Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Sign in to follow this  
nameless

Cengiz Numanoğlu

Recommended Posts

Selaymünaleyküm sevgi ve saygıya değer kıymetli kardeşim yazmış olduğunuz bu sayfadaki bilgi ve huzur dolu yazılarınızı okudum ve çok duygulandım paylaşımlarınızda harikuleda insan olan insanlara örnek olacak cümleleler karşısında size ne kadar minnettar kaldığımı hatırlatmak isterim.Yüce RABB'im ne dilekleriniz varsa yaşadığınız sürece huzur dolu olarak kabul etsin inşallah.Amin...Allah'ımın selamı üzerinizee olsun Allah'ıma emanet olun Amin..Sevgi ve saygıyla hoşça kalın...Adana'dan Ahmet ŞANAL.

selaymünaleyküm Arkadaş bu kadar tavsiyeli ve ibretli harikuleda paylaşımların bir arada bulunmasını sağlıyan ve bu sözleri yazan Arkadaşım yaşıyorsa Allah'ım selamet versin.Şayet yaşamayıpta Allah'ımın Rahmetine kavuşmuşsa mekanı cennet olsun ve bu sayfalarını bizlere açan ve paylaşıma destek veren site sahibinden bu güzel cümleleri buraya dikte eden Arkadaşlarıma da Ellerine sağlık Allah'ım gözlerinin nurunu ellerinin kuvvetini ruhunun mtluluklar içinde olmasını Yüce Rabb'imden Niyaz ederim.Amin Hakkınızı helal edin alıntı yaptım ALLAH'ıma emanet olun. Ömrünüzde,darlık yaşamayın her zaman ömrünüz sürdükçe huzur ve sıhhat içinde olun Allah razı olsun Kardeşlerim.Amin Adana'lı Ahmet şanal.....selam ve saygıyla hoşça kalın......

Valla yeni dönemin şairlerinden beklemeyeceğim kadar iyi yazıyor. Elbette bütün şiirlerini beğeniyor değilim fakat fikirde ve üslupta güzel şeyler ortaya koyuyor. Hele Sunay Akın kılıklı adamların gevezelikleriyle ayyuka çıktığı bir zamanda gerçekten takdir ediyorum, Allah muvaffak eylesin. Adetim olduğunun aksine zatına pislik atmayacağım:)

sen özünden kaçarsan ,ölüm gözünden kaçar,

sen kuran-ı açarsan kuranda seni açar.

c.numanoğlu.