Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
Ü.Y.

Fotoğraf Albümü

Recommended Posts

İyi yalnız değilmişim. :unsure: O halde köpek severlerden tabi arşivinizde mevcutsa sevimli kareler bekliyoruz. Haberiniz olsun.. Bana hiç bugüne kadar bir köpek poz vermedi de. :)

Martılar,güvercinler,kediler,manzaralar....Hepsi çok güzel...

Küçük bir insan gördüm bir de..çok tatlı maşallah..Allah nazarlardan saklasın..

öpsen öpülmez çok küçük..gül kokuludur o şimdi...

Ü.Y'ciğim çok teşekkür ederim canım,yalnız ben şımarmaya müsait bir bünyeye sahibim,aman dikkat :unsure:

Afiyet olsun buyukdogu kardeşim :)

büyükdoğu abi maaşaAllah yeğenlerin pek tatlıymış.Artık onları da sıkı bir Cimbomlu yaparsın ilerde :unsure:

büyükdoğu abi maaşaAllah yeğenlerin pek tatlıymış.Artık onları da sıkı bir Cimbomlu yaparsın ilerde :)

Heh, hazır Cimbom demişken elimde nefis bir fotoğraf vardı, onu da sizinle paylaşayım... Benden Hasib ve Büyükdoğu ' ya :unsure:

img0549cu9.jpg

Teşekkür ederim Pür Neşe kardeşim, inşallah sana da ısmarlarım bir gün biggrin.gif Hasip kardeşim ilk eklediğim fotoğraftaki yeğenimin babası sıkı Fenerli olmasına rağmen, Fener dedirtemiyor ufaklığa. Biz hepimiz tam teşkilat Cimbomlu olduğumuz için; hadi dayım Cimbom yap diyoruz. Elini yumruk yapıyor, havaya kaldırıyor ve çocuk diliyle: En müyük mimbom diyor yeğenim (babasına rağmen). Yani ruhunda var çocuğun.

Ü.Y stadınızına laf yok, eyvallah. Avrupa standartında olduğunu duyduk, işittik hani. Fakat fiziki/maddi değerlerle her zaman başarılı olunmuyor, neyse bu konu buraya sığmaz/yetmez diyelim ve bitirelim.

Bu arkadaş incik1

spa56885zi8.jpg

Bu boncuk2

spa56890rc9.jpg

Bu boncuk1

spa56904ao8.jpg

Bu da İncik2

spa56944yx5.jpg

İsimlerini karıştırıyor olabilirim... :unsure:

Siz çekseydiniz, helal olsun diyecektim.

Bu şerefe nail olamadığınız için üzülmüş olmalısınız :unsure: Yani siz çekseydiniz, evet nefis bir mukabele olacaktı. Ne yazık ki olamadı. :)

grnt004ll8.jpg

E bizim manzaramızda bu, :unsure:

fizik sınavı için kopya değilde hatırlatma kağıdı diyelim heheh :D :)

Samsun sahil yolu otobüste giderkene:)

1007870un6.jpg

1007870un6.4d0413a619.jpg

Ve Trabzon/OF....bizim köyümüssss deresi çaylığı doğası

1007906up8.jpg

1007906up8.58721773b8.jpg

İn dereye dereye da al dereden taşlari...geçti bizden sevdaluk al cebum al cebumden saçlari:))

1007930xm3.jpg

1007930xm3.9b72a0439e.jpg

Bizim köyümüsss..ilkokuldayken çizilen resimlere benzetiyorum ben dağlar arasından geçen bi dere ağaçlar doğa ev:)

1007955pc1.jpg

1007955pc1.c3a652c254.jpg

Gülistan kardeşim fotoğaflarınız muhteşem,tabi bu düşüncemin benim Karadeniz aşkımla bir ilgisi var mı bilmiyorum :D

Ü.Y.'ciğim o resimde pantolon mu görüyorum ben,kapalı insanlar mı giyenler göremedim ama hayır öyleyse,paylaşman ne kadar doğru,aaa sen de sopa istiyorsun ama :D

:D :D

Milletin converse (çoğu imitasyondur kesin) tutkusu geçmedi gitti, maşallah. Baksanıza; bütün converse giyenler teşkilatı vapuru işgal etmişler desem, haddimi aşmış olmam değil mi?

Pür neşe kardeşim katılıyorum sana, falaka mı istiyor ne Ü.Y kardeşimiz biggrin.gif