Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
ranüna

Futbol Duası:)

Recommended Posts

Herkes kendi hissesinden bir şeyler söylüyor.Bana göre de, Türkiye'nin en büyük camiası Galatasaray'dır.Bu tartışılmaz bir gerçek.Ezeli rekabetse ayrı bir güzellik.Olmadan olmaz.İşin tadı tuzu bir bakıma.Neyse bir şekilde cereyan eden tartışmaya dahil oldum, kayıtsız kalmadım mevzuya.

deniz_mavidir dediklerine iştirak etmekle beraber rumuzunu değiştirmen lazım bence.Maviden, lacivertten, turkuazdan uzak durmalı bir Galatasaraylı.Gel şu denizi kırmızı yap sen.Hem bak kalp vakfı bile diyor ki, 'Kalbini sev KIRMIZI giy'..

Hasıl-ı kelam; Sen yenil bize inat; Biz sevelim herkese inat CİMBOMUM!..

:D :)

Konu ana ekseninden baya sapmış. Neyse önemli değil, önemli olan vefakar ve cefakar TRABZONSPOR taraftarlarını burada da görmemdi, fevkalade sevinçliyim şu an. :)

Yine, yeni, yeniden… Bu sene de şampiyonluğa oynuyoruz değil mi desmondx kardeş? :D :D

EVET KESİNLİKLE KARDEŞİM KARADENİZ FIRTINASI GERİ DÖNÜYOR

Hani futbola bir merak salıyorum, bir nefret ediyorum... Mesela Trabzonspor 4-0 yendi, merakım arttı bu futbola... desmondx kardeşime de selamlar...

zeki hocam... zeki hocam... zeki hocam...

bu muhabbet açılınca zeki hocam sizin sömürgeden gelen somalilere ilk olarak fenerbahçeyi duydunuz mu diye soruşunuz,fenerbahçe yenilgisi sonucu sınıfta esen ağır rüzgarlar ,gs lilerin en arka sıralara kaçması ve sonu gelmeyen maç tartışmaları geldi aklama (daha doğrusu tek taraflı sizin maç hakkında yorum yapışınız ve diğerlerinin yapamamayışı :crying_anim: )

sizi her üzgün gördüğümüzde herkesin dün fener maçı kaybettimi diye birbirimize sorduğumuz günler vay be ne günlerdi.

bir gs li olarak fenerli zeki hoca sempatizanıyım.