Jump to content
Necip Fazıl Kısakürek [N-F-K.com Forum]
mürid

Facebook'un En Çirkin İnsanı..

Recommended Posts

Facebook Türkiye'nin yapmış olduğu araştırma ve oylamalar neticesinde Türkiye'nin en çirkin insanı seçilen

bu linkteki şahsiyete bakarken kendimi bir çeşit oduna yahut nev'i meçhul bir mahluka bakarmış gibi hissettim. Yani dalga geçermiş gibi olmasın da bir insan evladı ancak bu kadar bön, bu kadar avanak, bu kadar tipsiz, bu kadar tuhaf olabilir. Şu bakışlardaki mallığı, şu duruştaki kerizliği gören aynaya bakınca karşısında bir iftihar tablosu bulabilir. Umuyoruz ki; bu nev'i meçhul, tipi facia şahsiyet bizim forumumuzun kıyısından-köşesinden, yanından-yöresinden geçmemiş olsun.

Not: Linke bakabilmek için facebook üyesi olmak gerekir.

yaaaaaaaa hayııııııııııııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrr çirkin değilim bennnn olamazzz :unsure:

Size kimse çirkinsiniz demedi efendim, müsterih olunuz. O account sizinse olmayadabilirsiniz ama... :unsure:

Neymiş Facebook Türkiye'nin yapmış olduğu araştırma neticesiymiş,neymiş Mürid Bey resimdekine bakarken kendini bir oduna bakıyormuş gibi hissediyormuş!..Bu resmi nereden buldunuz,böyle bir şeyi niçin uydurdunuz bilmiyorum ama bu belki de şaka zannettiğiniz terbiyesizliğin nedense benim dostuma denk gelmiş olması oldukça ilginç!..

Yaratılışla dalgayı size yakıştıramadım diyemeyeceğim,nitekim kendinize yakıştırmışsınız!Siz nesiniz ki insanları malzeme konusu yapabiliyorsunuz?..

Bu sitede böyle kişilerin ve başlıkların varlığı yakışıksız,umarım gereği yapılır!..

''Beni mi beğenmiyorsun yoksa, (hâşâ) beni yaratanı mı?'' derdi bir ablam.

NOT= Facebook üyesi değilim. Linkide, mevzuyuda tam göremiyorum.

Umuyoruz ki; bu nev'i fikri meçhul, lafzı facia şahsiyetler bizim forumumuzun kıyısından-köşesinden, yanından-yöresinden geçmemiş olsun.

Not: Cümleyi anlayabilmek için izan sahibi olmak gerekir.

Umuyoruz ki; bu nev'i fikri meçhul, lafzı facia şahsiyetler bizim forumumuzun kıyısından-köşesinden, yanından-yöresinden geçmemiş olsun.

Not: Cümleyi anlayabilmek için izan sahibi olmak gerekir.

Eyvallah Hasip kardeş! Seni anlamakta güçlük çekmiyorum. :unsure: Teker teker gelin!

Küçücük bir yanlış anlaşılma ve bazı üyeler açısından perde arkasında kalma durumlarından ötürü kargaşa yaşanmakta sanırım? Abartmayalım. Kimsenin niyeti birilerini incitmek, rencide etmek değildir eminim. Tebessümle karşılamakta fayda var. :unsure:

Facebook üyesi değilim. :)

Ne demek Mürid kardeş, lafı olmaz.Beni anlamakta güçlük çekmemene sevindim. :) Darısı benim başıma :unsure:

Bu kadar yerdiğiniz kişiyi doğrusu merak ettim..Facebook üyesi olmayanlar için rica etsek resmi buraya koyar mısınız..

Estagfurullah postmortem. Forumun umumi estetiğine halel geleceğini düşündüğüm için, o resmi buraya koymak gibi bir vicdansızlık örneği sergilemekten imtina ederim. Sakın bir daha bunu benden istirham etmeyiniz. :unsure:

Kınalı'da yangın mı çıktı?

Elması kim aldıysa çabuk yerine koysun, böyle şakalardan hoşlanmam... (Nazır Paşa)

- Neye benziyo?

- Hıyara benziyo.

- Altedebilecek misin hıyarı?

- ...

(ramazan-şaban)

Ne çirkini, ne malı, ne kerizi... bas baya güzelim ben ayol :)

Feysbuk üyesiyim de övünmek gibin olsun :unsure:

Bence çok güzel bir hikayeydi oğlum, çok güzel anlattın. Çok, çok içtendi. Kötü, çirkin neşe :unsure:

O resim ne ya, yani muridciğim sana katılamadan edemiyorum. İki günlük haftasonu keyfim vardı. Şükür ki pazar gününün son anına denk geldi bu üyeye rastlayışım. Görmemle yıkılmam, keyfimin kaçması bir oldu. Bu ne ya. Leonardo bunu görseydi ressamlığı bırakırdı, dünyada ne kadar boya,fırça, kağıt kalem varsa hepsini Avrupa'nın Bruno'yu ateşte yakması gibi yakardı,ateşe atardı. :unsure:

Yoksa bu resim değil de vesikalık mı. Tam anlamış da değilim. Vesikalıksa acaba hangi foto stüdyosunda çektirilmiş. Çeken hiç mi düşünmemiş, hiç mi insaf etmemiş böyle birşey çekmeye?.. Demekten kendimi alıkoyamıyorum.

Ah haftasonu ah, ne güzel başladı nasıl bitti.

O resim ne ya, yani muridciğim sana katılamadan edemiyorum. İki günlük haftasonu keyfim vardı. Şükür ki pazar gününün son anına denk geldi bu üyeye rastlayışım. Görmemle yıkılmam, keyfimin kaçması bir oldu. Bu ne ya. Leonardo bunu görseydi ressamlığı bırakırdı, dünyada ne kadar boya,fırça, kağıt kalem varsa hepsini Avrupa'nın Bruno'yu ateşte yakması gibi yakardı,ateşe atardı. :unsure:

Yoksa bu resim değil de vesikalık mı. Tam anlamış da değilim. Vesikalıksa acaba hangi foto stüdyosunda çektirilmiş. Çeken hiç mi düşünmemiş, hiç mi insaf etmemiş böyle birşey çekmeye?.. Demekten kendimi alıkoyamıyorum.

Ah haftasonu ah, ne güzel başladı nasıl bitti.

İlahi yazanel.. :) Sen adamı öldürürsün. Bu kadar rezil, bu kadar kepaze, bu kadar paspas, bu kadar halı ( ne halısı yaa) bir resim daha evvel müşahede edilmemiştir. Kız mı, erkek mi, yoksa başka bişey mi ayırt etmek ne mümkün!

Korkarım ki gözlerim asla eski sıhhatine kavuşamayacak.

Facebook Türkiye'nin yapmış olduğu araştırma ve oylamalar neticesinde Türkiye'nin en çirkin insanı seçilen

bu linkteki şahsiyete bakarken kendimi bir çeşit oduna yahut nev'i meçhul bir mahluka bakarmış gibi hissettim. Yani dalga geçermiş gibi olmasın da bir insan evladı ancak bu kadar bön, bu kadar avanak, bu kadar tipsiz, bu kadar tuhaf olabilir. Şu bakışlardaki mallığı, şu duruştaki kerizliği gören aynaya bakınca karşısında bir iftihar tablosu bulabilir. Umuyoruz ki; bu nev'i meçhul, tipi facia şahsiyet bizim forumumuzun kıyısından-köşesinden, yanından-yöresinden geçmemiş olsun.

Not: Linke bakabilmek için facebook üyesi olmak gerekir.

Allah'ın takdiriyle vücuda gelmiş o mürid.

Sen yontulmamış odunsun. Biri laf etmiş, arsızca teker teker gelin diyor. Benim gözümde hela kapısı senden daha kıymetli.

Peygamber Efendimiz zamanında yüzüne bakılamayacak kadar çirkin bir Sahabe var. Peygamber Efendimiz onun arkasından ellerini uzatarak gözlerini kapatıyor. O nermin elleriyle, misk kokan elleriyle Sahabesini sevindiriyor. ''Ben kimim?'' diye soruyor ve sonra, Sahabelerine ''Bu adam Allah katındaki çok değerlidir'' mealinde söz söylüyor.

Allah katında o beğenmediğiniz kişi sizden namütenahi üstünse...

Trradomir miillete kalın kafa, köpek vesaire saymayı bilirsin. Ne oldu senin kalem namusana yaygaracı kalemşor.

Yazanel beyefendinin haftasonu berbat olmuş. Herifin nefsi okyanusları taşırmış. Ulan mürid şöyle debdebeli, şatafatlı, alımlı, endamlı bir manken koysaymışsın. Tüh tüh tüh....

Gülistan hanfendi ''ben o kadar çirkin değilim'' diyor. Adresini ver, makyaj takımı ısmarlayım ve güzelleş. Birde yandaki profilde başörtülü ve elinde Kur'an bulunan birinin resmini koymuş.

Asyam, ''ayol ben güzelim'' diyor. Ayol kocaya var o zaman. Ne duruyorsun?

Kibirliye kibirlenmek sadakadır. (Hadis Meali)

Facebook gibi lağım çukurları sizin gibi pisliklerle dolmuş.

Allah sizi ''köpek'' olarakta yaratabilirdi. Farzımuhal, o resimdeki anneniz olsaydı ve sizin gibiler o galiz kelimeleri zikretseydi hoşunuza gider miydi?

Yöneticiler, siz nasıl yöneticisiniz? Daha doğrusu yönetici misiniz?

Alayınız istediğinizi yazın. Sizin gibi ''düşüklerle'' tekrar münakaşaya girmem.

Vakıfahmet terbiyesizlik yapmadan önce o linkte ne olduğunu öğrenmek için çaba sarfetseydin keşke.

Biz nasıl yöneticiyiz :unsure:

Senin gibilere sabredecek kadar sabırlı yöneticileriz.

O linkte ne olduğundan haberdar olduğumuz için de yöneticiyiz.

Normal şartlar altında seni elimden yağız atlı süvari gelse kurtaramazdı vakıfcık fakat bu başlık alelade bir başlık olma hüviyetinden uzak olduğu için seni mazur görüyor ve bilahare dileyeceğin özürleri şimdiden kabul etmiyorum. Evvel sen bir dile bakalım...

:unsure:

Hepinize teker teker LOL ' larımı sunuyorum :unsure:

:D :)

Bu kadar adamı ipe dizmişsin, benim kalem namusum burada, senin aklın nereye gitti be Vakıfım derneğim, hiç mi aklına gelmedi bunun ucunda bir iş olabileceği? Yaygaracı kalemşör haa? Öğrendik hakkımızda ne düşündüğünü, nihahahahaa. Damıtılmış su bile senin kadar saf olamaz. Ahahahaah. Ben de acıyor ve burada bırakıyorum, sıradaki gelsin. :unsure: Ne şeker şey ama di mi Mürid abisi?

/edit