteyn dualarını kıraat eyliyorum, sonracısımına da biraz sinirlerimi yumuşatması için Seksenlerin yıldız tavernacısı Atilla Kaya abiden
adlı şarkıyı dinliyorum. Biraz ters etki yapıyor ama olsun, şoka uğrayarak senin mesajlarını okumadan önce bilincimi kaybetmek iyi geliyor bana. Ehem. Neyse. (lan sakın gerçekten dinlediğimi sanmayın, 15 saniyeden sonrasına tahammül edemiyorum.)

Yaa şimdi gözleri bozuk olanlar ne yapıyomuş bunda, ben anlayamadım. :) Yoksa, yoksa ben şey miyim? Hee? :)

Kendini sahnede komaklık yapıyor sanıyor arkadaşımız. İdare etmek lazım.

Bu arada zevksiz trradomar ne karalıyorsun bu nadir bulunan sanat eserini ? Bu sanat eserini karaladığın için kınıyorum seni.

Ve küçükte olsa gerçek sanatın hakkını verme ihtimalin olduğu için bir büyük sanat eserini sunuyorum.

Uyan achar uyan, konferans salonunda değiliz forumdayız. Burada mesaj yazanlar da sahneye çıkmıyor, klavye tuşlarını gıdıklıyor sadece. Neyse sana laf anlatmayacağım. Getirin lan deveyle hendeği!

Ayy achar beyciğim gerçekten çok iğrenç bir musikî zevkiniz varmış, halbusem ben dünür surettinle tiki müren dinlemekten zevk alan bir musikişinasımdır. Ama senin gibi rezil, senin gibi cahil, senin gibi sanattan anlamaz, senin gibi kulaksız, senin gibi... (ABS devreye girdi, sustum)

İmza: Kartal gözlü trradomir

Uyan achar uyan, konferans salonunda değiliz forumdayız. Burada mesaj yazanlar da sahneye çıkmıyor, klavye tuşlarını gıdıklıyor sadece. Neyse sana laf anlatmayacağım. Getirin lan deveyle hendeği!

Ayy achar beyciğim gerçekten çok iğrenç bir musikî zevkiniz varmış, halbusem ben dünür surettinle tiki müren dinlemekten zevk alan bir musikişinasımdır. Ama senin gibi rezil, senin gibi cahil, senin gibi sanattan anlamaz, senin gibi kulaksız, senin gibi... (ABS devreye girdi, sustum)

İmza: Kartal gözlü trradomir

Sen şu kartal ile kargayı karıştırmış olmayasın, malum ikiside kuş, ikiside kar la başlıyor :D

"ALLAH cezanı verecek" der hemşerim ondan.

hafakan senindemi gözlerin bozuk çıktı yoksa :D

valla biara kafam bozulduya neyse.... :D

işin kötüsü bu tip tongaya ikinci kez düştüm.

efenim sagligimla oynadiniz:)monitore yapismis nedir bunun sirri die kavramaya calisan bi garibana bu kadar da sert bi cevap fazla olmadi mi:)

achartave kardesım ,su konuyu acıklada bıtsın bu ezıyet...saglık sıgortası bu tur vakaların dısında kalıyo,saglıgımızdan olucaz :D